Yamaha Tmax 560

Seki22. Jel ja onda sad iman Kralja?
Naravno da ne
Kineski dizajn pa Kralj...hahahahahahahaha
Kralj je samo jedan.......
Jako mi je zapravo krivo sta je Yamaha umisto u razvoj nenadjebivog skutera isla u beskrajno muznjenje i recikliranje.....
Sta joj se obilo u glavu na majci svih trzista.......
Di su oni dani ta slavna vremena kad se tmax prodava 3,4,5 puta vise nego prvi sljedeci dvocilindras.......
Sad ako je drugi sa dvostruko manjom prodajom od prvog smatra se uspjehom.....
Jako sam tuzan🥲🥲🥲🥲
 
To su vremena kad je Tmax u konkurenciji imao samo Silverwinga 600 i Burgmana 650 ako uopće možemo pričat o njima kao konkurenciji. :mrgreen:
 
To su vremena kad je Tmax u konkurenciji imao samo Silverwinga 600 i Burgmana 650 ako uopće možemo pričat o njima kao konkurenciji. :mrgreen:
GP800
SRV 850
BMW C650 Sport i oni drugi ruzni zapopizdit
S tim da su brojke prodaje nakon Kralja neumoljive.....
Oporavak se ne nadzire......
 
nemaš pojma ✔️
... jel se sićaš koliko je silverwinga 600 prodano bilo po regularnoj cijeni tada, 1, možda 2? ... :mrgreen:
GP800
SRV 850
BMW C650 Sport i oni drugi ruzni zapopizdit
S tim da su brojke prodaje nakon Kralja neumoljive.....
Oporavak se ne nadzire......

... c650 je doša 2012.g. ... te zlatne godine prodaje su počele od 2008. dolaskom novog tmaxa... zaboravio sam na gp800, ali ako si ga ikad probao onda znaš da nije nikad imao šanse pored tmax-a...
 
  • Like
Reactions: seki22
... jel se sićaš koliko je silverwinga 600 prodano bilo po regularnoj cijeni tada, 1, možda 2? ... :mrgreen:


... c650 je doša 2012.g. ... te zlatne godine prodaje su počele od 2008. dolaskom novog tmaxa... zaboravio sam na gp800, ali ako si ga ikad probao onda znaš da nije nikad imao šanse pored tmax-a...
Da zlatne godine od 2008 do 2011
Pitam se zasto........
A kriza je tada pocela........

Nije ima sanse niko.....a sad......
C650 je odican skuter navodno ali nema produ......majka svih trzista ne prasta......
Zato je Xadv i sad Forza 750 pun pogodak
Jednostavno to je to.......
Integra nije uspila.......zna se i zasto........
Tmax je jos uvik dobar dapace ali nije to vise to.....Majka trzista je rekla svoje
Kad Tmax bude ima 750 ccm i 60+ks i neki sustav prijenosa ala DCT......
Variomat i 60+ks nece moci.GP 800/SRV850 je primjer
 
  • Like
Reactions: Zog
... ma nije da nije to više to, nego ima puno drugih koji su isto dobri i tmax više nije toliko daleko ispred svih kao nekad nego su sad svi tu negdi... stvar je samo ko šta voli... eto tebi je npr dct super, meni je koma... i mislim da film sa tmaxom od 750cc i 60ks nećemo gledat, prije ćeš gledat električnog tmaxa... :cool:... uostalom sa dodatnom kubikažom ide i dodatna težina, a i sam si reka kako su gp800 i c650 prošli na majci svih tržišta... :mrgreen:...
 
  • Like
Reactions: seki22
... jel se sićaš koliko je silverwinga 600 prodano bilo po regularnoj cijeni tada, 1, možda 2? ... :mrgreen:
reka san, boli me k. za prodaju i koliko čega... to mi ništa ne predstavlja i znan što znan
a neda mi se to naokolo više onjašnjavat
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Nike11
... ma nije da nije to više to, nego ima puno drugih koji su isto dobri i tmax više nije toliko daleko ispred svih kao nekad nego su sad svi tu negdi... stvar je samo ko šta voli... eto tebi je npr dct super, meni je koma... i mislim da film sa tmaxom od 750cc i 60ks nećemo gledat, prije ćeš gledat električnog tmaxa... :cool:... uostalom sa dodatnom kubikažom ide i dodatna težina, a i sam si reka kako su gp800 i c650 prošli na majci svih tržišta... :mrgreen:...
T max sa malossiem leti u odnosu forze i xadv 750. Tako da mu ne triba vise ks i ccm. Ako to ikom znaci. Meni je sasvim dovoljno
 
T max sa malossiem leti u odnosu forze i xadv 750. Tako da mu ne triba vise ks i ccm. Ako to ikom znaci. Meni je sasvim dovoljno
Iman malossija i aftermarket full system......
Sve je to lipo ali saltat nizu na “gumbicu”😂🤪😜
Neprocjenivo😎
 
Dobro seki, kad ces vise na brod...dopizdia si vise sa tom spikom vise...
Dabogda ti 4g i wifi nesta ovi sekund!!!

Smajli!
 
Dobro seki, kad ces vise na brod...dopizdia si vise sa tom spikom vise...
Dabogda ti 4g i wifi nesta ovi sekund!!!

Smajli!
Tja......
Oli si uspia unistit neunistivo......CB1300


Dopizdia si i bogu i turcinu
Svaki post jedno te isto i tako godinama
 
Last edited:
T max sa malossiem leti u odnosu forze i xadv 750. Tako da mu ne triba vise ks i ccm. Ako to ikom znaci. Meni je sasvim dovoljno
... zašto meni govoriš... ja sam stavia malossi MHR na tmaxa 500 prije 12 godina kad su još svi mislili da se malossi radi samo za Piaggio... :mrgreen:
 
stavija malosija ili bilo šta na tmaxa debelo će zaostat za hondama s dct-om
smiješni ste s tim izjavama
prelića san takve tmaxove, mislim...sasvim druga kategorija
 
Last edited:
stavija malosija ili bilo šta na tmaxa debelo će zaostat za hondama s dct-om
smiješni ste s tim izjavama
prelića san takve tmaxove, mislim...sasvim druga kategorija
... meni je jedino smiješno ova tvoja izjava... znaš i sam da nekom ko zna iti malo vozit tmaxa nećeš nikad uteć s tom hondom... ne računam tu na ove cafee beach bar šlapa gradske rejsere semaforaše šta si ''prelića''... :mrgreen:... evo ja i diablero ćemo uzet tmaxa 500, ne triba 560, pa nek nam neko uteće sa bilo kojom tom hondom sa dct-om... :mrgreen:
 
malo si pomiša priču, ne pričan o sposobnosti nego o mogućnosti motora
znači u par zavoja vidiš di je koji, a za uteč nekomu tribaš napustit razum i svaki oprez, jer čim popustiš ovaj iza je tu i drži priključak
ja san često na relaciji pa možda se sretnemo...
 
... meni je jedino smiješno ova tvoja izjava... znaš i sam da nekom ko zna iti malo vozit tmaxa nećeš nikad uteć s tom hondom... ne računam tu na ove cafee beach bar šlapa gradske rejsere semaforaše šta si ''prelića''... :mrgreen:... evo ja i diablero ćemo uzet tmaxa 500, ne triba 560, pa nek nam neko uteće sa bilo kojom tom hondom sa dct-om... :mrgreen:
Tja
Diableru je dovoljan i Xmax 300😂😂😂😂