Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

Govorim o motorima , navalit ce sa kaznjvanjem , presretanjem , trazit dlaku u jajetu sto se.tice dijelova ,

Vidis sto.ovaj nize pise , hajka je.krenula
Marusic svrsava vjerojatno
Neće, nemaju resursa. Malo galame par dana dok se stvari ne stišaju i dalje sve po starom.
 
  • Like
Reactions: josko and Švabo
Licemjerje 1/1. Taj mangup s jaruna se ni ne moze stavljat u isit koš s nama. On nije motociklist, on je samo upravljo motorom. Nije imo vozacku, nije imo ikakvu opremu i jos je prevozio putnika koji takoder nije imo opremu. I sad se s njim paradira kao da je on jedan od nas. Vidite kako se motociklisti ponasaju.

Da je istu stvar napravio u autu? Onda sumnjam da bi automobili.hr ista napisali. Okolo se sigurno nebi priclo kako su svi automobilisti isti i trazilo se povecanje kazni
 
Zanimljivo da se ove nigdje ne spominje:
Da se kojim slučajem radi o motoristima,već bi se javljali kojekakvi "prometni stručnjaci",i na portalima bile na stotine komentara,a ovako možda dvadesetak komentara po portalu.
 
Last edited:
Naravno da je ovo "zanimljivija" tema, auto voze praktički svi, doživljava se kao nužnost, a motor nije toliko direktno poznat prosječnom čitatelju i nosi neke druge konotacije.
Mislim da je gvo napisao kako je usmrćenje nekog motorom statistička anomalija (u smislu da motorist najčešće sam najebe), pa 2 takve statističke anomalije u 2 dana jesu štivo koje će zainteresirati. U svakom slučaju, nije neočekivana reakcija ni medija ni javnosti. A i forumaška. Dok sam kao klinac vozio starog Bmwa i visio na Bmw forumu, tamo je također bila graja protiv novinara kako uvijek u člancima o prometnima naglašavaju ako sudjeluje Bmw. Osjetljiv narod reklo bi se.
Da skratim daljnje seruckanje; sinoć s djetetom na Ribnjaku na Art parku ili kako se već zove, i kroz nekih 45 minuta 2 lika ozbiljno razvukla prvu/drugu s nekim điđi miđi topovima i što jes, jes, većina grupa oko mene bar na kratko skrenila razgovor na debile na motorima.
Pitanje koje mi se motalo po glavi je: Jeli tim spomenutim debilima stvarno fali toliko socijalne inteligencije da u ovom momentu (a kako je netko već napisao, ispuhati će se i ovo, kao i svaka negativna tema. Ali činjenica je da je trenutna atmosfera u javnosti zajebana) skroz nesvjesno izazivaju da ih netko spička ili je u pitanju kurčenje?

E da....i nije motorist samo je upravljao motorom.....kru te jebo...Vrh.
 
ja isto nisam motorist, ja samo sjedim na motoru, tu i tamo kao upravljam i to loše, uglavnom se uzdam u Boga i domovinu. nešto kao bezvezni nesposobni blefer Dalić sa repkom ili debelo guzasto stvorenje Plenki sa državom


Srki
 

Nije Marusic tak bedast, ovo je link na prijateljski portal automobili.hr kojeg vodi njegov frend Igloo, a Marusic ima firmu na zenu koja ima web www.autoservis.hr (poslovna), koji radi redirect na autoportal.hr. Svi gladni klikova, dobro je neko pisao kada se prestane po tom klikat, nece vise biti ovakvih clanaka.
Nebi me cudilo ni da je u dilu sa nekim prodavacem tih kamera i sustava za nadzor, jer to u svakom clanku spominje.

www.autoservis.hr
Poslovna
"nezavisni clanak"
 
Nije Marusic tak bedast, ovo je link na prijateljski portal automobili.hr kojeg vodi njegov frend Igloo, a Marusic ima firmu na zenu koja ima web www.autoservis.hr (poslovna), koji radi redirect na autoportal.hr. Svi gladni klikova, dobro je neko pisao kada se prestane po tom klikat, nece vise biti ovakvih clanaka.
Nebi me cudilo ni da je u dilu sa nekim prodavacem tih kamera i sustava za nadzor, jer to u svakom clanku spominje.

www.autoservis.hr
Poslovna
"nezavisni clanak"
Obzirom na represiju, kamera nikad više kao i nesreća sigurno je da ima neki dio kolača u kamerama. Inače čemu zagovarati nešto što ne funkcionira
 
Hoću reći da neko ko ima dva zrna soli u glavi lako zaključi da kamere nemaju nikakav učinak osim puniti proračun. Da nisu nikakvi sigurnosni aspekt u prometu što se lako da vidjeti ako pogledaš statistike. I da represija očito ne ulaže plodom na sigurnost. Inače miljenik ti je stručnjak za zračni promet ne cestovni. OMG
 
Hoću reći da neko ko ima dva zrna soli u glavi lako zaključi da kamere nemaju nikakav učinak osim puniti proračun. Da nisu nikakvi sigurnosni aspekt u prometu što se lako da vidjeti ako pogledaš statistike. I da represija očito ne ulaže plodom na sigurnost. Inače miljenik ti je stručnjak za zračni promet ne cestovni. OMG
Da, najbolji pokazatelj čemu zapravo kamere služe su same lokacije di ih se postavlja (bilo fiksne, bilo sa spavačima u golfovima/fokusima/passatima).
Trebalo bi iskopat statistiku prometnih nesreća na tim lokacijama prije i poslije postavljanja kamera, i sve bi bilo jasno (kome još nije).

