Zadrani, ajmo u đir...

Vece ... stiga prije 2 ure...pao mali Djiric do Noveme...vrime super,samo mala kisica priko Plitvica...puno Bajkera na cesti...stao na KavuSlag u Karlovcu te na Platu na ulazu u Senj s desne strane odma...odlicna Plata...prava Bosanska...kolko toga je bilo,pola sam donia kuci..., Strom samo prede i cudi se da je voznja vec gotova ,baah, al meni dosta,... ovaj prvi bili Strom upravo otisa kad sam bio,72.000 kn.,skroz gol...treba tu jos opreme nabacit,nista nema...,al je tip kupio opreme za sebe jos nekih 5.000 kn.,cini mi se da je platio pola u kn.- pola Visom na rate ... ,ja sam uzeo Maglenke 1.200 kn.,radi papira i glupog broja na staklu kojeg ove China od 100 kn.nemaju,a iste su,a i bolje...tako da ce uskoro biti legalne... koja glupa politika... samo muzu ovaj jadni radni narod...
Na kojem ulazu u Senj je ta "plata"?
 
Rekao bi da je to bistro cempres ... nasuprot tehnickog pregleda
 
Pola gotivinom, pola na viZu...
Jeli to bas bitan podatak, da ga moras podilit sa nama?!

ka ona stara babetina...
 
spizza je od KA. prema ZD.,prodjes most,prvi zavoj,ulaz u Slunj i odma desno Stop,ima parking ispred...nemos fallit.,sve dimi...
 
Pola gotivinom, pola na viZu...
Jeli to bas bitan podatak, da ga moras podilit sa nama?!

ka ona stara babetina...
neznam ,ima nas raznih,al ne kuzim sta ti to smeta,covik sritan sto je uspia iskombinirati kupnju...cak smo se i rukovali.tj.šakali.,a tebi smeta...to je cak dobro i znati ako oces da mores na sve nacine kupiti., a ako ne volis Babe...samo da znas da ima Baba i od 60 u minicama...
 
e,bes ga...sa vidim to gore gresku...aa,jeste cjepidlake... pa glavno da je sa S...
 
Paf koliko si ucinia sa Stromom
Jel kilometraza za uskoro zamjenu za 1050......
Bia bi red😂😎
 
spizza je od KA. prema ZD.,prodjes most,prvi zavoj,ulaz u Slunj i odma desno Stop,ima parking ispred...nemos fallit.,sve dimi...
U Slunj ili Senj?
 
dooobro..doobrooo...doce cica na kolica ... :coffee:
 
danas u 17.sati...Kožino...na skretanju livo sa magistrale u centar na kantunu odma s live strane otvara se Pub... ko dodje,dobrodosao je ...