Planovi za ovu godinu

Kupit' motor, ako Bog da zdravlja!
 
Ja sam u thessalonikiju, danas stigao. Ulaz na evzoni(gevgelija) sa negatibnim covid testom prwvedenim na eng(450kn) i ispunjen plf formular na netu(3min posla). Može se i preko albanije. Ugl otvoreno je ali samo sa covid testom
Hvala za informacije. Od kud informacija, da se može iz Albanije? Jesu li svi prelazi otvoreni, jer navedeni su samo 3, Gevgelija i dva iz Bugarske, Albanija ni nigde napisana.
 
Hvala za informacije. Od kud informacija, da se može iz Albanije? Jesu li svi prelazi otvoreni, jer navedeni su samo 3, Gevgelija i dva iz Bugarske, Albanija ni nigde napisana.
Kad sam popunjavao plf bilo je 5 mogućih za prijelaz.
Hvala za informacije. Od kud informacija, da se može iz Albanije? Jesu li svi prelazi otvoreni, jer navedeni su samo 3, Gevgelija i dva iz Bugarske, Albanija ni nigde napisana.
Kad sam prosli tjedan popunjavao taj formular bilo mi je ponuđeno 5 prijelaza za ulazak u grčku(2 albanija, 1 mkd i 2 bugarska) danas sam presao u albaniju preko kakavije(albanski prijelaz) i sve proslo glatko sa grčke i albanske strane. Niko nista ne pita, samo pogledali isprave i ćao!
Bilo je do 15.5. nekih gluposti, neki prijelazi nisu radili, a neki su imali radno vrijeme tipa 07-19h.
 
  • Like
Reactions: ptf
Kad sam popunjavao plf bilo je 5 mogućih za prijelaz.

Kad sam prosli tjedan popunjavao taj formular bilo mi je ponuđeno 5 prijelaza za ulazak u grčku(2 albanija, 1 mkd i 2 bugarska) danas sam presao u albaniju preko kakavije(albanski prijelaz) i sve proslo glatko sa grčke i albanske strane. Niko nista ne pita, samo pogledali isprave i ćao!
Bilo je do 15.5. nekih gluposti, neki prijelazi nisu radili, a neki su imali radno vrijeme tipa 07-19h.
Putuješ motorom ili autom?
Na Grčkom PLF nima mogučnosti MOTOR (bus, train, car)? Se može motorom u grčku?

Iz Albanije nije moguče, samo za grke.
 
A ja cu do ohrida,pa cu dolje vidjet kakva je situacija za grcku,ako se nemere,onda idem kroz albaniju do juga
U Ohridu napravilo PCR (2550 den = cca 41€) i preko Gevgelije (trenutno je bio jedini prelaz iz S.makedonije v Grčku) i sad u Grčkoj...
Treba ispunit PLF formular na travel.gov.gr
 
U Ohridu napravilo PCR (2550 den = cca 41€) i preko Gevgelije (trenutno je bio jedini prelaz iz S.makedonije v Grčku) i sad u Grčkoj...
Treba ispunit PLF formular na travel.gov.gr
Koiko si čekao rezultat ?
 
Kaj kazes za teth nije bas za ici sa suputnikom i tri kofera,u skadru smo pa razmisljamo gdje na izlet?

Definitivno idi, odusevit ces se. Ali ne iz skadra nego iz Zagore
 

Attachments

  • 2C04DA57-FDF5-4E9C-97F4-664B8E5845DD.png
    2C04DA57-FDF5-4E9C-97F4-664B8E5845DD.png
    2 MB · Views: 0
Prosle godine je pocela rekonstrukcija i asfaltiranje ceste sh21 od prijevoja nizbrdo prema Thethu u duzini od 16 km. Radovi pocinju na 2 km od prijevoja. Cesta je zatvorena 08:00-12:00 i 14:00-18:00. Iman sliku obavijesne table ali ne znan kako je priloziti. Prosle godine bija u 9. misecu. Makadamska cesta Theth-Prekal se nadan da nije u radovima i da nikad nece biti.
 
Prosle godine je pocela rekonstrukcija i asfaltiranje ceste sh21 od prijevoja nizbrdo prema Thethu u duzini od 16 km. Radovi pocinju na 2 km od prijevoja. Cesta je zatvorena 08:00-12:00 i 14:00-18:00. Iman sliku obavijesne table ali ne znan kako je priloziti. Prosle godine bija u 9. misecu. Makadamska cesta Theth-Prekal se nadan da nije u radovima i da nikad nece biti.


Juzni put je nesto posebno. Nije za svakog. Prosjecnom vozacu na dobrom enduro motoru ce trebati izmedu 4 i 6 sati ovisno o vremenskim prilikama. U 4, 5, 9 i 10 mjesecu kreces iz Skadra na 30C a gore te lovi susnježica. Odredenim debilima koji se kurče bez razloga treba sat i 40 kad idu na nož gore sa dva stajanja od 5 min.
 
Juzni put je nesto posebno. Nije za svakog. Prosjecnom vozacu na dobrom enduro motoru ce trebati izmedu 4 i 6 sati ovisno o vremenskim prilikama. U 4, 5, 9 i 10 mjesecu kreces iz Skadra na 30C a gore te lovi susnježica. Odredenim debilima koji se kurče bez razloga treba sat i 40 kad idu na nož gore sa dva stajanja od 5 min.
Hoces rec da prosiecan vozac cesce stae? :mrgreen:
 
Enduro pozdrav odavde...
 

Attachments

  • IMG-20210625-WA0026.jpg
    IMG-20210625-WA0026.jpg
    296.6 KB · Views: 0
Dvije stvari:

Enduro pozdrav mozes uputit samo ako si dosao po terenu iz Skadra,

Enduro pozdrav se upucuje visoko uzdignutim srednjakom.

Usvoji to.
 

Attachments

  • 39292E60-D442-4FA6-B7B4-C0F53184C7EE.jpeg
    39292E60-D442-4FA6-B7B4-C0F53184C7EE.jpeg
    4 MB · Views: 0
  • C02C545F-AFC7-40F1-8E3C-92CBFCA46382.jpeg
    C02C545F-AFC7-40F1-8E3C-92CBFCA46382.jpeg
    4.2 MB · Views: 0