Yamaha FZ8 2010

Pozz dali je netko zainteresiran za kupnju akrapovic topa........
Nasao sam na ebay komplet ispuh... Ne prodaje se odvojeno.... Ja bih uzeo grane.... Oko cijene bi se dogovorili
 

Attachments

  • Screenshot_20210216_071721_com.ebay.mobile.jpg
    Screenshot_20210216_071721_com.ebay.mobile.jpg
    70.6 KB · Views: 92
Stavio jebenu cijenu da ga niko ne zove,kurci se malo
 
Last edited:
Jos da si napisao baba vozila polako da ne suze oci bio bi pun pogodak 😂👌
 
Jos da si napisao baba vozila polako da ne suze oci bio bi pun pogodak 😂👌
Ti si taj psihas koji mi salje mailove debilne. Prijatelju ne zamaraj me glupostima. Motor je naspram tvog televizija u boji. Da vi prodajete svoje Fazere trazili bi minimum 6500e a ja stavia 8 sa akrapom i motor je ko iz ducana, svaki vijak nema atom prasine na sebi pa ko oce nek plati ko nece nemora i nek gleda, a i maka sam s oglasa jer cu ga dogodine stavit 8500e.... P. S. Ima sam BMW E46 kojeg sam proda za 10 iljada eura isto tako je bilo pametnjakovica al on je prodan.. svako ko orati BMW scenu znat ce za E46 325i SMG s opremom koju ni M3 E46 nije imao...
 
Ti si taj psihas koji mi salje mailove debilne. Prijatelju ne zamaraj me glupostima. Motor je naspram tvog televizija u boji. Da vi prodajete svoje Fazere trazili bi minimum 6500e a ja stavia 8 sa akrapom i motor je ko iz ducana, svaki vijak nema atom prasine na sebi pa ko oce nek plati ko nece nemora i nek gleda, a i maka sam s oglasa jer cu ga dogodine stavit 8500e.... P. S. Ima sam BMW E46 kojeg sam proda za 10 iljada eura isto tako je bilo pametnjakovica al on je prodan.. svako ko orati BMW scenu znat ce za E46 325i SMG s opremom koju ni M3 E46 nije imao...

Ti si moj idol...
Jednog dana kad budem skupio pare za bmw...koji da kupim? Uzeo bi M3, al previse para...mislio sam 320i...
S pocetka 90-tih ili ovaj s pocetka novog tisucljeca...
Mislim da je bmw najvece smece od auta...al bi htjeo nesta sportsko s zadnjom vucom...nemam para za porsche...tak da mi ostaje jedino kupit bmw...
 
  • Like
Reactions: prpa
Ti si taj psihas koji mi salje mailove debilne. Prijatelju ne zamaraj me glupostima. Motor je naspram tvog televizija u boji. Da vi prodajete svoje Fazere trazili bi minimum 6500e a ja stavia 8 sa akrapom i motor je ko iz ducana, svaki vijak nema atom prasine na sebi pa ko oce nek plati ko nece nemora i nek gleda, a i maka sam s oglasa jer cu ga dogodine stavit 8500e.... P. S. Ima sam BMW E46 kojeg sam proda za 10 iljada eura isto tako je bilo pametnjakovica al on je prodan.. svako ko orati BMW scenu znat ce za E46 325i SMG s opremom koju ni M3 E46 nije imao...


😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Mileni ne znam tko te zeza sa mailovima ali budi siguran da to nisam ja, ne pada mi na pamet gubiti vrijeme na takve pizdarije! 😂 Svaki account sa njuskalom je vezan z OIB-om pa ti to mogu dokazati. Dovoljno sam odrasla osoba i odgovaram za svoje postupke pa mi nije potreba se skrivati iza nickova. A to mogu dokazati i imenom i prezimenom. Ako zelis mozes me i nazvati na 091/1984-123

Ovo je topic gdje se komentiraju cijene i ti ako ti to smeta nemoj ju citati jer od devesprve zivimo u demokratskoj drzavi gdje moze valjda reci sto se misli.


Bravo za tebe sto ti svaki vijak nema kapi prasine, netko uziva cuvajuci motor za prodaju drugima a netko ih zapravo i zaista vozi.

Kad me vec vuces za jezik prodajes osrednji motor koji nije ni zazivio a i Sredjuova MT07 je bolja u skoro svim aspektima. Razumio bi da prodajes neku talijansku ili japansku eskluzivu gdje nema puno komada pa puknes cijenu. Ali FZ8 je nista narocit motor pa mogu ti rec nit mirise nit smrdi. Ja vozim litru koja je skuplja i bolja u svim segmentima ali opet ima itekako svojih mana.


Gori od jelena su mi ljudi koji kupe motor i grcevito drze motore u garazi da ne bi izgubili na vrijednosti sto je u fazonu necu jebat zenu da sutra nekom drugome bude bolje..


Ali svakom svoje. Zivio.
 
Motor je sredstvo uzivancije, niti jedan svoj nisam cuvao u regalu, niti budem...a to ako netko misli da ima zlato u garazi neka misli. Ja rade kilometre brojim nego pare 😃