Stari Grobnik u novom izdanju - -

Vidim Žućo i prijatelj se voze po stazi, jel zna tko da li je napravio bolje vrijeme od ex ministra
Screenshot_20210516-144051_Instagram.jpg
 
Je ovo neka rejserska fora, kao što zaljubljeni ostavljaju lokote na mostu, tako rejser ostavi slajder na ogradi, kako god bilo, sad ja imam desni slajder rezerve.
Sredju, ako ih ne vidiš po bogatoj Europi, dodi na sirotinjski Grobnik, tu se uvijek da vidjet RSV4
20210522_155335.jpg
 
Pa klikni sam na link koji si postavio pa ces vidjet sta nam nije jasno :mrgreen: Grad koji tece o_O
 
jbte opet su rasprodali sve termine..ja mislio 25.-27.6. bilo prazno, sad vidim da je alpe adria..
dabog da se obogatili..
 
jbte opet su rasprodali sve termine..ja mislio 25.-27.6. bilo prazno, sad vidim da je alpe adria..
dabog da se obogatili..
Ne vrijedi čekati open day...treba se utrpati strancima..platiš i voziš se...ja bio prije mjesec dana... Nijemci bili...120 eura i teraj...
 
  • Like
Reactions: exfreerider
je, ali ne volim one grupe, rasporede, ove, one..
ali pred kraj mjeseca nema ni bobe, ni švaba, samo austrijanci neki..
ajd ako netko misli ić nek' mi se javi..ja ne znam njemački..🤣
 
Nisu ni švabe svi sa grupama i rasporedima, richie race je bio open cijeli dan a dreier samo 2 grupna izlaska u 2 grupe i sve ostalo open. Čekati open day nema nikakvog smisla
 
zašto ne, svake godine idem krajem šestog i krajem osmog i uvijek je bio termin..
sad nema i ljut sam..
ali zvat će oni još mene i molit da dođem.. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: bolcic
Nisu ni švabe svi sa grupama i rasporedima, richie race je bio open cijeli dan a dreier samo 2 grupna izlaska u 2 grupe i sve ostalo open. Čekati open day nema nikakvog smisla
Zna li itko imena ostalih organizatora da su bez grupa i da se moze uletit?