probni đir.......

breaking news  :LOL:
nakon ove trakavice pao je i službeni dogovor,podmiruju se troškovi kod ovlaštenog servisera,do zadnje vide  (y)
kako je završilo ?
kako je ovaj oštećenik ima jednog prijatelja odvjetnika i kad ga je taj njegov odvjetnik nazva i upozna ga sa tim u kojoj se mjeri može globiti ovaj je doslovno isti dan izmislio lovu  :mrgreen:
 
Aj dobro (y) - iako bi sve puno ranije bilo riješeno samo da ste mu dali da pročita ovu temu :mrgreen:
 
Šteta šta je riješeno, tema je bila zanimljiva. :misli:
 
I frend  ce ipak morati voziti slozeni motor a to nije htio.  :mrgreen: Kako brzo padaju uvjerenja pa se ljudi trenutno prilagode situaciji.  :jesus:
 
pošto je čovik rođen 1955 god,njemu se nije bilo dalo natezati za tu lovu ali isto tako nije želio niti ispasti magare u ovoj priči,
zamolio je toga prijatelja a kad je ovaj sa druge strane vidio da ovaj itekako poznaje materiju lova se stvorila isti dan  (y)
najviše boli kad se opali po takujinu ipak  :mrgreen:

mate said:
I frend  ce ipak morati voziti slozeni motor a to nije htio.  :mrgreen: Kako brzo padaju uvjerenja pa se ljudi trenutno prilagode situaciji.  :jesus:

nije to složeni motor,šteta je negdi oko 250e
naravno nisu svačiji kriteriji isti i za njega to više nije bio isti motor dok neko drugi to nebi niti spominja prilikom prodaje  (y)
 
Mudraci i cifru prorekli.
Vidoviti su nema šta.



Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
Mene zanima kakav je to pad od 250E, a koji se popravlja u ovlastenom servisu.

U Hondi samo naljepnice toliko koštaju  :LOL:

E da, kupio sam motor bez probe, prodao sam motor bez probe.

Moš mislit kako dam motor na probu bez para na sunce.  :mrgreen: Ne trebaju mi te peripetije u životu.  (y)

 
Da se prevrnuo na mjestu bilo bi više štete. Jebeš te japance, ne vrijede ni u dijelovima. :)

Ovdje mi se čini da je veći problem bio u glavi prodavača, jedan od onih koji kad vide crticu hoće pošto poto prodat. :)
 
Zog said:
Šteta šta je riješeno, tema je bila zanimljiva. :misli:

kralj  :LOL:
 
mate said:
Ovdje mi se čini da je veći problem bio u glavi prodavača, jedan od onih koji kad vide crticu hoće pošto poto prodat. :)

baš to,jedan primjer kakav je pacijent:
motor je bio garažiran ali je svejedno ima original ceradu za njega  :LOL:
mislim da se radi o većoj šteti od 250e,nisam siguran ali mislim da ipak je  (y)
 
DA-IM said:
baš to,jedan primjer kakav je pacijent:
motor je bio garažiran ali je svejedno ima original ceradu za njega  :LOL:

Ne vidim u čemu je problem, na mojoj još mora i pisati Ducati. :)
 
ako će gledati i sjediti može cijeli dan....za probnu vožnju ima dat novce i predočiti vozačku dozvolu za  a kategoriju(ako ga zaustavi policija i ti plaćaš kaznu kao vlasnik ako nema dozvolu), ako to nema zamoliš ga da produži dalje, trenutno je na njuškalu 7590 motora koji se prodaju....Ista pravila vrijede i kad sam ja kupovao motore
 
250€ hell yea, napiši kada motor bude gotov, koliko je sveukupna cifra  (y)
 
Imam pitanje,a da ne otvaram novu temu kad je ova već vezana za prodaju motora i kupce. Nedavno sam stavio motor u oglas jer planiram skupit za novi,i danas mi se javi tip koji bi ga kao kupio ali ga ne može doći pogledati,nego hoće da mu dam bankovne podatke pa će mi uplatit lovu i poslat kurira po motor. Meni je to malo sumnjivo (tko kupuje polovno vozilo da ga ni ne vidi uživo?),pa me samo zanima kaj ekipa na forumu misli o tome.
 
Ne vidim problem, pošalješ mu QR kod svog bankovnog računa za uplatu, kad lova sjedne javiš mu da kurir može preuzeti vozilo s papirima i ispunjenim kupoprodajnim ugovorom, tablice odjaviš sam. Ako lova ne sjedne, sve jasno.
 
  • Like
Reactions: Nero
Tip traži da mu pošaljem ovo:
Broj računa:
Ime vlasnika računa:
Naziv banke:
Iban:
Ukupni iznos:
adresa za preuzimanje:

Ne znam,bojim se da mi ne može preko tih podataka skidat lovu s računa,ili da ne proba nekaj tipa "uplatim kad kurir isproba motor",pa se kurir odveze,a ovaj više ne javlja.