Yamaha Tmax 560

Da navija za Torino๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚
Ili Napoli๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž
Bravo,ipak sve znaลก.
Sad vjerujem da je Honda najbolja i to mora biti automatik ๐Ÿ‘
๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚
 
Naravno, i to vec trideset godina.

Usput, kako bi onda komentirao ovaj oglas?
Ponavljam, kako se krecu cijene kod nas po oglasu (besmislene), ljudi kojima "gori" prodaju za 75000-85000kn 2017-2019 model.
Logicno da je noviji model skuplji ali opet, neopravdana cijena.
Ne gori mi, nisam nezadovoljan.
Ako se proda odlicno, ako ne, opet odlicno Win - win situacija... :)
 

Attachments

  • F59A2711-F89F-493B-AC3B-B6EA98A5D769.jpeg
    F59A2711-F89F-493B-AC3B-B6EA98A5D769.jpeg
    788.8 KB · Views: 0
Ok.
Koliko ฤesto ideลก na utakmice,dal' si u Fan klubu. Dal' poznajeลก koga iz ri
Brat mi je veliki navijaฤ Juventusa pa zato pitam
 
Idemo tri cetiri puta godisnje sa Rovinjskom ekipom, privatni aranzman.
Jednom smo bili sa busom i nikad vise, patnja ziva.
Uglavnom, da ne spamamo o tome mozemo i privat :)
 
Bravo,ipak sve znaลก.
Sad vjerujem da je Honda najbolja i to mora biti automatik ๐Ÿ‘
๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚
Neznan za automatik ali za Hondu san prilicno siguran๐Ÿ˜Ž
 
  • Like
Reactions: Dene
Jos da je koja slika vise u oglasu bilo bi top, mozda bi se i ja javia, ovako sa dvi slike si mi odmah na ignore :).
Sta imas na ignore
Kolega forumas i izgleda zna ga Daiblero....
Posalje ti dodatne slike.....
 
Sta imas na ignore
Kolega forumas i izgleda zna ga Daiblero....
Posalje ti dodatne slike.....
Kako mislim, kako je i sam rekao covik ocito ne prodaje motor nego vara ovaj napaceni narod.
Ne kuzim to prodajes a stavis dvi slike u mraku. Ne znam, mozda je do mene. Uglavnom cijena je ok, ali kada platim porez mala je razlika, ja radije idem po novog, a to sta ima od dodatne opreme cu ionako dobit u cijeni, mozda i vise.
 
  • Like
Reactions: Nike11
Kako mislim, kako je i sam rekao covik ocito ne prodaje motor nego vara ovaj napaceni narod.
Ne kuzim to prodajes a stavis dvi slike u mraku. Ne znam, mozda je do mene. Uglavnom cijena je ok, ali kada platim porez mala je razlika, ja radije idem po novog, a to sta ima od dodatne opreme cu ionako dobit u cijeni, mozda i vise.
Ja da varam? Pogledaj malo svoje Dalmatince tko sta prodaje i po kojoj cijeni pa onda opet reci da varam :) I ja kupujem novi radje, ali isto tako zasto bih ga dao po cijeni starih modela?
 
Kako mislim, kako je i sam rekao covik ocito ne prodaje motor nego vara ovaj napaceni narod.
Ne kuzim to prodajes a stavis dvi slike u mraku. Ne znam, mozda je do mene. Uglavnom cijena je ok, ali kada platim porez mala je razlika, ja radije idem po novog, a to sta ima od dodatne opreme cu ionako dobit u cijeni, mozda i vise.
A sta san mu ja napisa. Za 95000 dobijen sve( mozda i vise) i novi tmax 2021
 
Ja da varam? Pogledaj malo svoje Dalmatince tko sta prodaje i po kojoj cijeni pa onda opet reci da varam :) I ja kupujem novi radje, ali isto tako zasto bih ga dao po cijeni starih modela?
Ma on se zeza jeba ga ti. A svi koji plate tvoga ili bilo kojeg drugog( sta si da primjer) su debili. Ka sta san i napisa. Da je t max publika debilna. 95000 ja dobijen sve i jos vise. Al eto neka dobijen sta ti imas. I ne ja svak ko dode s kesom i ima malo soli u glavi! I 70% ekipe kupuje na neku shemu( kredit,firmu ,zamjenu) tako da dobit kes, nije bas lako. Al sve da je razlika samo u opremi. Pa dam tih cca 3000-5000 kn i vozim novo. A jos mogu na miljun nacina platit. Necu jUBe u LP a tili su neku super ligu igrat

FORZA NAPOLI๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚
 
Ja da varam? Pogledaj malo svoje Dalmatince tko sta prodaje i po kojoj cijeni pa onda opet reci da varam :) I ja kupujem novi radje, ali isto tako zasto bih ga dao po cijeni starih modela?
Mislin da ga nisi skuznija
Ne varat u smislu da je motor zajeb nego varat da ga oces prodat......
Uglavnom u cijenu necu ulazit............nekome je puno nekome je taman.....
Za mene Tmax mora dramaticno poboljsat izgled od naprid.guzica je sad dobra(mada ja osobno bi volia da su pokazivaci smjera integrirani u zadnje stop svitlo) za razliku u dvoguznog koji je teski uzas....prednji dio jos uvik kriminalan
Posli Kralja koji je nenadmasan drugi najlipsi mi je bia ona zadnja verzija remenka
Sa USD vilicon i bez nosorog svitla.....taj je moga proc.......cak stovise......
 
Ja da varam? Pogledaj malo svoje Dalmatince tko sta prodaje i po kojoj cijeni pa onda opet reci da varam :) I ja kupujem novi radje, ali isto tako zasto bih ga dao po cijeni starih modela?

Krivo si razumija, kazem obzirom da je u tebe techmax da je cijena ok, pogotovo kada gledam cijene zadnjeg modela 530 tvoj je super povoljan, samo isto tako smatram da su cijene necu reci svih ali vecine tmax-ova njuskalu prenapuhane. Recimo meni je bilo napeto naci blackmax model 2016 u vrhunskom stanju (onaj za zlatnim felgama) ali kada vidim da traze za 2015 preko 9000, a taj 2016 blackmax i 9500 cak onda radije idem u ducan kupim novog. Tako da su cijene katastrofa. Ali hvala Bogu svatko moze drzati cijenu koju zeli i svaka roba ima svoga kupca.
 
Ma on se zeza jeba ga ti. A svi koji plate tvoga ili bilo kojeg drugog( sta si da primjer) su debili. Ka sta san i napisa. Da je t max publika debilna. 95000 ja dobijen sve i jos vise. Al eto neka dobijen sta ti imas. I ne ja svak ko dode s kesom i ima malo soli u glavi! I 70% ekipe kupuje na neku shemu( kredit,firmu ,zamjenu) tako da dobit kes, nije bas lako. Al sve da je razlika samo u opremi. Pa dam tih cca 3000-5000 kn i vozim novo. A jos mogu na miljun nacina platit. Necu jUBe u LP a tili su neku super ligu igrat

FORZA NAPOLI๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚
Jedini talijanski klub vrijedan paznje je
AS Livorno Calcio
 
Bogati. Ti si crveni. Hahaha. Samo dva kluba u italiji. Napoli i Roma.
Roma moze
Napoli ka ono Maradona borba siromasnog juga kontra bogatog sjevera
Ali ipak ne......neznan jesi bia doli i na Siciliji......koji banditi