P: ZX10R 2009.

Situacija na tržištu nije bajna. Imam osjećaj da se prodaje samo ako je ispod cijene i to dosta ispod cijene.
Ne samo motori nego generalno i auti, barke itd.
A sa druge strane cijene divljaju (npr. Tomosi koji su sada in).
 
  • Like
Reactions: diesel power
Situacija na tržištu nije bajna. Imam osjećaj da se prodaje samo ako je ispod cijene i to dosta ispod cijene.
Ne samo motori nego generalno i auti, barke itd.
A sa druge strane cijene divljaju (npr. Tomosi koji su sada in).
Ma je da, i tko misli kupiti nece sada, nego se lova cuva,zbog te fakin situacije.

A gle, ima razumnih ljudi koji cuvaju lovu, i onih drugih koji kupuju bez obzira na sve, pa zato cijene i stoje. 😁

Evo npr., sad imam taj kawasaki, pa sam bio onaj paraglajder kupio, pa ovaj bmw nedavno, i sad mi vrag neda mira, nego gledam neki Micubisi L200. 😁
I morao bih nesto prodati, ali kako stvarni stoje, bit ce opet neka pozajmica, pa onda pasteta i kruh. 😂
 
  • Haha
Reactions: Dene
Situacija na tržištu nije bajna. Imam osjećaj da se prodaje samo ako je ispod cijene i to dosta ispod cijene.
Ne samo motori nego generalno i auti, barke itd.
A sa druge strane cijene divljaju (npr. Tomosi koji su sada in).
Prodaješ Tomosa? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...eeee, jesi trgovac, svaka čast (y)
 
  • Like
Reactions: elektricar86
da je kawac zbilja ispod cijene uzeo bi ga iz zajebancije... ali daleko smo sa cijenom
 
da je kawac zbilja ispod cijene uzeo bi ga iz zajebancije... ali daleko smo sa cijenom
A gle, ovo je koliko toliko realna cijena, s obzirom na trziste, i s obzirom na stanje motora.
I tko si hoce ovakav motor, a da nije izmucena drljotina, to je to.
Nije materijal za preprodavanje, pa da ide osjetno ispod cijene.
 
  • Like
Reactions: vlado1981
Situacija na tržištu nije bajna. Imam osjećaj da se prodaje samo ako je ispod cijene i to dosta ispod cijene.
Ne samo motori nego generalno i auti, barke itd.
A sa druge strane cijene divljaju (npr. Tomosi koji su sada in).
Ne ispod cijene nego po realnoj cijeni
 
Ja nekako polazim od sebe, ako mogu ja kupiti ono sto me zanima, i dati lovu, ne kuzim sta svi okolo glume velike trgovce, preprodavace i sl.
Tjeraju neku lukavost i sl.
Da svi normalno kupuju i prodaju trziste bi se pokrenulo, a ovako se svelo na zamjene, nadoplate, kurce palce.
 
Tocno bi si ga kupio nazad 😀

da sam bio pametan nisam ga trebao ni prodavat 🙈
 
Krenul si sa 6900,olabavio na 6600.Evo te na 6000.Nekako mi miriši na 5000 europskih novčanica.Nije da bih baš kupio,a nije ni isključeno da ne bi.Osobno velim samome sebi da bih se možda i pomirio s tim da je kilometraža kakva već je i da bi mogao stati u garažu pored svih ovih mojih zala.Za pet bih se nekako i pomirio.
 
  • Haha
Reactions: exfreerider
Krenul si sa 6900,olabavio na 6600.Evo te na 6000.Nekako mi miriši na 5000 europskih novčanica.Nije da bih baš kupio,a nije ni isključeno da ne bi.Osobno velim samome sebi da bih se možda i pomirio s tim da je kilometraža kakva već je i da bi mogao stati u garažu pored svih ovih mojih zala.Za pet bih se nekako i pomirio.
Za 5000 se kupuju oni primjerci sa 32000 km.
😛
Onda je srce na miru, jer je ubodena super prilika. 😁
 
  • Like
Reactions: prpa and Dene
Ali bez zajebancije,stavio sam 6 jer mi je toliko love potrebno za jedan pickup,i dobra je prilika, pa eto.
Inace bih drzao 6 i po,pa sta bog da. 😉