Suzuki Antares Centar Zagreb

Isto ko kad su prije 20 godina Svabe pravile, home made, Straßenkämpfere od slupanih eRRova :mrgreen:
Malo baca

1619444808335.png
🤡
 
Prošla su vremena kad se je moglo samo od jednog brenda živjeti..Rijetki su moto brendovi koji pokrivaju sve segmente..Još kad se desi suša na lageru koja traje i traje...
 
Prošla su vremena kad se je moglo samo od jednog brenda živjeti..Rijetki su moto brendovi koji pokrivaju sve segmente..Još kad se desi suša na lageru koja traje i traje...
Istina samo je cinjenica da firme imaju modele koji pokrivaju skoro sve segmente ali EU mama je uskopila sve sa Euro 5 tako da pisi propalo jer nitko nece krcati dodatna sredstva u modele koje moze prodavati na drugim trzistima bez glavobolje
 
  • Like
Reactions: cadjo
iii... vani je... novi GSX-S1000 (za sve koji nemaju internet 🤣 )

152 KS (+4 u odnosu na starog)
106Nm (stari 108)
naaravno nova elektronika
mape snage
tracion control u 5 stupnjeva
QS/blipper
ride by wire
clutch assist/low RPM assist
easy start
najavljuju jos linearniju krivulju snage i momenta
sve full LED lampe
malo siri volan (23mm)
LCD display sa GSXR modela


ja sam se nadao novom agregatu (VVT sa novog GSXR-a) ali izgleda da je K5 i dalje bolja opcija

naravno, novi auspuh je tu pa je tu i Euro5 norma
Ne mogu se naviknut na taj far....ko na novom mt07..ahhh.

😀
 
FYI.. izasla cijena za GSX-S1000

MPC 99.990 kn

nekom puno, nekom malo.. mi se svakako veselimo prvim komadima koji su naruceni sa najavljenom isporukom za kraj 6. mjeseca
 
Ekipa, stigo mi je jedan SV650 u salon.. po rezervacijama nece dugo pa ako netko dvoji oko njega i zeli ga vidjeti u zivo, preporucam da bude brz!
Bas neobicno izgleda..fora ovaj okrugli far..Nego ni ovaj sic izgleda malo neudoban.No sve u svemu,za te pare,super motor 🙂
 
Novi/stari clan test flote.. stigao nam je novi DL1050XTM1.

Za sad u stock verziji, moram vidit kak cemo se zaigrat sa dodatnom opremom ovaj put.

U ovoj nestasici motora testnom stromu veselim se ko da je meni stigo novi GSX-R 😁
 

Attachments

  • 20210527_132038.jpg
    20210527_132038.jpg
    1.8 MB · Views: 0