Zašto MT-07 brzo mijenjaju vlasnike?

Ovo je tamo kraj Biskog cini mi se
Doleti se brze.....
Vecinom nema prometa ali jebiga.....
 
168 km/h, idiot, nikakav RIP i memorijal nije zaslužio, sramoti familiju i ostale motoriste..
 
168 km/h, idiot, nikakav RIP i memorijal nije zaslužio, sramoti familiju i ostale motoriste..

Split i okolica je nepresusni izvor ovakvih likova jos ih novine dizu u nebesa a youtube placa
 
  • Like
Reactions: Nike11 and ODST
ko ovo nije proživia...neka se ostavi motora i kupi nesto sa dct-om:mrgreen:
Dozivia san ovo ali sa variomatom
Lik promasi ulaz u okuku i stane na sredinu ceste
A ja iza njega jedno 20,30 m taman priprema za ulaz
Pa onda ili u njega ili pravo u maslinik.....😎
Sva srica samo plastike malo stradale
 
Pa dozivio sam takvih pizdarija po meni i previse. Smanjio sam brzinu di znam da su moguce pizdarije jer mi dopizdilo krpat sebe a pogotovo motor. Nisam sveta dusica ali po gradu i cak na magistrali gdje ljudi mogu izlazi ili skretati smanjim na pristojnu brzinu di donekle i mogu stat.
 
Gle ak ću vozit motor na otvorenoj cesti 70 kmh, onda ga neću ni vozit. Znajući to znam da to sa sobom nosi veliki rizik.
Evo baš se spremam na drugu operaciju koljena zbog slične avanture od prije 6 mjeseci:mrgreen:

Inače po meni mt 7 je super motor za tu cijenu i u toj klasi. Stvari koje ste nabrojali kao minus ( uglavnom ovjes) ne možete tražiti bolje u toj klasi i za te novce. Po meni Triumph trident je još bolji, ali je i skuplji skoro 10ak tisuća kuna.
 
Last edited:
Gle ak ću vozit motor na otvorenoj cesti 70 kmh, onda ga neću ni vozit. Znajući to znam da to sa sobom nosi veliki rizik.
Evo baš se spremam na drugu operaciju koljena zbog slične avanture od prije 6 mjeseci:mrgreen:
Sta si se strmopizdio na 70tak ha? Hahah i ja 🙄😆.