×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Kratak si ako mislis da to ubrzo nece biti svugdje tako.

Vec neko vrime mi se gadi vozit, odem zaokruzit negdi u prirodu da motor malo izadje iz grada.

JBG
Sta je lipo vidit x-a.. jel ga ovo gdje profi ulickas ili doma sam?
 
Uspio sam raznim CSI metodama obrnut filter da se vidi šta je zapravo bilo ispod motora (y)

1617690429849.png
 
  • Haha
Reactions: Nero and Kesi
Sta je lipo vidit x-a.. jel ga ovo gdje profi ulickas ili doma sam?

Mislim da je tu Brix u pravu, motor sam opra nakon đira. :D :D :D Ajfon sam čipa sliku.

A motor očistim solo, kad imam vremena. najviše me muče svijetle felge i podmazan lanac.
 
Meni se motor čisti sam, posli blata proletin kroz duboku lokvu, osuši se do garaže. :cool:
 
  • Like
Reactions: barba and Kesi
Znaci HD ducan je definitivno zatvoren a vidim da mu se isto tako pridruzio i Sjola Kawasaki (od njega drugo nisam ni ocekiva )

Moto scena u Splitu hrabro kroci nizbrdo
 
Joke (ne onaj iz Y) se dobro drži (y) Suza :cool:



bez obzira što ga malo ekipa iz ZG, (a možda više - centrale) deprimirala :mrgreen:
 
Last edited:
Yamin Joke mi je uvijek bio prepotentan, 🤪
pa dok sam bio na Yamahama i samo
navratio, tek da vidim što ima, nisam se baš osjećao ugodno :mrgreen:
 
Znaci HD ducan je definitivno zatvoren a vidim da mu se isto tako pridruzio i Sjola Kawasaki (od njega drugo nisam ni ocekiva )

Moto scena u Splitu hrabro kroci nizbrdo
Ha....HD.....igron slucaja san zna di je i jednom sa prikon usa unutra da on vidi neki motor.....cijene prebolesne za rustikalnu tehnologiju.......premala smo mi sredina da bi takve cijene uspile sa takvim motorima

Sola Kawasaki/Indian.......Indian isto ka i HD....nema to sta trazit odi.....
Isto ka i HD sasvim slucajno san skuzia da je salon uST i to kadcje izaslo negdi da je kamion sta je donosia motore ili sta vec blokira cilu ulicu.prestrasno...i jednom san isa u apoteku pa okrenia glavu livo.i prije neki dan kad san isa u Garmina da nesto vidin takoder okrenen glavu a ducan tj izlog iznutra obljepljen papirima....
Znaci Kawasaki biau ST a nikakve reklame
A i misto za ducan je prebolesno bilo.pa bolje je i Piccilo na TTTS-u
Suzuki/Malaguti/Lambretta/Fantic za sada su OK.Ipak je Prizmic malo jaci igrac u auto svijetu u RH(Suzuki i Kia) pa moze izdrzat pad prodaje mada Suzuki sa Stromom radi cuda.Ova situacija sa 1050 i Hayabusom mi je malo cudna.....neznan jel su to kaznjeni radi multibrendinga.....da san na Prizmicevom mistu okrenia bi se moto programuHonde...neovisno sta nisi generalni....jer izgleda da nisu ni u Suzukiju na prvom mistu......
P&B neznan......Tmax vise se ne prodaje ka da sutra ne postoji.kuri on jos ali daleko je to od prijasnjih brojki..tracer 700 izgubia borbu sa Stromom.Super Tenere nema mada nikad nije ni bila prodajni hit
T700 izvlaci za sada i xmax 300 cini mi se
Bas me zanima prodaja Tmaxa ove godine
Piccillo.....nit smrdi nit mirise......za sebe ima valjda da ugodno zivi
Sago.....sta reci......moze pokorit svit sa trenutnom gamom Honde ali neznan......siri se.....vidit cemo....

Nekim prodavacima polovnih motora/skutera je svanilo.......tako da se tu zapravo krije jako dobra situacija za nas kupce.....

a jesan se raspisa.......
 
Kakva je situacija sa policijom na potezu Ploce - Brela ?
Osim stacionarnih kamera u Plocama, Podacama i Podgori... Je li se generalno drze naselja ili se vole namjestiti i negdje izmedju, na otvorenoj cesti ?
Mislio sam ovih dana testirati primjenu nove COVID odluke HR kriznog staba za ulazak u HR sa pozitivnim PCR testom :mrgreen:
 
Kakva je situacija sa policijom na potezu Ploce - Brela ?
Osim stacionarnih kamera u Plocama, Podacama i Podgori... Je li se generalno drze naselja ili se vole namjestiti i negdje izmedju, na otvorenoj cesti ?
Mislio sam ovih dana testirati primjenu nove COVID odluke HR kriznog staba za ulazak u HR sa pozitivnim PCR testom :mrgreen:

Opasna dionica za motocikliste. Tj. njihov novčanik.

Namjeste kameru, pa auto par Km iza.

Osobito vikendom.

Ekstremno pazi od Makarske do Splita.
 
