Yamaha FZ8 2010

๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

Mileni ne znam tko te zeza sa mailovima ali budi siguran da to nisam ja, ne pada mi na pamet gubiti vrijeme na takve pizdarije! ๐Ÿ˜‚ Svaki account sa njuskalom je vezan z OIB-om pa ti to mogu dokazati. Dovoljno sam odrasla osoba i odgovaram za svoje postupke pa mi nije potreba se skrivati iza nickova. A to mogu dokazati i imenom i prezimenom. Ako zelis mozes me i nazvati na 091/1984-123

Ovo je topic gdje se komentiraju cijene i ti ako ti to smeta nemoj ju citati jer od devesprve zivimo u demokratskoj drzavi gdje moze valjda reci sto se misli.


Bravo za tebe sto ti svaki vijak nema kapi prasine, netko uziva cuvajuci motor za prodaju drugima a netko ih zapravo i zaista vozi.

Kad me vec vuces za jezik prodajes osrednji motor koji nije ni zazivio a i Sredjuova MT07 je bolja u skoro svim aspektima. Razumio bi da prodajes neku talijansku ili japansku eskluzivu gdje nema puno komada pa puknes cijenu. Ali FZ8 je nista narocit motor pa mogu ti rec nit mirise nit smrdi. Ja vozim litru koja je skuplja i bolja u svim segmentima ali opet ima itekako svojih mana.


Gori od jelena su mi ljudi koji kupe motor i grcevito drze motore u garazi da ne bi izgubili na vrijednosti sto je u fazonu necu jebat zenu da sutra nekom drugome bude bolje..


Ali svakom svoje. Zivio.

Fz8 je sasvim solidan motor...
Ne bi ga mjenjo za mt nikad...
 
Evo ovaj,bio je jeftin,i odlican,zvuk bolji bio,barem meni ,od svih ostalih
 

Attachments

  • IMG_20170923_125627.jpg
    IMG_20170923_125627.jpg
    243.7 KB · Views: 81
  • Like
Reactions: Putnik_36
Nisam cuo Lea ali jesam akrapa i vjv izvaden katalizator..jako lijepi zvuk
 
  • Like
Reactions: Putnik_36
๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

Mileni ne znam tko te zeza sa mailovima ali budi siguran da to nisam ja, ne pada mi na pamet gubiti vrijeme na takve pizdarije! ๐Ÿ˜‚ Svaki account sa njuskalom je vezan z OIB-om pa ti to mogu dokazati. Dovoljno sam odrasla osoba i odgovaram za svoje postupke pa mi nije potreba se skrivati iza nickova. A to mogu dokazati i imenom i prezimenom. Ako zelis mozes me i nazvati na 091/1984-123

Ovo je topic gdje se komentiraju cijene i ti ako ti to smeta nemoj ju citati jer od devesprve zivimo u demokratskoj drzavi gdje moze valjda reci sto se misli.


Bravo za tebe sto ti svaki vijak nema kapi prasine, netko uziva cuvajuci motor za prodaju drugima a netko ih zapravo i zaista vozi.

Kad me vec vuces za jezik prodajes osrednji motor koji nije ni zazivio a i Sredjuova MT07 je bolja u skoro svim aspektima. Razumio bi da prodajes neku talijansku ili japansku eskluzivu gdje nema puno komada pa puknes cijenu. Ali FZ8 je nista narocit motor pa mogu ti rec nit mirise nit smrdi. Ja vozim litru koja je skuplja i bolja u svim segmentima ali opet ima itekako svojih mana.


Gori od jelena su mi ljudi koji kupe motor i grcevito drze motore u garazi da ne bi izgubili na vrijednosti sto je u fazonu necu jebat zenu da sutra nekom drugome bude bolje..


