S1000XR

Moram malo o stereotipovima. :mrgreen: Samo se ti uputi sjevernije, čoper me oduševljava svakim novim kilometrom i nije se jos nrodio švabo koji bi ga sjebo.😄
Vozio sam nekih mjesec dana prvu ili drugu generaciju copera i ostao sam paf, kako je vozan motor bio. Nakon nekog vremena lik je proda tog i kupio istog ali bas u verziji pravi coper, noge naprid itd, nakon pola sata voznje ( patnje) sam mu rekao, jesi ti uopce proba ovo prije kupovine( frend je iz svice), ili si kupio samo da imas novi model, a mislio si da su isti. Brate to je uzas. On ga je vratio( kako oni gore kazu , u garazu, i izgubio normalno) nakon 2-3 tk. Jednako izgledaju, a voze se ko nebo i zemlje.. matin je ovaj sta se top vozi. Plus je novi model, lip samo tako. Kazem srica, oni vanka imaju xy kombinacija za kupovinu auta i motora
 
Moram malo o stereotipovima. :mrgreen: Samo se ti uputi sjevernije, čoper me oduševljava svakim novim kilometrom i nije se jos nrodio švabo koji bi ga sjebo.😄
Sjever definitivno, nadam se sto prije ! A za coper ne sumnjam ! (y)
 
Moram se ček autat iz teme... :eek:

Al u novu odgovarajuću se bome nebum ček inao :ROFLMAO:


IMG-20210523-WA0031.jpg
 
Ali treba reci istinu, ovaj je najmanje ruzan.😄 Nego, jel to postalo pravilo da je XR samo skolica prije ulaska u GS klub?😇😂
 
Moram se ček autat iz teme... :eek:

Al u novu odgovarajuću se bome nebum ček inao :ROFLMAO:

:eek::eek::eek:
Boze dragi, otvori mu oci, on ne vidi. Podari mu da opet progleda i izlijeci se od “gumeno-kravitisa”. Vrati ga na pravi put dok nije kasno ! 🙏 🙏 🙏
 
:eek::eek::eek:
Boze dragi, otvori mu oci, on ne vidi. Podari mu da opet progleda i izlijeci se od “gumeno-kravitisa”. Vrati ga na pravi put dok nije kasno ! 🙏 🙏 🙏
Na dobrom je putu, ali za punu, zrelu muževnost (GSA) fali mu još samo jedno slovo....A. Bruno je godinama sa zavišću gledao nas vlasnike GSA kako izmjenjujemo sličice i kataloge dodatne opreme Touratech i Wunderlich. Kap vode koja je prelila čašu je bila kad je vidio da mu fluorescentni lajbek ne paše na tadašnji XR. O maglenkama na XR-u mogao je samo sanjati....
 
  • Haha
Reactions: esso_sa
Je li tko stavljao zadnji -1 zupčanik? Ako je, koji i kakvi su mu dojmovi? Prema nekim komentarima dodaje 10 km/h na svaku brzinu, odnosno spušta okretaje, a ne gubi se primjetno na ubrzanjima.

i esso, jesi li ti ovaj tjedan krstario po jadranskoj?
 
Samo treba voditi računa da je cuban puuno toga napravio na motoru, od grana preko usisa do custom mapiranja itd. Vidi se kako na stazi preskače RR motore na ubrzanju, ili tamo niko živ ne zna voziti ili taj motor ide pun k jače od serijskog. Jopa i ja smo na grobniku na gas isti ko složeni rr600, nema šanse ni da njih tak preskočimo na otvaranju a kamoli neke litrenke.
Tak da to što njegov ide super s dužim prijenosom po meni i nije neko mjerilo baš...
 
Samo treba voditi računa da je cuban puuno toga napravio na motoru, od grana preko usisa do custom mapiranja itd. Vidi se kako na stazi preskače RR motore na ubrzanju, ili tamo niko živ ne zna voziti ili taj motor ide pun k jače od serijskog. Jopa i ja smo na grobniku na gas isti ko složeni rr600, nema šanse ni da njih tak preskočimo na otvaranju a kamoli neke litrenke.
Tak da to što njegov ide super s dužim prijenosom po meni i nije neko mjerilo baš...

Stari je ovo Cubanov video i XR. Mislim da su na ovom samo grane, bez remapa. Kasnije je kupio drugog, mladjeg XR kojeg je mapirao i sa njim je napravio vecinu snimaka na stazi. Nisam siguran da na tom novom uopste ima duzi prenos
 
Last edited:
Ovaj nisam, ali jesam prosli na potezu Ploce - Pisak
A za zupcanik, mozda ti ovaj video bude od koristi

Onda je to bio netko drugi sa crvenim. :)

Tnx za video, on je stavio još manje, 42.
Esso, BM0021, imate li ideju gdje kod nas ima takvih ili koji uopće naručiti? Uskoro mijenjam gume pa bih probao i sa kojim zubom manje.
 
Onda je to bio netko drugi sa crvenim. :)

Tnx za video, on je stavio još manje, 42.
Esso, BM0021, imate li ideju gdje kod nas ima takvih ili koji uopće naručiti? Uskoro mijenjam gume pa bih probao i sa kojim zubom manje.

Probaj na Wemoto.com. Kod njih je uvijek bilo u ponudi tih kombinacija zub manje/vise (y)
Ili se zarovi po Ebayu