Versys 650 - oštećen

unique83

Member
Ima li zainteresiranih za motor?

2011 godina, 42600 km.
Regan do 05/2022, gume Metzeler Roadtec Z8 prešle cca 2000km, ulje, filter ulja i filter zraka zamijenjeni prije 2 mjeseca. Imam i original bočne kofere koji su čitavi (nisu uopće korišteni).
Prodajem jer završavam sa motorima, 2 mala pada/prevrtanja i gubitak volje za vožnjom. Motor je u Zagrebu, može se doći pogledati/probati. Kome se da uložiti nešto love i vremena u sređivanje, slobodno nek se javi.
SIgurno se pitate koliko bi htio dobiti...pa naravno što više :), tako da evo samo zbog pravila foruma stavljam cijenu 3800 eura.

Edit: prodano

IMG_20210607_164931.jpg

IMG_20210607_165006.jpg
IMG_20210607_164936.jpg
IMG_20210607_164939.jpg
IMG_20210607_165012.jpg
IMG_20210607_165120.jpg
IMG_20210607_165653.jpg
 
Last edited:
Kak si napisao oštećen ja sam mislio da je fakat oštećen... Radije makni to iz naslova jer kolko vidim motor je skroz upotrebljiv, čak nije ni potrebno nekaj posebno popravljati.
 
Da motor je apsolutno upotrebljiv, ali je i oštećen. Popravljati ne treba ništa, osim tih plastika, napisao u sam u Versys temi što se dogodilo i kako. Da imam volje, vozio bi ga ovakvog kakav je i baš bi me bilo briga, ali kao što sam rekao, nemam više volje ni želje. Skužio sam da nije to za mene.
 
Prijatelju nemoj odustat!

Koliko sam skontao ovo ti je prvi motor i imao si padove po makadamu? Normalno je da ces u pocetku padati i ja sam i a drugi su. Budi uporan i frende i on ce ti postati najbolji prijatelj!

Ne znam koliko si visok ali ako ti je visok malo ga probaj spustit pa ce ti i sama voznja biti bolja i neces se prevrtati u mjestu
 
Ne zajebavajte čovjeka, nije ni maloljetan ni malouman da ne zna odlučiti, i mene su dva prijatelja mjesecima nagovarali da ne odustanem, da je to lijepo i super, al mene je volja jednostavno napustila i ne želim imati motor na silu jer netko drugi tak hoće...i evo prošlo već
preko godinu dana i volja se ne vraća, znači gotovo je s motorima! Sorry ak sam nekog uvrijedio....
 
Prijatelju nemoj odustat!

Koliko sam skontao ovo ti je prvi motor i imao si padove po makadamu? Normalno je da ces u pocetku padati i ja sam i a drugi su. Budi uporan i frende i on ce ti postati najbolji prijatelj!

Ne znam koliko si visok ali ako ti je visok malo ga probaj spustit pa ce ti i sama voznja biti bolja i neces se prevrtati u mjestu
Visok sam 194 tak da mi nije motor previsok. Kao što sam rekao u Versys temi, nisu padovi jedini razlog, volju sam počeo gubiti i ranije, samo eto ovaj drugi pad me potakao na razmišljanje da šta će to meni u životu. U početku sam zbilja jedva čekao sjesti na motor, a u dosta kratkom vremenu sam se zasitio i vidio da mi to ne odgovara.
 
  • Like
Reactions: DA-IM and SpoRRi
šteta...i ja sam početnik, doduše krenuo sam sa dosta manjim i lakšim motorom...dosta sam mjerkao, par mjeseci što uzet, snaga, težina... par mjeseci vozim, imao sam "malo upozorenje" u vidu da sam opizdio nogom o rubnjak i to dobro prije 20 dana, palac cijeli pomodrio, dobro ga nisam polomio, zapeo ajme meni, još me boli... ne znam što te ohladilo od motora ako nije pad...teško upravljanje, nesigurnost... mislim ipak da je šteta odustati...možda je versys prejak i velik za početak, prodaš ga i probaš nešto manje i lakše...al opet kako reče gore kolega, nisi ni malodoban ni malouman, odluka je tvoja i to je to.
 