Opasna dionica za motocikliste. Tj. njihov novčanik.

Namjeste kameru, pa auto par Km iza.

Osobito vikendom.

Ekstremno pazi od Makarske do Splita.

Ma ne bi isao dalje od Vrulje (je li se tako ono zove vidikovac kod cuvene "kante" ?), ipak je jednodnevna voznja iz Sarajeva pa nazad.
Znaci najvise me zanima dio Magistrale od Ploca do Brela
 
@ seki22: Stvarno, nisam se uopće sjetio da je možda zaista kazna zbog multibrendinga?

@ ivan_m: Šteta, cijena mora dolje onda, nema druge.
XT i XTZ su bolje išli vjerojatno..
 
dobro se u ovoj razjebanoj vukojebini ista i prodaje..al vidim da i sve vise pomoraca kupuje polovno, znaci, ni njima vise nije do kurcenja..kako je krenilo, i pekare ce zatvarat
 
Ha....HD.....igron slucaja san zna di je i jednom sa prikon usa unutra da on vidi neki motor.....cijene prebolesne za rustikalnu tehnologiju.......premala smo mi sredina da bi takve cijene uspile sa takvim motorima

Sola Kawasaki/Indian.......Indian isto ka i HD....nema to sta trazit odi.....
Isto ka i HD sasvim slucajno san skuzia da je salon uST i to kadcje izaslo negdi da je kamion sta je donosia motore ili sta vec blokira cilu ulicu.prestrasno...i jednom san isa u apoteku pa okrenia glavu livo.i prije neki dan kad san isa u Garmina da nesto vidin takoder okrenen glavu a ducan tj izlog iznutra obljepljen papirima....
Znaci Kawasaki biau ST a nikakve reklame
A i misto za ducan je prebolesno bilo.pa bolje je i Piccilo na TTTS-u
Suzuki/Malaguti/Lambretta/Fantic za sada su OK.Ipak je Prizmic malo jaci igrac u auto svijetu u RH(Suzuki i Kia) pa moze izdrzat pad prodaje mada Suzuki sa Stromom radi cuda.Ova situacija sa 1050 i Hayabusom mi je malo cudna.....neznan jel su to kaznjeni radi multibrendinga.....da san na Prizmicevom mistu okrenia bi se moto programuHonde...neovisno sta nisi generalni....jer izgleda da nisu ni u Suzukiju na prvom mistu......
P&B neznan......Tmax vise se ne prodaje ka da sutra ne postoji.kuri on jos ali daleko je to od prijasnjih brojki..tracer 700 izgubia borbu sa Stromom.Super Tenere nema mada nikad nije ni bila prodajni hit
T700 izvlaci za sada i xmax 300 cini mi se
Bas me zanima prodaja Tmaxa ove godine
Piccillo.....nit smrdi nit mirise......za sebe ima valjda da ugodno zivi
Sago.....sta reci......moze pokorit svit sa trenutnom gamom Honde ali neznan......siri se.....vidit cemo....

Nekim prodavacima polovnih motora/skutera je svanilo.......tako da se tu zapravo krije jako dobra situacija za nas kupce.....

a jesan se raspisa.......
HD je uvik bija proizvod za ljude sa debelim takujinom i 50 godina su naplacivali porez na budale ali je lipo bilo imat taj salon u ST
pa mi nije drago sta je stavija kljuc u bravu iako je splet okolnosti na visoj razini a osobno znam par ljudi sta su ga kupili i njima je to bilo ispunjenje zivotnog sna
Sta se tice Indiana da je bilo volje radit i promovirat a ne prodavat praznu slamu onda bi se i proda koji komad jer u gami imaju stvari koje su interesantne a za Kawasakija to je stvarno sramota da taj brand u nas vec 30 godina nevidjeno pusi bananu a sve radi redikula koji su ga prodavali

Yamahu necu komentirat jer je to vec mlacenje mrtvog tovara a dileri imaju svoje musterije pa neka rade kako su radili do sada i valjda su zadovoljni sa svojim prometom

Sta se tice Suzukija eto tu se pokazalo da kad netko stvarno ima volje , entuzijazma u ozbiljnoj firmi i ne bizi od rada onda dojdu rezultati jer je suza bila do prije dvi godine u vecoj banani u ST nego kawa i vidi di je sad

Samo kako vidim BoBu je i nepresusni izvor frustracija govnarski odnos ekipe iz centrale jer je stvarno blago receno maloumno priskocit svog #1 prodavaca u regiji i poslati prve primjerke novog prestiznog modela nekom drugom ( ali to je i razumljivo jer smo mi uvik bili smatrani kolonijom a za to smo sami krivi )

Honda je opet debilizam svoje vrste pocevsi od generalnog uvoznika a naseg domaceg genijalca i njegovu poslovnu politiku ne zelim niti komentirati

Eto i meni je bilo dosadno jutros pa sam se napiketa po tipkovnici
 
Ne lupetaj gluposti. U 2 godine ih je prodano manje od 50 kom u ciloj HR. 2019 23 kom, 2020 mislim 24...
Nemoj molit te upotrebljavat te pridjeve
Bez veze trazis neku svadu i da ti moran rec da si bezobrazan sta vec....da pocnem upotrebljavat Predsjednikov rijecnik
Zasto imas potrebu vridat.....
Ne razumin taj mentalni sklop
Ako mislis da san nesto krivo reka onda se moze drugacije to rec
“Ne mislim da si u pravu jer......””Ne slazem se jer....”
Ali ne mora se ic “Ne lupetaj gluposti”....
Ka da si neki punjetar od 18 god odnekud iza brda......a pretpostavljan da nisi......
 
