Dobre prilike u oglasima

Meni je je z750 smece, isto kao sta je nekom smece moj rsv iz 2000

smijesno je da prvi z750 drzi cijenu kao tuono gen 2 😂
Ja se slažem s tobom ali netko je jedva skupio za taj z750 ili je previše veza. Za motor i on kad čuje smeće se naljuti. Zato je bolje i jednostavnije ovo tvoje napisati kao:po meni je moja Aprilia bolja od z750 ovako skoro dolaziš do toga da kao netko svoj motor nazivaš kraljem ili kraljicom i da je to najbolje i jedini što valja 😀
 
Ja se slažem s tobom ali netko je jedva skupio za taj z750 ili je previše veza. Za motor i on kad čuje smeće se naljuti. Zato je bolje i jednostavnije ovo tvoje napisati kao:po meni je moja Aprilia bolja od z750 ovako skoro dolaziš do toga da kao netko svoj motor nazivaš kraljem ili kraljicom i da je to najbolje i jedini što valja 😀
A ne ne, kralj je samo jedan, a to je tmax 😆
 
  • Like
Reactions: Dene
Ja se slažem s tobom ali netko je jedva skupio za taj z750 ili je previše veza. Za motor i on kad čuje smeće se naljuti. Zato je bolje i jednostavnije ovo tvoje napisati kao:po meni je moja Aprilia bolja od z750 ovako skoro dolaziš do toga da kao netko svoj motor nazivaš kraljem ili kraljicom i da je to najbolje i jedini što valja 😀
Apsolutno krivo
Kralj ili Kraljica ne znaci da je to najbolje i jedino sta valja
Ima i Careva i Carica,Ajatolaha,Direktora Svemira…..itd……itd…….
To samo znaci da su ti motori/skuteri jako dobri ili odlicni……nikako najbolji i jedini sta valjaju

Ljude smeta sta je Tmax 08-11 Kralj ali tako je i gotovo….pa nek se ljute koliko god oce
Ima voznijih,brzih, itd……itd……nebitno

Ford Mustang iz 1968 je legenda od auta ali Ford Mustang iz 1983 je po svemu bolji a jedno od najvecih sranja od auta koje moze bit…..
Prema tome……nemojte se itat…..
 
  • Like
Reactions: Dene
Apsolutno krivo
Kralj ili Kraljica ne znaci da je to najbolje i jedino sta valja
Ima i Careva i Carica,Ajatolaha,Direktora Svemira…..itd……itd…….
To samo znaci da su ti motori/skuteri jako dobri ili odlicni……nikako najbolji i jedini sta valjaju

Ljude smeta sta je Tmax 08-11 Kralj ali tako je i gotovo….pa nek se ljute koliko god oce
Ima voznijih,brzih, itd……itd……nebitno

Ford Mustang iz 1968 je legenda od auta ali Ford Mustang iz 1983 je po svemu bolji a jedno od najvecih sranja od auta koje moze bit…..
Prema tome……nemojte se itat…..
Ajde ajde,ne diži se odmah na zadnje noge 😀
Samo se šalim malo
 
Evo kralja 😍
 

Attachments

  • 5933288794_acfc8cc371_b.jpg
    5933288794_acfc8cc371_b.jpg
    197.1 KB · Views: 0
Nekako mi se cini da u danasnje vrijeme idu najbolje tzv. dual sport.
Ajd i koji jeftiniji naked, ali za sve ostalo corak.
Ne vade ljudi olako pare.

Ponavlja se 2008., to isto jako utjece, jer imao dam prilike porazgovarati sa par preprodavaca auta, i svi kazu da nista ne ide.

Idu motori za 2-3.5k eura ovo ostalo cami na njuskalu duze....

Susjed prodaje monstera 1200 s full termingoni 2014 s 15k km za cca 65k kuna pa stoji... prije imao harleya isto malo veca vrjednost i isto ga je dugo prodavao.

Ja da svog stavim za 1700-1800e vjerujem da bi ga prodao brzo..
 
Ja bi nizi tamni vizir, retrovizore maknut, drugi nosac tablice, auspuh, variomat i to mi dovoljno
Nosac tablice nesmis tj mora bit homolgiran
To sad gledaju samo tako
Retrovizore mozes druge ali rizoma ili performance su skupi za ono sta pruzaju….
Maknit opet nisi legalan
Nizi tamni vizir pod obavezno
Auspuh jako i izrazito pozeljno ali ne Akrap jer njega ima svako
Variomat isto pozeljno
 
  • Like
Reactions: ODST
realno, rsv je smeće puno više ljudi nego z750, pametnom dosta :mrgreen:
Realno, stara krama i jedan i drugi.
Ali neke specificne stare krame rajcaju neke ljude. Z nije specifican nimalo, i rajca eventualno cudne ljude. Ali je jednostavno slozen i pouzdan, dovoljno jak, jeftin za odrzavati s ekstremno dostupnim dijelovima. Svrhovit mi je nekako dobar opis.
Da trazim motor koji necu gasit, tj. ic s njim na posao, u kafanu, do poste i na vikend na nekakav dir, ubo bih zekana prije nego rsva.
Dapace, prije 5-6 godina sam skoro uzeo koleginog oklopljenog z-a za drugi motor, uz rsva(za 2k eura, doduse).
Za ono drugo, manje svrhovito, a kod motora svakako bitno, rsv.
Ali i dalje i jedan i drugi stare drle od par k eura.