Garmin Navigator VI

neven

Well-known member
Gdje je najbolje nabaviti Navigator VI za BMW ?  Imam već pripremu tako da mi ne treba craddle.  :misli:
 
Ja kupio u Avtovalu. Dali mi dobar popust pa se nisam dvoumil ni minute. Sljedeca dobra ponuda mi je bila od nekog BMW handlera. U svakom slucaju miljama jeftinije nego kod Tomica

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 
E da. Ja sam sebi stavio zastitnu mat foliju na ekran jer mi je onaj sjajni previse zrcalio pa ti je to moja preporuka. Takodjer ako imas nosac od 4ke. Pase al treba ga malo "doraditi"

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

 
(y) Hvala na inf. Nosač je za VI.  Folija je super savjet. Ako nije problem - koliko je koštao nakon popusta - može i na pp ako ti je tako zgodnije.
 
neven said:
Gdje je najbolje nabaviti Navigator VI za BMW ?  Imam već pripremu tako da mi ne treba craddle.  :misli:

Vjerojatno se može naći i jeftinije..

https://www.bmw-motorrad-bohling.com/bmw-navigator-vi-ece.html

https://www.kohl.de/webshop/14337/bmw-bmw-motorrad-navigator-vi-navigator-6-77528355994
 
markotornic said:
E da. Ja sam sebi stavio zastitnu mat foliju na ekran jer mi je onaj sjajni previse zrcalio pa ti je to moja preporuka. Takodjer ako imas nosac od 4ke. Pase al treba ga malo "doraditi"

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Pozdrav
markotornic said:
E da. Ja sam sebi stavio zastitnu mat foliju na ekran jer mi je onaj sjajni previse zrcalio pa ti je to moja preporuka. Takodjer ako imas nosac od 4ke. Pase al treba ga malo "doraditi"

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


Da li nosac od 5 pase na 6.
 
Ok ovaj dio smo apsolvirali . Hvala svima na pomoći  (y)
Molio bih ako ima netko vremena za savjet oko odabira headseta - za navigator V ili VI. Osobna iskustva bi bila poželjna  :mrgreen:
tnx unaprijed
 
Da dignem malo temu iz mrtvih...
Koga zanima Navigator VI, prije par mjeseci je izasao novi model, updateovana verzija 2021. Izgleda isto kao i dosadasnji model, i dalje se zove Navigator VI, ali ovaj osvjezeni ima bolji displej i drugaciju grafiku. Vjerovatno po uzoru na Zumo XT.
Kataloski broj novog je 77 52 8 504 067 (stari je bio 77 52 8 355 994)
Stara verzija je i dalje dostupna, ali po nizoj cijeni (oko 650 EUR); vjerovatno dok se rasprodaju lageri
 
Last edited:
  • Like
Reactions: zokx
Da dignem malo temu iz mrtvih...
Koga zanima Navigator VI, prije par mjeseci je izasao novi model, updateovana verzija 2021. Izgleda isto kao i dosadasnji model, i dalje se zove Navigator VI, ali ovaj osvjezeni ima bolji displej i drugaciju grafiku. Vjerovatno po uzoru na Zumo XT.
Kataloski broj novog je 77 52 8 504 067 (stari je bio 77 52 8 355 994)
Stara verzija je i dalje dostupna, ali po nizoj cijeni (oko 650 EUR); vjerovatno dok se rasprodaju lageri

XT majka
 
Siguran sam da jeste, a i kosta duplo manje. Ali eto, ovaj osvjezeni Navigator bi zapravo mogao biti baziran na XT pa je i to neka utjeha :)
Istresao sam pare (teska srca), cekam da dodje, pa cemo da vidimo jel valja ista
 
Siguran sam da jeste, a i kosta duplo manje. Ali eto, ovaj osvjezeni Navigator bi zapravo mogao biti XT pa je i ti neka utjeha :)
Istresao sam pare (teska srca), cekam da dodje, pa cemo da vidimo jel valja ista
Te neke navigacije od benvea su uzasno skupe.......muznja reka bi
Tom Tom 550 ili Garmin Zumo XT i pici
Moze i Garmin 595
396 je ipak passe
 
