Yamaha Tmax 560

Krivo si razumija, kazem obzirom da je u tebe techmax da je cijena ok, pogotovo kada gledam cijene zadnjeg modela 530 tvoj je super povoljan, samo isto tako smatram da su cijene necu reci svih ali vecine tmax-ova njuskalu prenapuhane. Recimo meni je bilo napeto naci blackmax model 2016 u vrhunskom stanju (onaj za zlatnim felgama) ali kada vidim da traze za 2015 preko 9000, a taj 2016 blackmax i 9500 cak onda radije idem u ducan kupim novog. Tako da su cijene katastrofa. Ali hvala Bogu svatko moze drzati cijenu koju zeli i svaka roba ima svoga kupca.
Sve stoji, ja prvi kazem da Tmax ne moze vrijediti tih novaca, niti kad je novi a jos manje kad je polovan. Izgleda da su ljudi toliko zadovoljni da ga najradje nebi prodali pa cak i kad im gori oni "skinu gace" i 300€ spuste cijenu.
Davne 2010 je bio 8500€ cca, sad je to prakticki duplo doslo.
 
Sve stoji, ja prvi kazem da Tmax ne moze vrijediti tih novaca, niti kad je novi a jos manje kad je polovan. Izgleda da su ljudi toliko zadovoljni da ga najradje nebi prodali pa cak i kad im gori oni "skinu gace" i 300€ spuste cijenu.
Davne 2010 je bio 8500€ cca, sad je to prakticki duplo doslo.
2009 je bia ravno 66060 kn.....na bozicnom popustu.....
Pitaj me kako znan😎
 
Masso ko te nagovoria da kupis AT sa dct?!
da si kupia ovu normalnu sa manicom,vjerovatno bi jos gusta u njoj.

Dct bi kupia jedino da mi otkinu livu nogu.
 
Masso ko te nagovoria da kupis AT sa dct?!
da si kupia ovu normalnu sa manicom,vjerovatno bi jos gusta u njoj.

Dct bi kupia jedino da mi otkinu livu nogu.

A ne znam sta bi, neki trenutak slabosti. Je gadno sam se zajeba, sta kazes vjerojatno bi sada i dalje gusta da je bila na manicu i nebi razmislja sada sta kupit.
 
Sve stoji, ja prvi kazem da Tmax ne moze vrijediti tih novaca, niti kad je novi a jos manje kad je polovan. Izgleda da su ljudi toliko zadovoljni da ga najradje nebi prodali pa cak i kad im gori oni "skinu gace" i 300€ spuste cijenu.
Davne 2010 je bio 8500€ cca, sad je to prakticki duplo doslo.

Ma je, ispada da ga je najbolje kupit i kada izadje novi model ovaj samo spremit u garazu i kupit noviji model i tako stalno radit jer kako ide stariji sve je skuplji. Jebite 2013 sam ja model 2009 proda 6500 eura a minimalno 2000 eura dodatne opreme je ima na sebi, mozda i vise, jebite sada 8 godina kasnije traze 5500-6000, jebote koja katastrofa. Nije seki lud da svog drzi jos u sebe.
 
Ja sam svoj 2013 ABS prodao 2016. za 7000€ sa 30000km ali sa 4000€ "pimpa". A platio sam ga 8500€ sa 3200km, star 11mj.
 
Ma je, ispada da ga je najbolje kupit i kada izadje novi model ovaj samo spremit u garazu i kupit noviji model i tako stalno radit jer kako ide stariji sve je skuplji. Jebite 2013 sam ja model 2009 proda 6500 eura a minimalno 2000 eura dodatne opreme je ima na sebi, mozda i vise, jebite sada 8 godina kasnije traze 5500-6000, jebote koja katastrofa. Nije seki lud da svog drzi jos u sebe.
Tmax se ne prodaje
Nemos nista bolje za te pare nac.....bolji je i Tmax iz 2004 nego najnoviji Xmax 300 ili bev 350.......a 4 puta jeftiniji....
A motor nije za lito......
Ko kaze drugovacije ne razumi nista i u mladosti je ucestalo pogadao stokove i podove......glavom....😎
 
  • Haha
Reactions: Dene
2009 je bia ravno 66060 kn.....na bozicnom popustu.....
Pitaj me kako znan😎
... neki znaju još bolje... ... 2008. na božićnom popustu je bio 61920kn :mrgreen: i nisi bio prisiljen uzet žutu boju kao na božićnom popustu 2009. kad je jedino žuta ostala jer je niko nije tia...
 
... kad se samo sitin zlatnog niza godina od 68800 kn kontinuirane cijene... a onda je 2009. sa 73400 kn prekinula niz, pa 2010. 80000 kn itd itd... o_O:mrgreen:
 
... neki znaju još bolje... ... 2008. na božićnom popustu je bio 61920kn :mrgreen: i nisi bio prisiljen uzet žutu boju kao na božićnom popustu 2009. kad je jedino žuta ostala jer je niko nije tia...
Meni je bilo ili zuta ili crna
Kaze nemamo crni nego zuti.....odlicno.....
Ali dobro......nismo svi isti........
 
  • Like
Reactions: Nike11
... kad se samo sitin zlatnog niza godina od 68800 kn kontinuirane cijene... a onda je 2009. sa 73400 kn prekinula niz, pa 2010. 80000 kn itd itd... o_O:mrgreen:
Klasicno prodavanje muda pod bubrige.....
Nije to samo Yamahina specijalnost ali oni su doktorirali na tome......
Vidila Honda pa sad i Xadv 104 iljade a Forza 94 iljade
A koliko je ono bila Integra i koliko je NC......
Ludost.....jednostavno ludost.......
Zato triba bit lukav......😎