Jedina koja mi pada na pamet da ima smisla je ona na vodičkoj zaobilaznici, ali isključivo iz razloga šta je cesta toliko debilno napravljena da kamera može eventualno poslužit tijekom očevida.
 
Zasto su Hrvati uzorni vozaci u Slo i Aut?
Radi kazni i kamera, sami su kolege forumasi to zakljucili. Znaci li to da represija u njih postize rezultate a u Hr ne?
Posto nismo bogati da placamo kazne (barem ja nisam) to znaci da nemamo prometne kulture.
Dokle god jarani zakljucuju da on nije motorist nego je samo vozio motor crna statistika ce puniti novinske stupce a Marusic i ostali ce imati materijala za napad na vozace motocikala (ne motoriste, da nebi bilo zabune)
Evo jedan takav text, nije od Marusica iako nas svrstavaju u isti kos sa pilotima tako da Marusic ipak ima legitimitet, haha


Evo jos jedan, jest da je premium clanak ali netreba biti previse pametan za zakljuciti o cemu se pise

 
Last edited:
Da, najbolji pokazatelj čemu zapravo kamere služe su same lokacije di ih se postavlja (bilo fiksne, bilo sa spavačima u golfovima/fokusima/passatima).
Trebalo bi iskopat statistiku prometnih nesreća na tim lokacijama prije i poslije postavljanja kamera, i sve bi bilo jasno (kome još nije).

Jedina koja mi pada na pamet da ima smisla je ona na vodičkoj zaobilaznici, ali isključivo iz razloga šta je cesta toliko debilno napravljena da kamera može eventualno poslužit tijekom očevida.
Zato su i postavljene u sva četiri pravca, nakon šta je šleper skupija BMWejca. Ali da su stavili kružni tok tamo umisto totalno nesinkroniziranih semafora, ne bi tribale ni tamo, inaće ceste tamo čine najobićnije raskršće, tribalo je snimiti intenzitet prometa po pravcima i na osnovu toga odrediti trajanje zelenog svijetla. Genijalci su stavili 15 sekundi zelenog na pravcu di dolaze ljudi s autoputa u Vodice a na staru bivšu magistralu minutu... Rulja se zaljetala na zeleno kao komarci na električnu zamku...;)
 
  • Like
Reactions: neven and Shepa
Zasto su Hrvati uzorni vozaci u Slo i Aut?
Radi kazni i kamera, sami su kolege forumasi to zakljucili. Znaci li to da represija u njih postize rezultate a u Hr ne?
Posto nismo bogati da placamo kazne (barem ja nisam) to znaci da nemamo prometne kulture.
Dokle god jarani zakljucuju da on nije motorist nego je samo vozio motor crna statistika ce puniti novinske stupce a Marusic i ostali ce imati materijala za napad na vozace motocikala (ne motoriste, da nebi bilo zabune)
Evo jedan takav text, nije od Marusica iako nas svrstavaju u isti kos sa pilotima tako da Marusic ipak ima legitimitet, haha


Evo jos jedan, jest da je premium clanak ali netreba biti previse pametan za zakljuciti o cemu se pise

Sad bi ti baš rekao tko ti je jaran koji zaključuje kao ti, Marušići i slični će imati publiku kod tebi sličnih. Ti se možeš slobodno svrstati u njegov koš ili u one koje ti ubrajaš u motoriste.
Evo ti novog člana za tvoj klub motorista:
 
Nije Marusic tak bedast, ovo je link na prijateljski portal automobili.hr kojeg vodi njegov frend Igloo, a Marusic ima firmu na zenu koja ima web www.autoservis.hr (poslovna), koji radi redirect na autoportal.hr. Svi gladni klikova, dobro je neko pisao kada se prestane po tom klikat, nece vise biti ovakvih clanaka.
Nebi me cudilo ni da je u dilu sa nekim prodavacem tih kamera i sustava za nadzor, jer to u svakom clanku spominje.

www.autoservis.hr
Poslovna
"nezavisni clanak"
Pa on je prvi svoje novine tiskao u višestrukoj tiraži zbog statistike i onda veći dio pokloni zastupnicima koji su mu dali reklamu. :mrgreen:
 
Inače miljenik ti je stručnjak za zračni promet ne cestovni. OMG
On je kita labudova, a ne stručnjak za zračni promet. A s obzirom na te obilne mentalne proljeve i bolje da nije u zrakoplovstvu jer bi nakon par incidenata u zračnom prostoru RH svi morali letjeti nisko i polako.