GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

  • Like
Reactions: as17 and BokyBoy
Bimba šta ima, ako uopće ima od ovoga:
Front Tire 3.60x19
Rear Tire 4.10x18

Neke mitasice visoke su sad na tom dvotočkašu koje pravu problem kad se zagriju. Grgašera počme ševrljati, prvi dva tri kilometra stoji ka svića.
Sa su na kolima Mitas MC50 120/90/18 w/c i naprid 3,25-19 Mitas.
Ima li u butigi 3,25-19 H-01 54P TT Mitas ili koja druga 19-ica?

 
Dodatni info: felge su naprid 1.85 x 19
nazad 1.85 x 18

Šta se tu može uvaliti? Ova koja je sad pozadi mogla bi biti problem, MC50 120/90/18 w/c...
Čini mi se da tu može max 110 širina.
 
Probusim danas gumu negdje u sumi(valjda nije bilo gume koju nisam probusio).pokrpam ju za čas i idem prvi put napumpat sa onim ampulama co2.Ništa co2 nije iscurilo van i napumpalo mi zadnju gumu samo 0.4 barao_O.....wtf.drugu stavim...tlak se popeo na 0.8.Jesam negdje pogriješio ili su te ampule za kurac.

i koji mini kompresor preporucujete i gdje kupit:mrgreen:
 
Te ampule su ok za gumu od sportskog bicikla jer stanu u džep, ali za motor ih vjerojatno treba 4-5 potrošiti da možeš doći do prve benzinske. Mini kompresora zna biti u Lidlu, ja imam neki Einhell i isto mogu reći da je loš, treba mu pola sata da napumpa gumu od auta, još je najbolja dobra stara nožna pumpa ako ti nije preglomazna za voziti. Sprej za krpanje guma mi se isto pokazal loš, nije zakrpal ni malu rupu na gumi od bicikla.
 
Šta nije RynaF9 u jednom videju preproucio CO2 ampule iz akvaristike? Kao jedna ampula je nesto veca od od ovih mali ali sadrzava triputa toliko CO2. Takve dvije pod sic i miran si brate.
 
Treba najmanje 2 ampulice da se dobaci barem do prve benzinske i kompresora. Licno, visestruko iskustvo…
Imam i mali kompresor, ali ga nosim samo kada putujem; za lokalne dnevne voznje se oslanjam na ampulice.

Ovaj je kompresor i ok je. Samo sam ga modifikovao i umjesto konektora za upaljac stavio “krokodil” stipaljke, da ga mogu zakaciti direkt na akumulator. Tako izbjegnem i can-bus ogranicenja

 
Taj bt016 je jako dobar do polovice potrošenosti, nakon toga je za otpad. Dva seta, isto iskustvo, a zakaj neznam.
 
Treba najmanje 2 ampulice da se dobaci barem do prve benzinske i kompresora. Licno, visestruko iskustvo…
Imam i mali kompresor, ali ga nosim samo kada putujem; za lokalne dnevne voznje se oslanjam na ampulice.

Ovaj je kompresor i ok je. Samo sam ga modifikovao i umjesto konektora za upaljac stavio “krokodil” stipaljke, da ga mogu zakaciti direkt na akumulator. Tako izbjegnem i can-bus ogranicenja

baš sam takav naručio danas.cini se ok