Ne zajebavajte čovjeka, nije ni maloljetan ni malouman da ne zna odlučiti, i mene su dva prijatelja mjesecima nagovarali da ne odustanem, da je to lijepo i super, al mene je volja jednostavno napustila i ne želim imati motor na silu jer netko drugi tak hoće...i evo prošlo već
preko godinu dana i volja se ne vraća, znači gotovo je s motorima! Sorry ak sam nekog uvrijedio....
Za svaku je pohvalu kad si čovik ovako nešto može priznat i čvrsto odluči ostavit se toga.
Veći je problem u onima koji i nakon spoznaje da motor nije za njih svejedno voze.
 
šteta...i ja sam početnik, doduše krenuo sam sa dosta manjim i lakšim motorom...dosta sam mjerkao, par mjeseci što uzet, snaga, težina... par mjeseci vozim, imao sam "malo upozorenje" u vidu da sam opizdio nogom o rubnjak i to dobro prije 20 dana, palac cijeli pomodrio, dobro ga nisam polomio, zapeo ajme meni, još me boli... ne znam što te ohladilo od motora ako nije pad...teško upravljanje, nesigurnost... mislim ipak da je šteta odustati...možda je versys prejak i velik za početak, prodaš ga i probaš nešto manje i lakše...al opet kako reče gore kolega, nisi ni malodoban ni malouman, odluka je tvoja i to je to.
Ohladilo me to što jednostavno više nisam uživao u vožnji. Zadnja 2 tjedna sam se maltene morao nagovarati da se odem voziti. Dalje, nedostatak dobrih dionica za vožnju, a i ne da mi se non stop isto. Jedino što ću možda požaliti je da nisam probao odvoziti neku stazu...ono kontrolirani uvjeti, malo veće brzine, iako mi se ni to nije pokazalo kao nešto spektakularno. Potegao sam najviše nekih 150 na obilaznici i nije mi to napeto, a ma baš nimalo. Jedini filing koji mi je mamio osmjeh na lice je kada u 2./3. odvrneš gas i motor poleti (koliko Versys to može :) ), ali smatram da tome na javnim prometnicama baš i nije mjesto, tako da to nisam previše prakticirao. Samo kada je ravnica i nema baš nikoga ispred mene. Ja sam tip vozača koji uvijek vozi 10 iznad ograničenja, oprezno i pomalo. Eto 100 ljudi, 100 ćudi.
 
Lako je odustat ako nemas cilj u svakoj voznji,meni je recimo kod svake voznje cilj gostionica gdje cu se dobro nazderat i ugasit žeđ,posto svaki put cilj bude isti,a gostionica ne,nikad ne dosadi!!!
 
Visok sam 194 tak da mi nije motor previsok. Kao što sam rekao u Versys temi, nisu padovi jedini razlog, volju sam počeo gubiti i ranije, samo eto ovaj drugi pad me potakao na razmišljanje da šta će to meni u životu. U početku sam zbilja jedva čekao sjesti na motor, a u dosta kratkom vremenu sam se zasitio i vidio da mi to ne odgovara.


A cuj recimo ja sam imao totalno obrnutu situaciju jer kad sam drugi dan sebe pitao sto je meni ovo trebalo i dobrih 2 tjedna sam u depresiji bio no s vremenom sam se zaljubio u motor i sad ne mogu bez njega.
 
Ovo nije nista ekstra ostecen motor,
isao sam gledat motore koji su u "tip top stanju" bili gori od ovoga.
Ok,
eventualno bočna plastika treba varenje/mjenjanje ovo druge nisi ni zagrebo površinu kak treba :)
Sretno s prodajom
 
Ovo nije nista ekstra ostecen motor,
isao sam gledat motore koji su u "tip top stanju" bili gori od ovoga.
Ok,
eventualno bočna plastika treba varenje/mjenjanje ovo druge nisi ni zagrebo površinu kak treba :)
Sretno s prodajom
Pa super, ponudi neku cifru onda :)
 
A cuj recimo ja sam imao totalno obrnutu situaciju jer kad sam drugi dan sebe pitao sto je meni ovo trebalo i dobrih 2 tjedna sam u depresiji bio no s vremenom sam se zaljubio u motor i sad ne mogu bez njega.
lako se tu nama qrčit, ajd ovo zadnje reci ženi... :p
 
Ako mogu da ti vratim volju...uzmi Stroma 650 XT,... Strom ne pada ... jedino ako ga Bura prevali na mjestu...