Novi stacionarni radari

Ja se i dalje vozim analogno (auto karta ili plan grada u ovom gornjem džepu, Waze ili prije Sygic Camera palim samo radi upozorenja na priblizavanje zamkama). Posebnu satelitsku navigaciju, TomTom i sl, nemam ni u autu ni na motoru, a ne koristim ni neki app... Ako se baš nađem u dvojbi da nisam siguran gdje sam na papiru(što se vrlo rijetko dešava) upalim Google Maps satelitski pogled, i nastavim analogno...
 
Nova kamera je oko 150 m prije 2 pumpe na Magistrali (D-8) u Kaštel Starom. Snima vozila iz smjera Splita prema Trogiru.
 

Attachments

  • 20210219_171909.jpg
    20210219_171909.jpg
    102 KB · Views: 67
  • Like
Reactions: Snecer
Stara Zagorska Kupljenovo koja je kamera i kam gleda samo da znam se pripremiti....
 
JA svaki put dobijem neopisi poriv stat izvadit pajser iz auta i sve razlupat...

Kak izgleda "mete" budu na svakom koraku jer po prijedlogu Ž.M nadzor brzine je moguć i pomoću onih malih kamera koje su samo za nadzor prometa, trenutno. To je još od 2019., a pošto ga slušaju bude zanimljivo.

https://www.poslovni.hr/hrvatska/us...i-prekrsaje-ali-postoji-veliki-problem-360996



Iz članka: "Novost bi mogla biti i to da vlada prepusti određene ovlasti nadzora brzine jedinicama lokalne samouprave ili upraviteljima cesta, a tako bi, smatraju autori Nacionalnog plana, uspjeli sankcionirati veći broj prekršaja ograničenja brzine."
 
Last edited: