MotoGP - Qatar 2021 R1 28/03/21 a odmah i R2 04/04/21 šŸ˜„

Top utrka, bit će odlična sezona!
Od sljedeće utrke...
Za pobjede Yamaha i Suzuki, iza Honda i Ducati.
Yamaha izgleda najbolje, Suzuki izgubio prednost cuvanja guma. Rins bi i danas uzeo pobjedu da si ekipa iz Pramaca ne cuva leđa jedan drugom.
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Djusre se pojavio, sad ce jos munj i ljakse pa valja šŸƒā€ā™‚ļø :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: maRRin 06
Znači jučer ujutro frend me pita Ŕto je novoga kod ovih, ja rekao ima jedan mali acosta potencijal samo takav (nakon proŔle trke ga guglao). TeŔko da je ovo samo bljesak a la oni mali turci pred dve godine.

Fabio zasluženo. Jebe se meni a i njemu joÅ” viÅ”e Å”to ga neki ne podnose :mrgreen: . Ne treba zaboraviti da čovjek ima tek 21 godinu, dvije godine mlađi od Martina.
Vidim da su navijači Markeža tu negdje opet, u sivoj zoni. Trebao je čovjek sruŔit rossijeve rekorde, ali kako stvari stoje....

Uglavnom, trka predobra :love:
A zarco u vrhu. Auuuuu
 
Odlična utrka, vrlo zanimljiva, sigurno nije lako sa 8 il 9 mjesta na kraju pobijedit . Posebno kad su 4.dukca ispred tebe i jebu te svaku ravnicu.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
169085647_2564971560471219_2893368426997906273_n.jpg
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Vidim da su navijači Markeža tu negdje opet, u sivoj zoni. Trebao je čovjek sruŔit rossijeve rekorde, ali kako stvari stoje....
Pa stvari stoje tako da za to ima vrlo dobre Å”anse jer su debelo proÅ”la vremena da Rossi konkurira za ozbiljniji plasman. :mrgreen: Sad je to već svima jasno. Mislim da će Marquez krenuti u ovu sezonu bez velikih ikakvih očekivanja, vratiti samopouzdanje i ritam te spreman ući u slijedeću sezonu. Ono Å”to sam do sad napisao o njegovoj ozlijedi se ispostavilo točnim:mrgreen: pa ću dodati da se radi o ozlijedi koja se da "zaboraviti" u kontekstu psihičke blokade a kad je jednom kvalitetno sanirana i uz redovne treninge ne utječe previÅ”e niti na snagu. Osobno vjerujem da će mu ova sezona biti viÅ”e nego dovoljna premda očekujem bolje rezultate puno ranije. Zapravo pretpostavljam da će veći problem od zdravlja biti Honda i njen napredak za cijelo ovo vrijeme njegove pauze. Ne vidim ga kao pretedenta za naslov ali među prvih 3-5 brijem da se može plasirati jer nije u međuvremenu nitko posebno iskočio. Osim toga, proÅ”lo je i neÅ”to vremena od njegovih eskapada sa Rossijem pa sam čak nakon ovog svega sklon navijati za njega.:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Musashi
Dobri nas deda uziva u zivotu, sta ga boli k za neke utrke po pustinji.. budalastina
 
Pa stvari stoje tako da za to ima vrlo dobre Å”anse jer su debelo proÅ”la vremena da Rossi konkurira za ozbiljniji plasman. :mrgreen: Sad je to već svima jasno. Mislim da će Marquez krenuti u ovu sezonu bez velikih ikakvih očekivanja, vratiti samopouzdanje i ritam te spreman ući u slijedeću sezonu. Ono Å”to sam do sad napisao o njegovoj ozlijedi se ispostavilo točnim:mrgreen: pa ću dodati da se radi o ozlijedi koja se da "zaboraviti" u kontekstu psihičke blokade a kad je jednom kvalitetno sanirana i uz redovne treninge ne utječe previÅ”e niti na snagu. Osobno vjerujem da će mu ova sezona biti viÅ”e nego dovoljna premda očekujem bolje rezultate puno ranije. Zapravo pretpostavljam da će veći problem od zdravlja biti Honda i njen napredak za cijelo ovo vrijeme njegove pauze. Ne vidim ga kao pretedenta za naslov ali među prvih 3-5 brijem da se može plasirati jer nije u međuvremenu nitko posebno iskočio. Osim toga, proÅ”lo je i neÅ”to vremena od njegovih eskapada sa Rossijem pa sam čak nakon ovog svega sklon navijati za njega.:mrgreen:
Mogao bi se složiti da nitko nije posebno iskočio,ali isto tako grid je bolji nego prije 2 godine, zapravo nikad nije bio kvalitetniji.
Imamo Fabia i Vinalesa, Rinsa i Mira, Morbideli, Olivera i Binder, Pol, Paco i Zarco
Od novih Martin, Marini, Baldesarini....
StraŔna imena i vozači.
 
Mogao bi se složiti da nitko nije posebno iskočio,ali isto tako grid je bolji nego prije 2 godine, zapravo nikad nije bio kvalitetniji.
Imamo Fabia i Vinalesa, Rinsa i Mira, Morbideli, Olivera i Binder, Pol, Paco i Zarco
Od novih Martin, Marini, Baldesarini....
StraŔna imena i vozači.
Generalno da ali tek kad netko od njih dobije tri u nizu, cak i na istoj stazi. šŸ˜„
 
Generalno da ali tek kad netko od njih dobije tri u nizu, cak i na istoj stazi. šŸ˜„
Ove godine sigurno ne....
Dok prvih 15 zavrŔava unutar 9 sekundi, svasta je moguce, osim necije dominacije.
Može pobijediti Suzuki, Yamaha, Honda, možda i Ktm, samo Ducati nema Ŕanse, a ni Aprilia.
 
Ako Aprilia prijavi Dovia mogli bi mozda jednu utrku uzeti šŸ˜Ž
 
Binder 8. , Oli se borio za vrh ali je gofno otkazalo poslusnost. Na ovoj stazi Ktm prije nije bio blizu toga. Vidjet cemo vec iducu trku..
 
  • Like
Reactions: Shepa