Nova Honda FORZA 750 2021.

Kupujes pa polovno.kad dogodine? A ovi stojadin tek izasa. :mrgreen:
Ma ok je i nista vise. I cca 20 kom ako proda u hr, plafon. Plus sta ce patit onda xadv. Po meni od Honde. X adv i forza 350( bila 300)

Samo ih u ST već 7 otišlo, tako da ne znam koliko ti je prognoza realna, al OK.
 
Samo ih u ST već 7 otišlo, tako da ne znam koliko ti je prognoza realna, al OK.
Super. To je napredak. Samo ne znam ko ti je da info, a koliko x adv. bit ce nijedan, forza 350?..ja bi volija da se prodaje, al cisto sumnjam. Radi xy stvari u hr se nece prodavat nova honda. Svi znamo zasto.
 
Super. To je napredak. Samo ne znam ko ti je da info, a koliko x adv. bit ce nijedan, forza 350?..ja bi volija da se prodaje, al cisto sumnjam. Radi xy stvari u hr se nece prodavat nova honda. Svi znamo zasto.
A kojih to stvari....
Radi servisa.....
Pa ima sad Sago servis......
Uostalom to je Honda......samo minjaj ulje i potrosni materijal
A kad prode garancija nakon 2 god ima servisera koji isto znaju.......
A i zaletit se do Sibenika ako bas triba😎
 
Super. To je napredak. Samo ne znam ko ti je da info, a koliko x adv. bit ce nijedan, forza 350?..ja bi volija da se prodaje, al cisto sumnjam. Radi xy stvari u hr se nece prodavat nova honda. Svi znamo zasto.

Za Xadv, nemam pojma, ne zanima me generalno prodaja Honde.

Ovo je bilo u razgovoru slučajno izletilo.

Ne mogu ih nabaviti koliko ih mogu prodati.
 
  • Like
Reactions: seki22
Za Xadv, nemam pojma, ne zanima me generalno prodaja Honde.

Ovo je bilo u razgovoru slučajno izletilo.

Ne mogu ih nabaviti koliko ih mogu prodati.
Ne bih bas reka. Ako je 20 kom za cilu sezonu puno. Ajmeeeee
 
A kojih to stvari....
Radi servisa.....
Pa ima sad Sago servis......
Uostalom to je Honda......samo minjaj ulje i potrosni materijal
A kad prode garancija nakon 2 god ima servisera koji isto znaju.......
A i zaletit se do Sibenika ako bas triba😎
Tebi cu rec. ono sta je pervan kod Sebalja nekidan reka. “ Ficooo majka svih majakaa” hahaahah.
 
A kojih to stvari....
Radi servisa.....
Pa ima sad Sago servis......
Uostalom to je Honda......samo minjaj ulje i potrosni materijal
A kad prode garancija nakon 2 god ima servisera koji isto znaju.......
A i zaletit se do Sibenika ako bas triba😎
Seki. Ne poznajem te. Al muci!!! Etooo
 
  • Haha
Reactions: neven
Za Xadv, nemam pojma, ne zanima me generalno prodaja Honde.

Ovo je bilo u razgovoru slučajno izletilo.

Ne mogu ih nabaviti koliko ih mogu prodati.
U Istri da nema Talijana prakticki ADV nebi postojao.
Toliko je "dobro" Honda slozila marketing da ljudi vjeruju da kupuju na slijepo, bez da probaju skuter/ motor.
Kao brend je Honda top, ali kao sve ostalo su jedna velika K.ITA. Digli krila kao da su svemoguci a toliko nisko su pali da zovu ljude na mobitel i salju pet mailova u mjesec dana, kao ci.gici se navlace...
 
ja uopceno nisam vidio kvalitetnije odradjene motocikle od x-adv i africe twin.
kod x-adv, ako usporedis kvalitet zavrsne obrade i trajnost to agregata, kakva ti promidzba treba.

kolega sa GSom kad je prvi put vidio africu u hrc, rekao je, jbt, ovdje samo bojanje kosta 3000 eura.
 
moje iskustvo s hondama u zadnjih 15 g korištenja je izvrsno, a kad mi je treba neki komad najdalje kroz iduću sedmicu bi doša
a ovo ovaj je vaki naki... to me u principu ne zanima, 100 judi 100 čudi
 