Ali svakom svoje. Zivio.
Sorry onda je ovaj drugi sla mailove sta komentira on ocito ima vrimena slat mi pizdarije s kracom nogom baba vozila itd i slat mi slike svog Fazera 8 koji je nikakav i odatle mu ocito potreba komentirat mog. Svi bi tili novo a da plate malo...a sta se tice motora i voznje uzivam maksimlno, cuvam mamksimalno, odrzavam maksimalno i nemam samo njega u garazi. Fazer nije nista spesl motor to niko ne kaze isto ko sta nije bmw e46 nista spesl al cinjenica je da je moj otisa za 10tkE jer je napucan opremom ko nijedan na balkanu. Svaka roba ima kupca koji je voljan platit vise i imat top stvar. Takav sam i ja, radije ispalim 10 15tkn vise i vozim top stvar nego nesto osrednje izgrebano, istroseno, umorno itd pa onda svaki dan u garazu gledat nesto sta ti se 100% ne sviฤ‘a. Svako nek kupuje prema svojim zahtjevima i mogucnostima i netriba bost nos u tuฤ‘e.
 
  • Haha
Reactions: Putnik_36
Sorry onda je ovaj drugi sla mailove sta komentira on ocito ima vrimena slat mi pizdarije s kracom nogom baba vozila itd i slat mi slike svog Fazera 8 koji je nikakav i odatle mu ocito potreba komentirat mog. Svi bi tili novo a da plate malo...a sta se tice motora i voznje uzivam maksimlno, cuvam mamksimalno, odrzavam maksimalno i nemam samo njega u garazi. Fazer nije nista spesl motor to niko ne kaze isto ko sta nije bmw e46 nista spesl al cinjenica je da je moj otisa za 10tkE jer je napucan opremom ko nijedan na balkanu.

Ja kontam da su tvoji motori i auti najbolji u cjeloj europi...๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚
 
Trebo bi mjenjat lanac...pa gledam malo cjene...Na osmicu kolko ja znam ide Did 525 ZVMX...
Sad nest mi se nudi i 525 VX3...
Jel to nest novo...zamjena za 525 ZVMX ili je to slabiji lanac?
 
Koji lanac je sada gore?
VX3 je "slabiji" i lakลกi lanac, ja ga imam na FZ6, i po DID specifikaciji ide na motore do 1000 ccm.
Ako si umjeren vozaฤ, ne vjerujem da ฤ‡e ga FZ8 sa svojih cca 200 ccm i 10 ks u odnosu na FZ6 "potrgati", pogotovoo jer je 4-cyl sa linearnim razvijanjem snage.
Vidi kolika je razlika u cijeni pa procjeni.
 
Koji lanac je sada gore?
VX3 je "slabiji" i lakลกi lanac, ja ga imam na FZ6, i po DID specifikaciji ide na motore do 1000 ccm.
Ako si umjeren vozaฤ, ne vjerujem da ฤ‡e ga FZ8 sa svojih cca 200 ccm i 10 ks u odnosu na FZ6 "potrgati", pogotovoo jer je 4-cyl sa linearnim razvijanjem snage.
Vidi kolika je razlika u cijeni pa procjeni.
Na fz6 ide 530, lanac koji se stavlja na motore od 1000ccm. Zasto je to tako ne znam.
Teoretski did zvmx trpi motore s jacim okretnim momentom i u tvom slucaju bi triba duze trajat teoretski.
Zasto teoretski?? Zato sto u praksi dosta sitnica moze sjebat, gumicu ,ring i slicno pa da ne traje duze od V3.
Po meni V3 cisto dovoljno.
 
Ima li itko malo poveci tu da vozi FZ8 ili Fazera? Ja sam 194cm visok sa ne bas dugim nogama (32 hlace) i 120kg dobro rasporedjenih :D
Dvojim trenutno izmedju nekog Fazera, bilo 1, 6 ili 8 i Z1000SX.
 
Nekih 300-350kn je razlika u cjeni...
Bolje mi uzet onda ulje za razliku u cjeni...
Nemam pojma sta je sad gore...
Vjerojatno tvornicki sto ga stave...
28 000km ima motor...
 
Jel kupovo ko u zadnje veijeme osmicu ili zna kolka je kataloska veijednost fazer 8, 2014god?
Ja mislim da je 2019 bila 25 000kn
Ako me dobro pamcenje sluzi...platio sam 1200kn poreza...onih 5%