Svi putevi vode u Karlobag

E...bila je Pista za izivljavanje i gustanje u Sepurinama,pa su i to zatrpali sa par kamiona kamenja...nekome i to smeta...a tamo bas nikome nije smetalo,al nema kaznjavanja... :unsure:
 
Jbg, momak kliznija, i šta sad.
Pola vas šta tu komentira bi dali livo jaje da taknete kolinom pod, a kamoli da imate muda zaleć motor do te mjere da klizne ispod vas.

Šta kaže Bore, da je ovo normalna država, platiš 20-30 eura/dan za se izguštat na stazi i svo zlo u tome, ne bi nikome padalo na pamet forsirat magistralu.
 
meni nije problem kako netko vozi, svako bira svoj put, na kraju krajeva, kad je neki motorista svojim padom ubio nekoga, nikad, da i dode auto iz drugog smjera, zgazi motoristu ko mačku a autu se razbije branik.
Problem je "lajk generacije" koja svaki kurac objavi na fb, u grupu koju prati 15000 ljudi samo radi lajka i komentara "to care, najjači si, zalego si", onda će netko taj isti video poslat 24 sata pa će bit izdrkavanja Marušića i sličnih o motoristima ubojicama i slična preseravanja pa će past koja akcija u kojoj će najebat ni kriv ni dužan a ti isti u toj istoj grupi srat po policiji i skupljat kune za kaznu palom drugu.
 
meni nije problem kako netko vozi, svako bira svoj put, na kraju krajeva, kad je neki motorista svojim padom ubio nekoga, nikad, da i dode auto iz drugog smjera, zgazi motoristu ko mačku a autu se razbije branik.
Problem je "lajk generacije" koja svaki kurac objavi na fb, u grupu koju prati 15000 ljudi samo radi lajka i komentara "to care, najjači si, zalego si", onda će netko taj isti video poslat 24 sata pa će bit izdrkavanja Marušića i sličnih o motoristima ubojicama i slična preseravanja pa će past koja akcija u kojoj će najebat ni kriv ni dužan a ti isti u toj istoj grupi srat po policiji i skupljat kune za kaznu palom drugu.
Jbg, to samo pokazuje stupanj razvoja društva i sustava vrijednosti.
Evolucijski doseg: Afrika sa strujom i GoProom.
:mrgreen:
 
Sleper?ima srece sta od tamo nije naisla zena sa djetetom u autu...nakon ove snimke kad bi vidio,naso bi ga i ubio ko zeca da su moji


je moga je i papamobil naić..
ili nedaj bože kakav plenkomobil sa stopedeset na sat..

prodaj motor i kupi si kamper..
 
Di si ti knindža, nema te po magistrali u zadnje vrime, nisi se valjda štufa? Ili se bojiš ove mladosti
 
E jebiga sad.Komentari nisu baš na mistu.Sve su to momci sa jako malo godina .Šteta šta im Grobnik ili nešto slično nije bliže.Kad bi bilo nda bi i ja bija za postroženje zakona a i oni bi se ,sigurno.vozili tamo di nema zidova ,auta u kontra smjeru niti kamera., i ostalih učesnika u saobračaju.Razmislimo i o tome da je državni aparat uzeja lovu na svih 150 ks a nema se di isprovat. To ti dođe ka kad su prodali puške i municiju a nisu ozakonili lovišta pa čekaju krivolovce.ili ako je lovište ili pista daleko u ovoj situaciji se nema dovoljno novca za otič par puta godišnje do lovišta ili piste.Mladi su to ljudi pa kako ne provat ono šta imaš u ruci.Sad če neko, kako cesta nije pista ,to i ja kažem, al imat u ruci nešto šta te privlači cili život a ne provat je biti debil ili skoro.Volija bi da ovo ne komentira neko ko ne zna šta je motor u pravom smislu riječi.Nije naredba :mrgreen: nego samo molba.
je moga je i papamobil naić..
ili nedaj bože kakav plenkomobil sa stopedeset na sat..