  • Like
Reactions: Nero
moje iskustvo s hondama u zadnjih 15 g korištenja je izvrsno, a kad mi je treba neki komad najdalje kroz iduću sedmicu bi doša
a ovo ovaj je vaki naki... to me u principu ne zanima, 100 judi 100 čudi
Koliko mogu razumit, ti ipak neki k znas i sam napravit, a ne samo prominit ulje i filtere. To je velika prednost. znam i ja, al u 90% slucajeva, niti iman vrimena niti zelje zajebavat s tim. A masu ljudi ne zna nista, niti bi trebali znat. Ovaj nakon 30 g drzanja Honde, otvara servis. U svakom slucaju, zelim provat moto prije kupnje. Kupija san xadv na nevideno i proda nakon par miseci, a samo zato sta lik nije ima probni, a jedva mi da dir na svom( u biti mu je od frenda) onde oko ducana,i nakon 5 dana( ma nakon 3 h;) san skuzija da nije to to. Ni kacigu nisan moga stavit, visoko sjedalo,xy mana za 80% voznje po gradu, na kraju zelim da imam dobar servis itd. Samo najnormalnije stvari, koje imaju suza,yama,vespa i ovih par., cak jebeni Bmw sad ima top servis za motore. Do prije 5-6 g Tomic nije ni ima servis, a ni motore u ducanu, a sad ih mozes i probat. Plus uvik ima ok popust i pri lita, a posli lita jos bolji, samo se moze desit da posli lita nema boje koju zelis, ali cca 15% ces uvik dobit, a nekad i vise
 
Meni je ovo treci Tmax, i osim sto je na 2013. na skverama kondenziralo ponekad od pranja nikad nista problema nisam imao.
Na 2017. je npr Vodafone imao problema sa centralinom ali konkretno Tmax nista.
2020 TechMax za sad je savrseno...
Ono sto je bilo za popraviti/ rijesiti sa 2013, dijelovi su dosli u roku keks a MotoBox iz Pule je uvijek bio susretljiv, sa komunikacijom, cijenom i dostupnoscu testnih vozila.
Ove sta sam zvao iz Ri su potpuni kontrast tako da i ako su vjerojatno kvalitetniji od Yamahe, zbog takvog pristupa im necu kune pustiti.
 
  • Like
Reactions: Nike11
Koliko mogu razumit, ti ipak neki k znas i sam napravit, a ne samo prominit ulje i filtere. To je velika prednost. znam i ja, al u 90% slucajeva, niti iman vrimena niti zelje zajebavat s tim. A masu ljudi ne zna nista, niti bi trebali znat. Ovaj nakon 30 g drzanja Honde, otvara servis. U svakom slucaju, zelim provat moto prije kupnje. Kupija san xadv na nevideno i proda nakon par miseci, a samo zato sta lik nije ima probni, a jedva mi da dir na svom( u biti mu je od frenda) onde oko ducana,i nakon 5 dana( ma nakon 3 h;) san skuzija da nije to to. Ni kacigu nisan moga stavit, visoko sjedalo,xy mana za 80% voznje po gradu, na kraju zelim da imam dobar servis itd. Samo najnormalnije stvari, koje imaju suza,yama,vespa i ovih par., cak jebeni Bmw sad ima top servis za motore. Do prije 5-6 g Tomic nije ni ima servis, a ni motore u ducanu, a sad ih mozes i probat. Plus uvik ima ok popust i pri lita, a posli lita jos bolji, samo se moze desit da posli lita nema boje koju zelis, ali cca 15% ces uvik dobit, a nekad i vise
Nike Nike.......ili Puma,Reebok....😂
Sta reci........
Nisi dorastao DCT-u......jebiga......ne mogu rec da nisi ti kriv pa da te utjesin
Krivica je iskljucivo tvoja😎
 
ja uopceno nisam vidio kvalitetnije odradjene motocikle od x-adv i africe twin.
kod x-adv, ako usporedis kvalitet zavrsne obrade i trajnost to agregata, kakva ti promidzba treba.

kolega sa GSom kad je prvi put vidio africu u hrc, rekao je, jbt, ovdje samo bojanje kosta 3000 eura.
... ja jesam, na t-maxu se nikad nije gulila boja sa prekidača... :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_4319_Original.jpg
    IMG_4319_Original.jpg
    761 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Zog