GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Nisam neki stručnjak ali ne vidim kakve veze bi damping imao sa gripom stražnje gume na dobrom asfaltu bez grba u umjerenoj vožnji...
Ja bi tu gumu držao na 2,5 - 2,9 ali i ta razlika od 0,4 bara teško da će utjecati na grip. Jedino što preostaje je da je bilo nešto na cesti, ulje, nafta...
Dva puta u desnom zavoju...2 cm chickena...rekao bih subjektivni osjećaj
 
2.5 2.9? Jel to za taj motor normalno? Na mom bi tako islo kad je u dvoje.
Namucio sam se sa tim tlakom na angelu gt 🙄 na kraju najvise mi pase 2.2 2.4 lol.
 
Kako ti je pustila ? Bas kliznula ili ti je vise zamijesila ?

Vozio sam Angel GT na 2.5/2.9, trosio je do ruba, nikada mi se nije desila takva situacija (da klizne bez bez nekog pretjeranog otvaranja gasa).
Da ti nisi mozda naletio na neku katransku zmijicu ili ulje ?
 
Kako ti je pustila ? Bas kliznula ili ti je vise zamijesila ?

Vozio sam Angel GT na 2.5/2.9, trosio je do ruba, nikada mi se nije desila takva situacija (da klizne bez bez nekog pretjeranog otvaranja gasa).
Da ti nisi mozda naletio na neku katransku zmijicu ili ulje ?
Nema zmijica, otvorena cesta koju jako dobro poznajem (y)
 
A jedino ti preostaje stavit gume na prodaju i uzet nove Angel GT 2. :mrgreen:

Taman da obe testiraš i javiš rezultate jer sam jedno od te dvije pikirao za novi set. :unsure:
Ti mu ih kupi......
Tebi nece proklizat zbog brutalnih otvaranja gasa......

Mada kazen ti.....
Vidi onu sta je ima oni na Africi.....
Jesi vidia sta je reka.nakon kilometra ipo zagrijana i drzi......Conti Trail attack 3
Samo provjereno😎
 
Ti mu ih kupi......
Tebi nece proklizat zbog brutalnih otvaranja gasa......

Mada kazen ti.....
Vidi onu sta je ima oni na Africi.....
Jesi vidia sta je reka.nakon kilometra ipo zagrijana i drzi......Conti Trail attack 3
Samo provjereno😎
Screenshot_2021-05-23-16-50-37-247_com.miui.notes.jpg
Conti je isto na listi već ;)
 
Pitam jer sam stavio iste prije 1200 km, trošimo ih slično (i meni se sviđa Angel GT natpis pa ga ne brusim :ROFLMAO:), i nisam još imao takvih trenutaka.
Kakva su ti iskustva sa bijelim crtama i zmijicama?
A gume sam masno platio, želim da je Angel GT natpis vidljiv čak i u vožnji! :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: El Mravac
Pozdrav, trebao bih savjet. Pokupio sam ćavao sa stražnjom gumom, guma je potpuno nova i ima jedva 50 km. Da li se to može kvalitetno pokrpat da ne moram brinut ili mi ne gine kupnja nove gume? Guma je Scorpion Trail II ako to išta znači. Hvala

WhatsApp Image 2021-05-21 at 13.32.02.jpeg
 
Pozdrav, trebao bih savjet. Pokupio sam ćavao sa stražnjom gumom, guma je potpuno nova i ima jedva 50 km. Da li se to može kvalitetno pokrpat da ne moram brinut ili mi ne gine kupnja nove gume? Guma je Scorpion Trail II ako to išta znači. Hvala

View attachment 731945
Da moze se.Dapace
Ides u vulkanizera i on to sredi
Izbrusi sa unutarnje strane i napravi to ka da rupe nema.bude bolje nego bez rupe
Ima san slican problem na auto gumi
Samo nemoj vozit puno ako je izbusena ono 1 bar i slicno
Jer to unisti gumu
 
  • Haha
Reactions: diesel power