Gixxer 600,750,1000,1100 i 1300

Dene,ne ću komentirati izjave niti bilo kakve komentare o plakanju Martinovog oca po nekim tamo facebukovima i sličnim mrežama..,zapravo kako si rekao starog Vugre.To je degutantno i nisko.Samo sam rekao da veleforumski rejseRRi ne spadaju u Martinov rang ,niti će ikad spadati.Zvuči omalovažavajući za mnoge ,ali tako će i ostati.Kapiši signore.
Kao prvo čovjek se zajebavao
Drugo,ne znam kako možeš napisati takvu glupost da ti to nebi ni u šali izjavio da se uspoređuješ s njim.
Treće zašto imaš toliku potrebu ga braniti od svega pa čak i od onih koji nisu ništa napisali protiv njega,dali si zaljubljen u njega?
I stari Vuga je obična plačipička s Facebooka i ako ga ti voliš tvoja stvar,samo daj ali ne tjeraju druge da ga moraju voljeti
 
Kao prvo čovjek se zajebavao
Drugo,ne znam kako možeš napisati takvu glupost da ti to nebi ni u šali izjavio da se uspoređuješ s njim.
Treće zašto imaš toliku potrebu ga braniti od svega pa čak i od onih koji nisu ništa napisali protiv njega,dali si zaljubljen u njega?
I stari Vuga je obična plačipička s Facebooka i ako ga ti voliš tvoja stvar,samo daj ali ne tjeraju druge da ga moraju voljeti
Ne tjeram nikoga da ga voli.Vugra može biti i plačip...a, radi to za svojeg sina,jel' mu se to treba osporavati.Radi li to tvoj otac za tebe?Samo pitam ,možda odgovoriš..Istinito.
 
E pa nije piljun s tom izjavom rekao nis lose... ironija samo 😅
Ironija je to moj Karađolo samo takva.Jel se netko od ovdje sapodopadnih znalaca i tzv.RejseRRa uopće usudio izaći na europsku scenu s potkapacitiranim sredstvima i mogućnostima.Znamo kako je to završilo dok nije niti počelo.Nebitno ,samo da se stave fensi plastike ,motuli i Brembo pločice i evo me već jurim u prvoj ligi na Brnuu,Aragonu i Katalunji.,ironija samo.😂🎂
 
Ne tjeram nikoga da ga voli.Vugra može biti i plačip...a, radi to za svojeg sina,jel' mu se to treba osporavati.Radi li to tvoj otac za tebe?Samo pitam ,možda odgovoriš..Istinito.
Moj stari je ljudina za tog šupka i nemoj takve kretene uspoređivati s mojim starim. Moj stari je za mene i braću napravio sve,ali za razliku od Vuge,sa svojim rukama,ne živući od sponzora nego radeći svaki dan,osim kad je na ratištu bio,45 godina fizičkog radnog staža,i nikad nije plakao nekome radi nečega što mu se desilo neko muški radio.
Za razliku od tog Vuge koji je sretan u svom životu jer radi šta voli sa sinom kojeg voli i koji isto radi šta voli,i onda plače kao pička radi svijelice ili sl. ima nas kojima je život napravio stvarna stanja ali eto neplalčemo i zato mi ta sranja idu na živce
 
Ironija je to moj Karađolo samo takva.Jel se netko od ovdje sapodopadnih znalaca i tzv.RejseRRa uopće usudio izaći na europsku scenu s potkapacitiranim sredstvima i mogućnostima.Znamo kako je to završilo dok nije niti počelo.Nebitno ,samo da se stave fensi plastike ,motuli i Brembo pločice i evo me već jurim u prvoj ligi na Brnuu,Aragonu i Katalunji.,ironija samo.😂🎂
Momak ne poznam te osobno nazalost, a bome ni ti mene al iz ovog vidim da ti je Sheldon rođak. Ironija, sarkazam ,alo , jesi čuo kad za to, biće nisi.
Svakakvih nas ima jebateled 🤪
 
I što je pjesnik time htio reći.,momak veliš.,e pa hvala ti na komplimentu mladiću.Tvojeg oca nisam spomenuo,ako si izvukao iz konteksta druga stvar.Da ,ima nas svakakvih ,to stoji.Da,ponešto sam načuo o ironiji i kako ono veliš sarkazmu nekom,bit će stvarno da jesam negdje.Zato ,brale moj ne lupetaj u prazno nego samo gasssss,možda dostigneš Martina .
 
Ironija je to moj Karađolo samo takva.Jel se netko od ovdje sapodopadnih znalaca i tzv.RejseRRa uopće usudio izaći na europsku scenu s potkapacitiranim sredstvima i mogućnostima.Znamo kako je to završilo dok nije niti počelo.Nebitno ,samo da se stave fensi plastike ,motuli i Brembo pločice i evo me već jurim u prvoj ligi na Brnuu,Aragonu i Katalunji.,ironija samo.😂🎂

malo si pretjerano skuzio post od piljuna...

piljun je liga ko i svi mi tu vise manje... sretni ako odvozimo godisnje dva open daya na grobniku.. i veseli ko mala dica

ja eto zadnjih skoro dvi godine nisam stigao nazalost ni jedan open day... jednostavno nedostatak vremena od posla i sto drugih obaveza trenutno...

Trenutno nemam ni motor za open day i bla bla bla...

piljun je tu dao usporedbu isto kao da je rekao slozio sam Suzu i sad nek mi Rossi stane na crtu 😅

nista vise od toga ja nisam povezao iz njegovog posta iz kog je krenula rasprava
 
malo si pretjerano skuzio post od piljuna...

piljun je liga ko i svi mi tu vise manje... sretni ako odvozimo godisnje dva open daya na grobniku.. i veseli ko mala dica

ja eto zadnjih skoro dvi godine nisam stigao nazalost ni jedan open day... jednostavno nedostatak vremena od posla i sto drugih obaveza trenutno...

Trenutno nemam ni motor za open day i bla bla bla...

piljun je tu dao usporedbu isto kao da je rekao slozio sam Suzu i sad nek mi Rossi stane na crtu 😅

nista vise od toga ja nisam povezao iz njegovog posta iz kog je krenula rasprava
Ma u pravu si i ti Karađolo,malo sam i ja prećero(pretjerao),ponijelo me ,priznam i posipam se pepelom.Sory Piljun ,ništa osobno o tebi,nikakve usporedbe .Baš si mi u postu sjeo pa sam nagazio na tvoj post.Baš.A i sad mi je lakše ,napravio sam kratak izlet s mojim starim zelenkom,pa nekako lakše dišem .Idemo dalje slijedeći ko naleti sročiti ću mu neku pjesmicu na temu Otac i sin.
 
Gdje ima u zg za kupit inox cijevi i koljena. Ima li koji osim strojoprometa muka me vata kad tamo moram ic