Ducati servis

Te kopče se mogu lako sjebat jer imaju dvije male ušice od tankog lima. U oba slučaja djeluje kao da je sve ok dok ne dođe do problema. Meni su se raspali na ciljnoj, prvo kadica koju je dohvatila zadnja guma a onda je povuklo i bočne stranice. Tanki oklopi i originalne kopče. Na slijedećima sam bio pametniji i pojačao ih trakom što se vidi na slici.  :mrgreen:
 

Attachments

  • timska utrka 001.jpg
    timska utrka 001.jpg
    783.7 KB · Views: 429
mate said:
Te kopče se mogu lako sjebat jer imaju dvije male ušice od tankog lima. U oba slučaja djeluje kao da je sve ok dok ne dođe do problema. Meni su se raspali na ciljnoj, prvo kadica koju je dohvatila zadnja guma a onda je povuklo i bočne stranice. Tanki oklopi i originalne kopče. Na slijedećima sam bio pametniji i pojačao ih trakom što se vidi na slici.  :mrgreen:
de nagnuo si se u zavoju ko neka tetica...  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:




































:mrgreen:
 
Update:
Ducati servis

1597197220866.png

Bio sam par puta s 2 motora, jako zadovoljan. ;)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Mr.steady
Pozdrav,

ovo je još uvijek aktualno, mislim; radite li ? ;)
Rade, naravno da rade.
Jedino je pitanje godisnjeg, zato ih kontaktiraj prvo.
 
ajde da i ovdje probam pisati... da li znate da li su dostupni jos uvjek dijelovi za 696 iz 2009? Polugicu mjenjača čekam još od 8 mjeseca bez ikakve vjesti kada će biti dostupno, a sada gledam i na službenoj stranici da nije dostupna plastika rezervara...?! to su mi danas potvrdili i iz Italije da se i kod njih čeka još od prošlog ljeta na dijelove, a koliko znaju nije obustavljena proizvodnja. Da li itko zna šta detaljnije?
 
  • Wow
Reactions: miro
nova godina, novi dukati sercis🤣🤣🤣



Srki
 
Cirkus!
 
Pozdrav,
novi sam i prvi post odmah žaljenje 😁
Tonči ne radi, seli se sa Samoborske i još ima slomljenu nogu tako da pitanje kad će krenuti s radom.
Officina na Savskoj kažu da više ne rade ducati servis.
Motobox kažu da se sele i da ne znaju još ništa di ni kad.

Što da čovjek sad radi i di u zg da servisira ducati? 🤣