HD je uvik bija proizvod za ljude sa debelim takujinom i 50 godina su naplacivali porez na budale ali je lipo bilo imat taj salon u ST
pa mi nije drago sta je stavija kljuc u bravu iako je splet okolnosti na visoj razini a osobno znam par ljudi sta su ga kupili i njima je to bilo ispunjenje zivotnog sna
Sta se tice Indiana da je bilo volje radit i promovirat a ne prodavat praznu slamu onda bi se i proda koji komad jer u gami imaju stvari koje su interesantne a za Kawasakija to je stvarno sramota da taj brand u nas vec 30 godina nevidjeno pusi bananu a sve radi redikula koji su ga prodavali

Yamahu necu komentirat jer je to vec mlacenje mrtvog tovara a dileri imaju svoje musterije pa neka rade kako su radili do sada i valjda su zadovoljni sa svojim prometom

Sta se tice Suzukija eto tu se pokazalo da kad netko stvarno ima volje , entuzijazma u ozbiljnoj firmi i ne bizi od rada onda dojdu rezultati jer je suza bila do prije dvi godine u vecoj banani u ST nego kawa i vidi di je sad

Samo kako vidim BoBu je i nepresusni izvor frustracija govnarski odnos ekipe iz centrale jer je stvarno blago receno maloumno priskocit svog #1 prodavaca u regiji i poslati prve primjerke novog prestiznog modela nekom drugom ( ali to je i razumljivo jer smo mi uvik bili smatrani kolonijom a za to smo sami krivi )

Honda je opet debilizam svoje vrste pocevsi od generalnog uvoznika a naseg domaceg genijalca i njegovu poslovnu politiku ne zelim niti komentirati

Eto i meni je bilo dosadno jutros pa sam se napiketa po tipkovnici
Zapravo smo se manje vise slozili u svemu
Problem zastupnika pojednih brenova je taj da oni zapravo ovise o aktuelnim modelima proizvodaca.....mislin mozes to ulozit cudo u salon ali ako zastupas glupi brend onda sve ise u vodu tj uspjeh zavisi od kvalitete game u tom trenutku tog proizvodaca
Rjesenje toga je multibrending
Sad zamisli da u ST neko ima Yamahu,Hondu i Suzuki skupa
Pa da prodaje i servisira npr,Tmaxa,Xmaxa,T700,Africu,Xadv,Forzu(sve kubikaze),SH 150/300,Stroma 650,Hayabusu,GSX-R1000,itd...itd....
Lova samo takva da pitas posto Hajduk😂😎😜🤪
 
Ma ne bi isao dalje od Vrulje (je li se tako ono zove vidikovac kod cuvene "kante" ?), ipak je jednodnevna voznja iz Sarajeva pa nazad.
Znaci najvise me zanima dio Magistrale od Ploca do Brela

Iza Makarske polako. Baš u Brelima je bila sačekuša za vikend.
 
  • Like
Reactions: esso_sa
Zapravo smo se manje vise slozili u svemu
Problem zastupnika pojednih brenova je taj da oni zapravo ovise o aktuelnim modelima proizvodaca.....mislin mozes to ulozit cudo u salon ali ako zastupas glupi brend onda sve ise u vodu tj uspjeh zavisi od kvalitete game u tom trenutku tog proizvodaca
Rjesenje toga je multibrending
Sad zamisli da u ST neko ima Yamahu,Hondu i Suzuki skupa
Pa da prodaje i servisira npr,Tmaxa,Xmaxa,T700,Africu,Xadv,Forzu(sve kubikaze),SH 150/300,Stroma 650,Hayabusu,GSX-R1000,itd...itd....
Lova samo takva da pitas posto Hajduk😂😎😜🤪
Sve stoji samo je cinjenica da su neki imali dobar i provjeren brand i opet uspili ukenjat motku
Situacija sa kawom mi je jednostavno neshvatljiva jer je to tvornica koja ima iza sebe i modele i tradiciju i svoje poklonike ali ako zaista netko misli da ce se
motori prodavati sami od sebe to je teska iluzija
Proslo je vrime kad si prodavaca mora molit da kupis motor ( a znamo da je tako doslovno bilo )
Ja nisam upucen u zakulisne igre i prodajne politike pojedinih brandova ali recimo da ta kawa stigne nekome poput BoBa u ruke ( koji ima financijsku podrsku svog gazde ) onda bi tu bilo vjerovatno dobrih rezultata
Mislim da je multibranding dobra i pozeljna stvar ako se radi sa mjerom
 
  • Like
Reactions: singlica