Gume MITAS SPORT FORCE PLUS

Kolko krugova u komadu izdrži? Nama racetec rr nekih 5-6 drži top a onda krene pomalo klizati ako ne popustiš tempo, to dok je vani bilo ispod 20 stupnjeva
 
A držao sam se lagani ulaz, 4, 5 krugova pa van ili još jedan krug pa opet ko ulaz, odnosno lakši i bilo je sve ok, tlak po preporuci Mitasa 2,3/2,0, a vozio sam od 17-20, kad su vec i niže temperature. Doduše, prvi put sam bio u životu na stazi pa ni vrijeme nije neko respektabilno 1:49, (možda i koji 48), ali sam se zato izguštirao kao nikad do sad.
 
A držao sam se lagani ulaz, 4, 5 krugova pa van ili još jedan krug pa opet ko ulaz, odnosno lakši i bilo je sve ok, tlak po preporuci Mitasa 2,3/2,0, a vozio sam od 17-20, kad su vec i niže temperature. Doduše, prvi put sam bio u životu na stazi pa ni vrijeme nije neko respektabilno 1:49, (možda i koji 48), ali sam se zato izguštirao kao nikad do sad.

misliš 2:48..
 
Pardon 3:48
Edit 3:41, da znam minute dijelit sa 2 bi izračunao, ovako se držim da je nabolji krug bio 1:35:925, a nek netko dokaže suprotno
20210610_195000.jpg
 
Last edited:
Ja mislim prec sa raceteca na mitas, jer djabe placam duplu cijenu za gume kad me Igor prati u stopu, jos i super izgleda kad mu frcaju iskre iz nogare :mrgreen:
 
A koje vrijeme napraviš kad voziš s dignutim nogarom 😁? Apsolvirali smo dosad da su gume ok i da imaš neispravan prebrikan šalter nogare 😁😁😁.
 
  • Haha
Reactions: Igor28 and Dene