Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

  • Like
Reactions: SpoRRi
Ne želim stavljati u RIP pa neka se tu nađe.

A kad ce odzvonit huskacima, propagandnim piskaralima i politickim kurvama?
Oni su zasticena vrsta cini mi se...
 
  • Like
Reactions: Vez
Ovom ćelavom govnetu treba priljepit takve dvije šljage da mu pokvarena ploča u glavi preskoči i da prestane trkeljat gluposti. Samo su mu kamere i presretači u glavi i vjerujem da ima neki postotak od toga inače nebi ovoliko kenjo o njima. Kretenčina ograničena
 
Vidio sam svakakvih glupih komentara vezano za motore i motoriste po portalima zadnjih par tjedana,ali ovaj je toliko glup da je smiješan:
Screenshot_20210714-154810_Chrome.jpg

Genijalac valjda nije čuo za dozvole AM, A1, A2 i A kategorije 😂
 
Ne želim stavljati u RIP pa neka se tu nađe.

Jel se to "strucnjak"pozalio ministirici da ga svi pljujemo po mrezama🤣
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Spori and prpa
Lastane, da li ovo znači da mi je ako imam dozvolu A kategorije dopušteno nositi vatreno oružje, barem CZ ili TT?
Ako se ne varam,u A kategoriju oružja spada automatsko oružje,tak da smiješ i kalaš 😎😂
 
Last edited:
Znači neće uopće biti komentara. Hejteri se neće usidit da ih ne tuže, a ovi koji sami sebe lajkaju neće više jer će se to vidjeti. Nakon pokušaja da još i naplate sadržaj mislim da od žutih portala neće ostat ništa. Tako im i treba :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Prva pomoć i reflektirajući prsluk su po meni ok kao obavezna oprema, nikad ne znaš kad se može dogoditi neko sranje, pa i prst da porežeš imaš zavoj ili flaster da pomogneš sam sebi. To mi kao i malo priručnog alata ne smeta, a može dobro doći.
 
  • Like
Reactions: Shepa
e... ovi skriveni se najvise javljaju...spavaju i hrane se komentarima,...,maa ja predlazem ovim sefovima foruma,da se i tu uvede,da komentira samo onaj sa punim indetitetom,iako se danas sve lako otkrije ako nesto treba...aa,nee...neki brle...trle...gurle...kvake...ostar pas... :coffee:
 
  • Haha
Reactions: neven