RRiječani..đir????

eto.....
znao sam da ću nešto zajebat......
počastim ja lipo pilu......
zamjenio unibata (trajao 4g i 9miseci) za yuasu......
i???? kako mi se to vrati......
lanac počme lupat.......
nabijen did i njegove zlatne karike.......
namažen ga lojem.... još gore....
pešest karika se jedva miče,..... komadići oringova strše iz lanca......
nije preša ni dvajst tisoć.........
drugi put ću te isto mazat svakih pešet iljad..... možeš mislit.... zasušio se dabogd......

o sudbo moja teška li si............
ko ga jebe.....nek sad lupa trese udara............
 
Ja u Rijeci kad uzimam moto program sve u Moto artu odradim...

Toni je zakon... sto god treba zvrcnem ga na mob., on spremi sa strane , spakira i samo zausput pokupim...

stvarno sve pohvale za njih... i vise manje cijela ekipa iz Senja kod njih uzima... sto dijelove, sto opremu 😀

cak sam bio kod njih tamo 2007 il 2008 uzeo jedan novi kozni kombinezon... a cigan sam 🤣

Iz tog se vidi koliko su dobri trgovci 😁
 
Ja u Rijeci kad uzimam moto program sve u Moto artu odradim...

Toni je zakon... sto god treba zvrcnem ga na mob., on spremi sa strane , spakira i samo zausput pokupim...

stvarno sve pohvale za njih... i vise manje cijela ekipa iz Senja kod njih uzima... sto dijelove, sto opremu 😀

cak sam bio kod njih tamo 2007 il 2008 uzeo jedan novi kozni kombinezon... a cigan sam 🤣

Iz tog se vidi koliko su dobri trgovci 😁
To zato jer je "vozio kawasaki" 😁
 
Kupim 27.4.2020. Ciak starter agm. Vozio ravno 5 mjeseci. Motor prezimio i neki dan ajd na tehnički. Spojim ga na Lidlov punjač. Kada je punjač odradio pokušaj paljenja i samo škljoc škljoc. 0 bodova.
Skinem ga, a lokal do moga njihova trgovina. Majstor ga spoji na aparat. Displej na aparatu pocrvenio. Izbaci papir. 73% neispravan, snaga 27%. Komentar ispitivača: Za baciti. Ponosno iz džepa vadim papire. Garancija naravno 6 mjeseci.
 
u berena na viškovu....
za motore imaju unibat, exide i yuasu......
ovo je ona jeftinija yuasa ttz umisto ytz.....
košta koliko i exide.....
Aa, tu ttz hvale po forumu, pa možda ipak preskočim... :mrgreen: Gledam uzet Vartu ili Exide, ali nije još za glavu, pali mali i s unibatom.