Vjetrobran Suzuki V-Strom dl 650 2017.

crkcrk

Member
Molim preporuku za vjetrobran ili nastavak vjetrobrana za ovaj motor.
Visok sam 1.94 i sa sadašnjim vjetrobranom vjetar me tuče direkt u glavu iako je podignut do kraja.
 

Attachments

  • IMG-50e545aee1e9324028baef48b3f8c078-V.jpg
    IMG-50e545aee1e9324028baef48b3f8c078-V.jpg
    187.8 KB · Views: 30
Fakat je vrlo individualno to sa vjetrom. Ovisi i kutu vjetrobrana, visini naravno, visini vizaca, nacinu kak sjedis, o kacigi pogotovo... tako da ne pase nuzno uvijek najvisi polozaj svakome.

Jasno, ak stavis postarski vjetrobran, mozes i cigaretu zapalit iza njega. Al meni osobno bas nije lijepo za vidit na motoru.. plasticno jedro 🙈🙈


Ako spustis vjetrobran moze se desit da taj prvi udar i turbulenciju svedes na prihvatljivu razinu.
 
To je od svih opcija nadogradnje, najmanji ulog i prinaka. Al velim, probaj ga spusit. Nis ne kosta a mozda budes zadovoljan s tom opcijom
 

Attachments

  • 20200918_105858.jpg
    20200918_105858.jpg
    152.8 KB · Views: 25
  • Like
Reactions: Bob Rock
🙈🙈🙈 ne mogu ga ni gledat. Vario screen mi je jos prihvatljiv vizualno u odnosu na ovo
 
🙈🙈🙈 ne mogu ga ni gledat. Vario screen mi je jos prihvatljiv vizualno u odnosu na ovo

Zašto? Baš dobro izgleda za povišeni modularni vjetrobran.. I kvalitetno je izrađen.
 

Attachments

  • AF3112_01.jpg
    AF3112_01.jpg
    56.5 KB · Views: 23
🙈🙈🙈 ne mogu ga ni gledat. Vario screen mi je jos prihvatljiv vizualno u odnosu na ovo
Pa Brajo,neznam,stvar ukusa,meni lipo izgleda,stoji a sto je najbitnije spasava...a do 140 KM.,na sat nije ga ni cut...,mozda moja slika nije bas OK...
 
Ja ih ne volim.. radije da me sora malo vjetra nego da imam vizir ko postar na APN-u. Al ok, to je sve individualno.
U kvalitetu i izvedbu ne sumnjam. Namontirao sam bezbroj givi, puig, mra vizira razno raznih.. Nema tu govora o losoj izvedbi.

Mozda je moj problem sto pricam iz perspektive vozaca R motora.. meni to malo vjetra sto se pojavi na stromu i slicnim motorima fakat ne smeta. B-King je doduse bio malo izazov i zanima me kaj bi bilo da blokada nije na 270.. (jedino sto je to bio dobar trening za misice ruku, vrata i leda🤣)
 
Tocno,nema greske...neki su protivnici tog vjetrobrana,al na i za Stroma je stvarno OK...mozda na nekim drugim motorima i ne valja...a pogotovo kad se ide penzzione na dalju djiradu...auuuu...zlata vridi, i protiv svih rojeva nametnika komaraca,muha,buba,a i vitra naravno... sve uredno ostane zalipljeno po njemu,znaci roba mi je uredna,jedino uvjek imati mirisno-alkoholne maramice za obrisati kad se stane na kavu-Slag...
 
Prema mome iskustvu da ti vjetar ne tuče direktno u glavu vjetroban bi ti trebao biti u razini sa očima, a to je dosta visoko ;-)
Ova čuda sa Allija su ok i "dignu" ti vjetar taman toliko kolika je njihova sama visina, znači ako ti sada puše u vrat kada staviš taj deflektor onda če ti tuči u oči.
 
Imam Puig, visok sam 185cm i iza ovog je totalna tišina a na najnižem od tri položaja je...
 

Attachments

  • IMG_20210704_122325.jpg
    IMG_20210704_122325.jpg
    3.3 MB · Views: 0
Imam Puig, visok sam 185cm i iza ovog je totalna tišina a na najnižem od tri položaja je...
super...samo nije mi jasan taj centralni kuferic na takvom stroju,sta tu more stati...