Planovi za ovu godinu

Odi na Theth ali sjevernom, asfaltiranom stranom. Zapravo ne, odi južnom. :)
To kad uzmem nekaj drugo,ovaj moj je jako nezgodan ,pogotovo sa suvozacem i tri kofera,imo sam muku preko tulovih greda,svaki kamencic veci dize ga na zadnji...trazi gasa
 
teško,
čak i oni s kojima sam u kontaktu, a baš su orijentirani na veća
putovanja, zbog korone su prošle godine napravili malo km,
kao nikada do sada u životu :mrgreen:

kod nas većina, od kako se dio cijepio, vrte kombinacije za Veronu, (y)
( i tamo malo po Italiji :cool: )
i sretni su (a mogli su to i prije – u tranziciji 12h) otići u Sarajevo
na burek, pa do Jablanice na ručak i preko Blidinja, jer sad je asfalt,
malo do Mora :mrgreen: :)
 
Mi idemo u sestom mjesecu...kolko sam proguglo,srbija je dozvoljen tranzit od 12 h,a ovi dole,mk,al,cg ne traze nista...ali navodno za ulazak u hr natrag treba test ne stariji od 48h ili samoizolacija,e sad,nemogu pronaci dali treba ako si cjepljen
 
čuo sam od kolege s carine ovo:
navodno iza druge doze, dva tjedna, pa može bez izolacije, a evo

nešto i s neta:

c/p

21. MOGU LI SLOBODNO PRELAZITI DRŽAVNE GRANICE NAKON PRIMLJENE DRUGE DOZE CJEPIVA I PREPORUČENOG RAZDOBLJA NAKON DRUGE DOZE CJEPIVA?
Osobe koje su prije više od 14 dana primile drugu dozu cjepiva (za cjepivo Johnson&Johnson prvu i jedinu dozu) protiv COVID-19 izuzete su od obveze pribavljanja negativnog PCR ili BAT testa i karantene za ulazak u Hrvatsku. Ostale uvjete ulaska u RH možete pročitati OVDJE. Na mrežnim stranicama MVEP se mogu vidjeti informacije vezane za uvjete ulaska u druge zemlje.

 
Ja sam sa ekipom, za prvomajske praznike napravio turu Albanija-Crna Gora-BiH...Treba pratiti trenutno stanje. Makedonija koja je bila u planu, bukvalno dan pred put su zatvorili granicu između Albanije i Makedonije (samo u vreme praznika), pa smo je izbacili iz plana.
Na prelasku u BiH iz Crne Gore, jedva su nas pustili (kao na ličnu odgovornost) jer smo mogli samo tranzit 12h, a mi imali 2 noćenja...
Inače sve ostalo super.
 
Ja sam sa ekipom, za prvomajske praznike napravio turu Albanija-Crna Gora-BiH...Treba pratiti trenutno stanje. Makedonija koja je bila u planu, bukvalno dan pred put su zatvorili granicu između Albanije i Makedonije (samo u vreme praznika), pa smo je izbacili iz plana.
Na prelasku u BiH iz Crne Gore, jedva su nas pustili (kao na ličnu odgovornost) jer smo mogli samo tranzit 12h, a mi imali 2 noćenja...
Inače sve ostalo super.
Koji prvomajski praznici... Zar 01.05 nije bila subota?
 
1. maj bio subota, ali ima neki propis (kod nas) da ako pada za vikend (ili nedelju) pomera se za taj dan. Tako da uz to i dan-dva sa posla malo se produži vikend.
 
Nekad sam mislio da smo mi prvaci u spajanju ali nakon godina rada sa Talijanima i Slovencima mogu reći da nitko ne zaostaje. :mrgreen:

Zar nije i kod nas za neki praznik vrijedilo to pravilo da se, ukoliko pada na vikend, prebacuje na prvi slijedeći radni dan?
 
Nekad sam mislio da smo mi prvaci u spajanju ali nakon godina rada sa Talijanima i Slovencima mogu reći da nitko ne zaostaje. :mrgreen:

Zar nije i kod nas za neki praznik vrijedilo to pravilo da se, ukoliko pada na vikend, prebacuje na prvi slijedeći radni dan?
Ne sjecam se ali bi trebalo uvest...kako se to nije niko sjetio na izborima ponudit?pa to je 20 posto vise glaaova najmanje
 
Nekad sam mislio da smo mi prvaci u spajanju ali nakon godina rada sa Talijanima i Slovencima mogu reći da nitko ne zaostaje. :mrgreen:

Zar nije i kod nas za neki praznik vrijedilo to pravilo da se, ukoliko pada na vikend, prebacuje na prvi slijedeći radni dan?
Uskrsni ponedjeljak ako pada u subotu ili nedjelju se seli na ponedjeljak :mrgreen:, za ostale ne znam :mrgreen::mrgreen::mrgreen: