Plominka!!!

Zadnja viljuska ne lici na K7. Kod njega je crna, iz jednog dijela, bez ovih varova, ako se ne varam...

Mislim da je +marek+ u pravu. Ovo vise lici na 1000rr
Imaš pravo,tek sad sam pogledao vilicu. Ne znam šta je ali k7 nije
 
Ovo ispred rezervara su lampe od mt10,a i ljubičaste felge...
Sad sam malo pogledao slike od mt i on ima crnu vilicu.
BMW 1000rr ima takvu.
1622815592709.png
 
Last edited:
Danas bio đir di vidikovca. Na vidikovcu samo 6 motora i to ZG tablice,ni po putu ih nisam sreo puno
 
Svakako vise nije nista nego hrpa aluminija...
 
A sta vi opaki rejseri mislite o stanju guma?dali to moze biti uzrok pada?pitam za frenda
 
Mislim da to nema veze za rejsere 😉
Ozbiljno pitam...nkad nisam bio rejser,uvijek vozim sport tourning motore,nikad nisam ozbiljnije r motor provozo,vozim ostrije i brze,ali sasvim drukciji nacin voznje od r motora...recimo onakve gume kako izgledaju ove na olupini,nikad ne dozivim,promjenim kada mi dođu do markera,pa laicki pritam r grupaciju,dali je takva guma bolja?dali je pimpek veci pred lokalnom gostionom?ili se jednostavno žmukljari da se nemoraju bas odmah nove kupovati?opet ponavljam,pitam za frenda...
 
  • Like
Reactions: Lasmo vg
reci frendu da racing street guma ima šare samo zato da može bit legalna za cestu i da dok god ima mesa, drži bolje od svake nove touring..
naravno kad je ugrijana i po suhom..
 
reci frendu da racing street guma ima šare samo zato da može bit legalna za cestu i da dok god ima mesa, drži bolje od svake nove touring..
naravno kad je ugrijana i po suhom..
Hvala!dakle ona guma gore na slici je ok?
 
al zato i traje je jedno tri puta manje km od touring, a skuplja je duplo..

ne znam koja je ono gore guma, ali ništa kritično..
 
nisam ni ja to znao, nego mi reko frend..
mene je isto strah jako se naginjat..
A neznam,ja derem fuzice na svojim putnim motorima...na r motoru bi vjerovatno oklope i utege volana...pogotovo nakon litre i koje rakijice,zato neka mene na kravama