×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Stavija mu je elektronsku struju, alu felge 17, druge forčele i amortizere, u auspuhu je pirja, tromeli su od prvih petera, ti su bili bolji, pilana je rama ispod sica da bude niži.
Ja gledan priko moba. A i davno je to bilo. Al lipo da neko zna sve

ps: tek sad vidija da si ti sliju stavija. Bilo bezveze da ne znas sta je. 👍

41 u guzici. Kad se sitin kad san ima zika da mi je crvena koza( apn6) bila u glavi. Ajme da je imat , ma cuvat cu je samo tako. Necu je busit na 60 ccm, aaa kad san je napokon polovnu kupija. Odma je cilindar isa u skver. Hahaha
 
Ja gledan priko moba. A i davno je to bilo. Al lipo da neko zna sve

ps: tek sad vidija da si ti sliju stavija. Bilo bezveze da ne znas sta je. 👍

41 u guzici. Kad se sitin kad san ima zika da mi je crvena koza( apn6) bila u glavi. Ajme da je imat , ma cuvat cu je samo tako. Necu je busit na 60 ccm, aaa kad san je napokon polovnu kupija. Odma je cilindar isa u skver. Hahaha
Ovi je bija moj 80-ih.
IMG_20210506_182116.jpg
 
Stavija mu je elektronsku struju, alu felge 17, druge forčele i amortizere, u auspuhu je pirja, tromeli su od prvih petera, ti su bili bolji, pilana je rama ispod sica da bude niži.
Al ovo nije rama od latašice, ili je prvo bia peter sa ovom ramon? pa kasnije sa onom sa dvi cijevi...
 
aupm, svašta san doasd vidia ali KTM sa oćalama još nikad :ROFLMAO:
 
Vidija sam da si parkira do mene, bija sam u trci vadit ATA karent pa nazad na posal inace bi se javija.

Vidi koliko kosta far, ako ne vidis dobro stavi ocale 🤣
 
Iako je Honda pa ne bi tribalo, nemoj parkirat blizu tog narancastog da ti ne pocne pustat ulje😎
Ebla te ONDA. Od kad imas ondu samo onda tj onda i jamahaha. Kralj i kraljica. A volija bi te upoznat i da vidim tog kraja i kraljicu sa punom opremom. Iman osjecaj da si dobar covik, naporan al dobar. Aj platit ce pice!
 
  • Haha
  • Like
Reactions: josko and Branko-ST