Nova Honda FORZA 750 2021.

Kako ti ono ekipa pise. GLUPANE!
Uz to je glomazan komad plastike.
Prevazidjen dizajn, mogu si zamislit da to neko vozi na pocetku 2000ih, ali danas kupit novi, saka u oko.
Sto se tice rame i motora tice top.

Moje misljenje.
 
Cek Pa ti imas t max a. Ahahahahahaahahahahahahahahahahahahah. Da te nema tribalo bi te izmislit.
Postoji Kralj i postoje drugi modeli Tmaxa.....
Ali nebitno....variomat kao takav ostaje OK sad u skutera do 300-350 ccm...
Dvocilindricni maxi skuteri sa 560,650,750 ccm variomat nema vise sta trazit.....
Prije 20 god Hexagon od 180 ccm je bia pojam a Leonardo 250 monstrum a sad skuter od 250 ccm je sranje
Napredak uz tehnologiju.......
Sad mi samo lola puni glavu sa 530/560 i akrapon(bez db killera) na semaforu kad krece........Mivv je decentan....gospodski......
Bez db killera mularija........
 
neznan zašto je ovaj lik stavija 900, moga je odma 1200 stavit...rendering trpi sve🚾

i stalno se ovi tmaxaši guraju...jeli to ovde po temama ili je to kur.enje po cesti s ispruzenin nogami i onin tupastin zvukon koji ti diže jetru:sneaky:
 
neznan zašto je ovaj lik stavija 900, moga je odma 1200 stavit...rendering trpi sve🚾

i stalno se ovi tmaxaši guraju...jeli to ovde po temama ili je to kur.enje po cesti s ispruzenin nogami i onin tupastin zvukon koji ti diže jetru:sneaky:
Nemoj tako
Ispruzene noge su slapaman da se ventiliraju prsti je zakon
Nego otvoria taj jubito i pise 900
Onda ispod njega isti takav pise 850.......
Ali ni ovakvi na slikama nije ravan novome xadv a kamoli Forzi 750
Forza je ajmeeeeee......
Mislin nije los ni Xadv ovi novi dapace ali Forza je bas ono.......
Cekamo da se BMW udostoji i napravi lip i kvalitetan skuter
A i Yamaha ce morat bumpat Tmaxa......
Uglavnom svijet maxi skutera sa 2 cilindra je dosta dobar....rekli bi englezi “bright future”
 
evo san proba forzu...
ukratko dobra je, osjeti se korak naprid od prethodnice
prima bolje gas i DCT je glađi, prednja vilica i kočnica izvrsna
izgled je subjektivna stvar i o njemu bi se dalo...
 
Nemoj tako
Ispruzene noge su slapaman da se ventiliraju prsti je zakon
Nego otvoria taj jubito i pise 900
Onda ispod njega isti takav pise 850.......
Ali ni ovakvi na slikama nije ravan novome xadv a kamoli Forzi 750
Forza je ajmeeeeee......
Mislin nije los ni Xadv ovi novi dapace ali Forza je bas ono.......
Cekamo da se BMW udostoji i napravi lip i kvalitetan skuter
A i Yamaha ce morat bumpat Tmaxa......
Uglavnom svijet maxi skutera sa 2 cilindra je dosta dobar....rekli bi englezi “bright future”
legenda si, što jeje
 
Zasto ovako malo osvrta o Forzi nije valjda da se tako slabo prodaje....ima li se di probati u Splitu testni model?
 
evo san proba forzu...
ukratko dobra je, osjeti se korak naprid od prethodnice
prima bolje gas i DCT je glađi, prednja vilica i kočnica izvrsna
izgled je subjektivna stvar i o njemu bi se dalo...
Koje prethodnice?
 
seki mislija san da sve znaš...pa pokušaj dokučiti 😝
A jebate
Sta ima Forza 750 sa Forzom 300 ili nedajboze Integrom
To je novi model pa me buni ovo prethodnice……
Sta vise gledan novi Xadv sve m ise vise i vise svida
Xadv ili Forza 750……teska odluka bi bila
 
Zasto ovako malo osvrta o Forzi nije valjda da se tako slabo prodaje....ima li se di probati u Splitu testni model?
Nazalost nema za probat. Ja san proba od covika koji je kupija. Bolja mi je od xadv. Napredak dct je vidljiv , al za mene variomat ke dalje kralj. Tezina od 234 kg ka neki adv. tko voli nek izvoli. Ako cu saltat kupin motor. Vozija san u gradu i van grada. I namjerno samo da dct salta, to je bit skutera jel? Jos je to daleko od variomata. Ono da dct uci( ako uci) je jos gore sranje. Jel 2 dana mogu lagano vozit, a treci ocu brze, a on me jebe. Sve drugo je ok. Malo mi je debel naprid a mrsav nazad. Jos dct nije za mene. Al koliko znam , nemos provat, a ako ces kupit tek cca 8 misec. Koji kurac. Mozes prodat bar 1/3 t maxa( predpostavjam). A ne mos provat i ne mos kupit. Ma idi ...