Ma naravno da je muznja... Kao i sve ostalo :) Ja sam uzeo Navigator radi integracije sa motorom, a i zato sto imam prioremu za njega. Da sam uzeo XT, onda bi morao malo prepravljati struju i nosace, a to opet kosta... A dobio sam i neki relativno dobar deal, pa je to u par deka
 
Ja sam u Njemackoj uzeo polovnog Navigatora 6 isto iz razloga sto ga mogu upravljati preko joysticka na upravljacu.Ako imas nekoga tko ti moze iz Njemacke rjesit puno povoljnije za 400-500 eura polovnu....moj savjet,jer 600-700 nova po meni ne vrijedi te pare
 
ja i nakon 5 godina koristenja garmina nikako nemam volje za radom u Base Camp-u tj zazirem od njega kod TomToma je to tako jednostavno rjeseno da jednostavno nemogu vjerovati da i nakon svih ovih godina garmin striktno radi samo sa base camp-om!

imam 395 ali i dalje tu i tamo nesto nekako ne radi kako sam zamislio... na starom navigonu je to radilo odlicno ovdje nikako da se naviknem!

Rute radim u kurvigeru/calimoto i saljem u basecamp pa onda na navigaciju kolko tolko zadovoljavajuce radi.
PS:eek:zbiljno razmisljam o prelasku na tomtom rider 550..
 
Last edited:
  • Like
Reactions: zokx
Da dignem malo temu iz mrtvih...
Koga zanima Navigator VI, prije par mjeseci je izasao novi model, updateovana verzija 2021. Izgleda isto kao i dosadasnji model, i dalje se zove Navigator VI, ali ovaj osvjezeni ima bolji displej i drugaciju grafiku. Vjerovatno po uzoru na Zumo XT.
Kataloski broj novog je 77 52 8 504 067 (stari je bio 77 52 8 355 994)
Stara verzija je i dalje dostupna, ali po nizoj cijeni (oko 650 EUR); vjerovatno dok se rasprodaju lageri
Garminu VI je nakon par godina počeo krepavati display. Nekome bi cijeli prestao raditi kompletno, nekome - meni npr. touchscreen - kao da netko random stiska po ekranu i onda totalno poludi. Veliki je broj reklamacija pa je Garmin napravio update modela sa novim displayom gdje su navodno riješili taj problem. Moj, zamijenjen u reklamaciji mi se čini isti izvana, a display i grafika izgledaju isto, možda minimum svjetlije, ali to je stvarno minimalna razlika (ako i je). Jedina razlika je u touchscreenu koji traži jači pritisak. Ništa spektakularno.
BMW se pokazao opet Premium brandom, jer su mijenjali uređaje sa novima bez pitanja, doduše obzirom na broj reklamacija bilo bi čudno da su drukčije postupili.
 
ja i nakon 5 godina koristenja garmina nikako nemam volje za radom u Base Camp-u tj zazirem od njega kod TomToma je to tako jednostavno rjeseno da jednostavno nemogu vjerovati da i nakon svih ovih godina garmin striktno radi samo sa base camp-om!

imam 395 ali i dalje tu i tamo nesto nekako ne radi kako sam zamislio... na starom navigonu je to radilo odlicno ovdje nikako da se naviknem!

Rute radim u kurvigeru/calimoto i saljem u basecamp pa onda na navigaciju kolko tolko zadovoljavajuce radi.
PS:eek:zbiljno razmisljam o prelasku na tomtom rider 550..
Meni je isto kompliciran. Ja sve odradim u starom Map Source na koji sam se naučio, pa prebacim u Base Camp i tamo još "dotjeram" ako treba.
 
Meni je isto kompliciran. Ja sve odradim u starom Map Source na koji sam se naučio, pa prebacim u Base Camp i tamo još "dotjeram" ako treba.
Ma cim ukljucim base camp tlak lagano raste 😂. Probao sam cak i neki manual procitat rekli bi da sam si dao truda 🤣😀 ali to nadilazi moje mentalne sposobnosti jer mi opustanje nije kad moram razmisljati 😜
 
  • Haha
Reactions: neven