prodaj motor i kupi si kamper..
Kazem nemam nista protiv,ali da mi neko slucajno ozljedi moje,desilo se,ali ovo na snimci nije slucajno,jebo bi mu mater...prike par godina mi je jedan kvazi rejser sjeko zavoj,ja i zena ga osjetili na koljenima...dao sam si truda,naso ga,nakon par dana...vise nije bio tako mocan i opak...nekom je adrenalin napet,pa makar ugrozio nekog drugog,nekome je fora razbit picku nekom ko ugrozi nesto tvoje...svako ima svoje veselje
 
Last edited:
meni nije problem kako netko vozi, svako bira svoj put, na kraju krajeva, kad je neki motorista svojim padom ubio nekoga, nikad, da i dode auto iz drugog smjera, zgazi motoristu ko mačku a autu se razbije branik.
Problem je "lajk generacije" koja svaki kurac objavi na fb, u grupu koju prati 15000 ljudi samo radi lajka i komentara "to care, najjači si, zalego si", onda će netko taj isti video poslat 24 sata pa će bit izdrkavanja Marušića i sličnih o motoristima ubojicama i slična preseravanja pa će past koja akcija u kojoj će najebat ni kriv ni dužan a ti isti u toj istoj grupi srat po policiji i skupljat kune za kaznu palom drugu.
Jedini suvisli i kvalitetan komentar do sada....svaka je na mistu
 
  • Like
Reactions: Nero and as17
Di si ti knindža, nema te po magistrali u zadnje vrime, nisi se valjda štufa? Ili se bojiš ove mladosti

nisam knindža, kao što sam već objasnio..
tu sam, tu sam, kad je mene tko vidio, osim na forumu..
a i ne da mi se stalno odvidavat svićice..
 
  • Haha
Reactions: LemmyZD
Kazem nemam nista protiv,ali da mi neko slucajno ozljedi moje,desilo se,ali ovo na snimci nije slucajno,jebo bi mu mater...prike par godina mi je jedan kvazi rejser sjeko zavoj,ja i zena ga osjetili na koljenima...dao sam si truda,naso ga,nakon par dana...vise nije bio tako mocan i opak...nekom je adrenalin napet,pa makar ugrozio nekog drugog,nekome je fora razbit picku nekom ko ugrozi nesto tvoje...svako ima svoje veselje

bitno da si ti oličenje sigurnosti u prometu sa niskim udijelom krvi u alkoholu..
svakome se može desiti..
 
bitno da si ti oličenje sigurnosti u prometu sa niskim udijelom krvi u alkoholu..
svakome se može desiti..
Moze,ne kazem i nek se zabavljaju mladi...dok ne ugroze mene...jebi ga,uvijek se moze na krivog naletit...
 
Evo kako izgleda auto kad naleti sa druge strane na klizajuči motor.
 

Attachments

  • IMG_20170728_125702.jpg
    IMG_20170728_125702.jpg
    864.6 KB · Views: 0
Kazem nemam nista protiv,ali da mi neko slucajno ozljedi moje,desilo se,ali ovo na snimci nije slucajno,jebo bi mu mater...prike par godina mi je jedan kvazi rejser sjeko zavoj,ja i zena ga osjetili na koljenima...dao sam si truda,naso ga,nakon par dana...vise nije bio tako mocan i opak...nekom je adrenalin napet,pa makar ugrozio nekog drugog,nekome je fora razbit picku nekom ko ugrozi nesto tvoje...svako ima svoje veselje


Bolje da ovo nisi napisao. Mnogi rejseri će sada zadrhtati od straha kad uoče u zavoju zloglasnog bijelog CrossRunnera, što im može omesti putanju i izazvati kontraefekt i ugrozu!
 
Last edited:
Bolje da ovo nisi napisao. Mnogi rejseri će sada zadrhtati od straha kad uoče u zavoju zloglasnog bijelog CrossRunnera, što im može omesti putanju i izazvati kontraefekt i ugrozu!
Jebe mi se...