Zg ekipa:-)

Kratka voznja do Traskocana
Aya Yamaha XSR_178.jpg
 
Super slika, jedino da si imao jos i straznji kofer, mogao si i do Macelja dobaciti :mrgreen:
Thx.

:mrgreen: Stize mi sutra TRAX ADVENTURE Topcase i na na njega cu jos montirati drzac za 2L benzina sa svake strane. Ne izgleda cak ruzno toliko s time gore.
Za bilo kakva daljnja putovanja mi ovavezno treba takav topcase za kacigu i stvari koje trebam zakljucat. Lako skinem kad mi netreba.
 
Last edited:
Hvala svima. Ma ta mala tak torbica je bas kako su svi napisali...za par sitnica. Veca tank torba ruzno stoji i prevelika mi je. Imam te dvije male SW-Motech Legend gear tank torbe koje se moniraju jedna na drugu i lako se skinu po potrebi. Meni je idealno za spremit GoPro kamere, maske, cokoladice, mali rucnik ili naocale.
View attachment 734203
View attachment 734201
Mislim da te pitao za bocno ispod tanka malo 😂
Slike su top
 
Mislim da te pitao za bocno ispod tanka malo 😂
Slike su top
Fala!
Bocno su SW-Motech 80 Drybag Tailbag ( 8L ). Ja sam ih montirao uz malu modifikaciju na crash barove. U jednoj imam opremu za kišu i prvu pomoc, a u drugoj robu ( kratke hlace, carape, gace, kupace, 2 majce i termo podstavu ). Imam to uvijek ako slucajno zatreba a i ostavlja prostora u bisagama.....i ako padne motor torbe štite crash barove :ROFLMAO:
 
I mene ta tema zanima jer gdje god da sam pito, ne postoji ta opcija.
Može da kažeš koji model hoćeš pa oni šta nađu, ali ne može da ti dovezu direktno onaj koji im pokažeš na oglasu.
 
....zato sta im je tu mala provizija...pogledaj malo u ponudi kilometrazu motora kod tih uvoznika...pogotovo kod ovih sta idu preko slovenije
 
Ma kužim ja to..... samo onda one reklame.... uvozimo il dovozimo po želji su priče za laku noć
 
Kak nebi bilo?

Ja si nađem auto vani i dalje sve komplet Goran sredi

PERFORMANCE GRUPA d.o.o.

Travanjska ul. 23, 10360, Sesvete, Hrvatska
+385 98 538 811 https://g.co/kgs/g7kgAx


Ili ako sam rješavaš uplatu dobavljaču i tu papire uzmeš bilo koju špediciju, meni Alfalog za 300eur dopremio XR iz Bremena

Imam još jednog frenda al da tu sad ne ostavljam broj kaj isto dopremi od kud trebaš i po dogovoru rješava tu papire ili ne, kak ti paše
 
Na izlazu iz grada poslje supernove malo prije prve benzinske prema VG crna Yamaha, mislim da je R1, prepolovljena...zna ko ista?
Oko 19:30 hitna i policija su bile tamo. Kaciga lezi 10ak m od motora, nema drugih sudionika
 
Last edited: