S1000XR

Danas su me obrijala nasuvo izmedu ostalog 2 XR-a
Moran priznat da je motoric iznimno zanimljiv i meni osobno i lijep
U kvalitetu necu ulazit jer neznan....BMW p ovo ono....jel.....
Sve u svemu dobar paket..........👍👍👍👍
 
Danas su me obrijala nasuvo izmedu ostalog 2 XR-a
Moran priznat da je motoric iznimno zanimljiv i meni osobno i lijep
U kvalitetu necu ulazit jer neznan....BMW p ovo ono....jel.....
Sve u svemu dobar paket..........👍👍👍👍
Na kojoj dionici su te obrijali ??
 
Ne mogu se sjetiti da sam u temi pročitao neki review o gumama za XR. Najbolje, najlošije, najisplativije???
 
Navodno su ovi Kawasaki i Suzuki ponili alat kad ova dva benveja stanu......😂😂😂😂
 
Obrijali bi me i da nisan ima ni centralni....
Preko 70% vise ks i ja jos ultra bad driver😎
Nisam ni ja nista bolji iako imam donekle konja za nosit se sa njima xD
 
Danas su me obrijala nasuvo izmedu ostalog 2 XR-a
Moran priznat da je motoric iznimno zanimljiv i meni osobno i lijep
U kvalitetu necu ulazit jer neznan....BMW p ovo ono....jel.....
Sve u svemu dobar paket..........👍👍👍👍

Eto jos jednog u Splitsko-dalmatinsku zupaniju tamo iza 14.05, pa pripazi :mrgreen: Svrha posjete - vozanje po Magistrali (tako cu im reci i na granici 🤣)
 
Eto jos jednog u Splitsko-dalmatinsku zupaniju tamo iza 14.05, pa pripazi :mrgreen: Svrha posjete - vozanje po Magistrali (tako cu im reci i na granici 🤣)
Ti bi mogao ugraditi neki zvučnik da te se čuje s tim novim XR-om kad dolaziš. Ovako se samo prepadnem kad prozujiš pored kao Tesla :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: esso_sa
Ne mogu se sjetiti da sam u temi pročitao neki review o gumama za XR. Najbolje, najlošije, najisplativije???
Nema pravila kao ni za ostale motore, sve ovisi od načina vožnje. Pisalo se već u ovoj temi o gumama. Ja sam prošle sezone vozio DR III i napravio skoro 8000km sa njima i super zadovoljan za moje potrebe. Ove sezone kupio M7RR jer su bile nešto povoljnije ali ih nisam još uspio isprobati kako treba, nadam se uskoro :mrgreen:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: jessy and leCo
Je li se planirao ko od vas kolega XR-ovaca vozati magistralom sredinom ovog mjeseca ?
Planiram kracu posjetu Tucepima od 15 do 19.05, pa ako je neko zainteresovan za kafu, zajednicku voznju i sl., neka se javi u PP (y)

Dodatno, posto se nisam duze vremena vozao na potezu od Splita do Ploca, sve informacije o policijskim zasjedama, radarima i kamerama su dobro dosle :mrgreen:
 
Malo pomakni datum, ja planiram za vikend ako bude dobro vrijeme :unsure:
 
Je li se planirao ko od vas kolega XR-ovaca vozati magistralom sredinom ovog mjeseca ?
Planiram kracu posjetu Tucepima od 15 do 19.05, pa ako je neko zainteresovan za kafu, zajednicku voznju i sl., neka se javi u PP (y)

Dodatno, posto se nisam duze vremena vozao na potezu od Splita do Ploca, sve informacije o policijskim zasjedama, radarima i kamerama su dobro dosle :mrgreen:

Poslao sam ti pp. Za kamere i radare aplikaciju radarbot na mob, slušalice u uši i gas. Sve kamere su ti evidentirane, a ima ih po Dalmaciji koliko oćeš.
 
Kad ti stave malu kameru na tronožac spojenu na akumulator blizu znaka ograničenja 50 km/h, koja snima satima, možeš samo predvodit koliku kaznu ćeš platit. onu od 2000 kn do 20000 kn. :unsure: :eek:
Jedino rješenje je da staviš tablicu u kufer!!!:)
 
Kad ti stave malu kameru na tronožac spojenu na akumulator blizu znaka ograničenja 50 km/h, koja snima satima, možeš samo predvodit koliku kaznu ćeš platit. onu od 2000 kn do 20000 kn. :unsure: :eek:
Jedino rješenje je da staviš tablicu u kufer!!!:)

Je li stavljaju tronosce primarno u naseljima ili vole loviti i na otvorenoj cesti ? Pitam jer po naseljima uvijek vozim po ogranicenju, dok si van naselja dam malo oduska :)
I gdje su te kamere najcese na potezu Ploce-Split ? Znam da imaju fiksne u Plocama, Podgori, Makarskoj i Podaca

@djuka007 , treba li internet konekcija za Radarbot ? Ili radi offline ?
 
Last edited:
Je li stavljaju tronosce primarno u naseljima ili vole loviti i na otvorenoj cesti ? Pitam jer po naseljima uvijek vozim po ogranicenju, dok si van naselja dam malo oduska :)
I gdje su te kamere najcese na potezu Ploce-Split ? Znam da imaju fiksne u Plocama, Podgori, Makarskoj i Podaca

@djuka007 , treba li internet konekcija za Radarbot ? Ili radi offline ?
Fixne nisu važne! Ove su zajebane! I naravno van grada, najčešće između Omiša i Makarske. A sada postavljaju i blokade na ravnici blizu rotora za tunel kroz Biokovo.:rolleyes: