Stari Grobnik u novom izdanju - -

eh, kad bi mi netko udijelio besplatni set D212, prijavio bi se i ja, ovako cazzo.

možeš dobit, naočale i nalje, kapu..a gume su samo za ispod 1:66..
20210320_114931.jpg
 
možeš dobit, naočale i nalje, kapu..a gume su samo za ispod 1:66..
lako tako na stazu kad imaš sponzora, ništa morat ću se ja partizanski probit kroz ogradu između zavoja 8 i 9 sa svetim Mitasom.
Eto, sad sam otkrio još jednu tajnu grobničke ljepotice
 
nema dunlopa nigdi..a ionako još jedino ja vozim na tom drvetu..
ja šta mogu sredit, to su termini sa švabama..🤣
i sebi pokoji open day..😝
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Nero and b0du1

Jel tko trgova s ovim prodavacem?
I najvaznie - ide li tko iz Splita i okolice na open?
 
Gogo koji dan si gore..pon ili uto ..ako preživim ovaj utorak i ako se sve poklopi....da probam taj open day
 
Gogo koji dan si gore..pon ili uto ..ako preživim ovaj utorak i ako se sve poklopi....da probam taj open day

ponedjeljak sigurno, utorak vjerojatno..moram još s vakulom sredit..
dolazi, nemoj se puno mislit..👍
 
Vidim multimetar i regler u prvom planu, ja sam original regler zamjenio za SPER ali opet ne da nisam uspio 1:28 nego ni ispod 1:40 :cry: , ali mislim da ce iduci put ic mitas 1:45, samo da ugradim 190/55 a ne ko sad 180/55 pa da malo podignem zadnji kraj i zajebem nogar
 
Vidim multimetar i regler u prvom planu, ja sam original regler zamjenio za SPER ali opet ne da nisam uspio 1:28 nego ni ispod 1:40 :cry: , ali mislim da ce iduci put ic mitas 1:45, samo da ugradim 190/55 a ne ko sad 180/55 pa da malo podignem zadnji kraj i zajebem nogar

e tu sam te čeko..
instrument je tu da razbukta maštu u krivom smjeru.. 😂
 
Da sam znao da je Gogo gore skrenuo bi danas, imam i ja multimetar (Unit).

isto tebe ofurio ovaj covid devetnaestajka..:mrgreen:
ovo su tajne šta se nalazi ispod oklopa..ono šta ne može vidjeti svak..samo igor1:28..