Suzuki GSX-s 750 2019 god

Moraš proć postupak homologacije za hrvatsko tržište, nešto ala prvi tehnički za novo vozilo.
Nakon što ti je motor u svojoj izvornoj formi (znači onakav kakav je izaša iz tvornice) zaveden u CVH sustav, možeš se počet zezat s preinakama i radit ateste istih.
 
  • Like
Reactions: josko
Znaci kad je uvoz u pitanju i unos motocikla mora biti u koliko toliko tvornickom stanju i ne mozes odmah upisati taj auspuh nego tek kasnije kad se rjesi sve :mrgreen: Dvaput je dvaput:geek:
 
Prijatelj je isto kupio iz Njemacke GSX-R 750 sa SC project auspuhom i isti problem je imao na tehnickom. Poslao je upit SC project, poslao im sliku auspuha i poslali su mu na kucnu adresu homologacijski papir za auspuh, sa tim je isao na tehnicki i upisao auspuh u prometnu.
 
Pozdrav , od danas sam clan foruma, naletio u potraznji nekih informacija za s750 , kojeg ujedno i vozim od 3.mj ove godine i skupljam km.
Nadam se da se druzimo negdje jednom. Ne viđam previše gsxs750 po cestama.
Na cesti sam ili bez kofera... ili kofer+ draga 🙆😁
 

Attachments

  • 20210505_113351.jpg
    20210505_113351.jpg
    2.7 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: +marek+
Par dana nakon otvaranja teme postao sam vlasnik Gsx-s 750 2019 god
Kupljen sa 8 tisuca km, u standardu sve osim rucki kocnice i kvacila i puig vizira
Naknadno sam stavio jos oko 1000 eura opreme
Sc Project Conic, puig utezi volana, barracuda zmigavci + žice sa orginal konektorima da nemoram nista rezat i kemijat, puig kratki nosac tablice, stitnik kilera nekakvi iz louisa za 65 eura, i bogami vrijedi svake kune, nije kao ono smece sta sam imao na Z800 sa aliexpressa koje se piga i lupa u kiler, i maknuo sam ove usrane katadioptere na prednjem blatobranu i kupio 2 orignal sarafa koji kostaju faking 22 eura, jer normalno nemozes stavit bilokakvog
Upisao u prometnu SC-a, zmigavce, kratki nosac tablice i vizir, da me vise ne zajebavaju po cesti i na tehnickom...
 

Attachments

  • 194126103_10223686153480454_6307697449181839090_n.jpg
    194126103_10223686153480454_6307697449181839090_n.jpg
    349.1 KB · Views: 0
Par dana nakon otvaranja teme postao sam vlasnik Gsx-s 750 2019 god
Kupljen sa 8 tisuca km, u standardu sve osim rucki kocnice i kvacila i puig vizira
Naknadno sam stavio jos oko 1000 eura opreme
Sc Project Conic, puig utezi volana, barracuda zmigavci + žice sa orginal konektorima da nemoram nista rezat i kemijat, puig kratki nosac tablice, stitnik kilera nekakvi iz louisa za 65 eura, i bogami vrijedi svake kune, nije kao ono smece sta sam imao na Z800 sa aliexpressa koje se piga i lupa u kiler, i maknuo sam ove usrane katadioptere na prednjem blatobranu i kupio 2 orignal sarafa koji kostaju faking 22 eura, jer normalno nemozes stavit bilokakvog
Upisao u prometnu SC-a, zmigavce, kratki nosac tablice i vizir, da me vise ne zajebavaju po cesti i na tehnickom...
Plave kapice si zaboravia. :mrgreen:
 
Par dana nakon otvaranja teme postao sam vlasnik Gsx-s 750 2019 god
Kupljen sa 8 tisuca km, u standardu sve osim rucki kocnice i kvacila i puig vizira
Naknadno sam stavio jos oko 1000 eura opreme
Sc Project Conic, puig utezi volana, barracuda zmigavci + žice sa orginal konektorima da nemoram nista rezat i kemijat, puig kratki nosac tablice, stitnik kilera nekakvi iz louisa za 65 eura, i bogami vrijedi svake kune, nije kao ono smece sta sam imao na Z800 sa aliexpressa koje se piga i lupa u kiler, i maknuo sam ove usrane katadioptere na prednjem blatobranu i kupio 2 orignal sarafa koji kostaju faking 22 eura, jer normalno nemozes stavit bilokakvog
Upisao u prometnu SC-a, zmigavce, kratki nosac tablice i vizir, da me vise ne zajebavaju po cesti i na tehnickom...
kada sam išao atestirati ispuh ,isto sam uzeo puigov nosač kratki ,i nisu htjeli atestirati ... kaos , sad imam kratke ručice i vizir i neke stvari , još bi možda žmigavce stavio pa prošao na atest za komplet sve da se upiše,da sam mirniji .
 
Najvise na tehnickom za atest ih zanima auspuh, kratki nosac tablice, zmigavci i retrovizori
To sve mora biti po ps-u i svaki dio mora na sebi imati onaj homologaciski E broj
Auspuh ako ima na sebi upisan E broj, i sa priloženom potvrdom (homologaciskim listom) od proizvođaca da je taj auspuh namjenjen za taj tip motora koji imas, mozes ga atestirat i upisat bez ikakvog problema... Bez potvrde (homologaciskog lista) na kojem pise da je taj auspuh namjenjen za taj model motora nemozes nista...
Sto se tice kratkog nosaca tablice, nosac kao nosac na sebi netreba imati nikakav E broj, homologaciske listove, papire itd , ali E broj mora biti na osvjetljenju za tablicu i na katadiopteru,..
I da, tablica mora biti pod kutom od 30 stupnjeva
Svaki zmigavac na sebi mora imati na stakalcu E broj, za njih netrebaju nikakvi dodatno papiri
Uglavnom ta igra kosta 475 kuna i izgubis sat i pol do dva vremena dok to sve ne upise u motor, izmjeri gabarite motora, decibele i te pizdarije, ovisno sto atestiras
 
  • Like
Reactions: Kukicro and Vox22
@LukaSokol
Dao si mi ideju. Sad u povratku s posla uzeo OEM vijak i skinuo katadiopter. 2 komada 50kn🎉🙆🤓
 

Attachments

  • PhotoGrid_1627056661930.jpg
    PhotoGrid_1627056661930.jpg
    2.9 MB · Views: 0
Nazalost doci ce vam vrijeme da ce te sa tim novim sarafima zavidat poster kakve tete jer necete bez tih glupih i ruznih katadioptera moc regat
 
  • Wow
  • Like
Reactions: El Mravac and Shepa
Nazalost doci ce vam vrijeme da ce te sa tim novim sarafima zavidat poster kakve tete jer necete bez tih glupih i ruznih katadioptera moc regat
Isao sam bez katadioptera na atest ovog sveg sto sam stavio na motor, s tim da ti slika kompletan motor i salje slike u centar za vozila hrvatske, nisu nista komplicirali zbog katadioptera na blatobranu
A i par dana nakon toga sam isao na tehnicki, opet me nitko nista nije pitao za katadioptere
A i ako dođe do toga da za tehnicki trebaju, namontirani su za niti 2 minute nazad gore
 
Jos je to sve dobro, mogli bi ovi nasi doci na ideju da moramo i naprijed imati tablicu ko u indiji 😆
 
Jos je to sve dobro, mogli bi ovi nasi doci na ideju da moramo i naprijed imati tablicu ko u indiji 😆
Bravo, sad si mu da ideju...

😤😤😤😤😤
 
  • Wow
Reactions: ODST