Ducati desert X

ODST

Well-known member
Neznam dal ima tema vec 🤔

Navodno izlazi do kraja godine...naravno V2 hiljadu i jos zracnjak...meni izgleda predobro...
 

Attachments

  • 2021-Ducati-Desert-X-819x1024.jpg
    2021-Ducati-Desert-X-819x1024.jpg
    126.5 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: diesel power
Ovo je uz jednog fora Scramblera bilo predstavljeno kao prototip na zadnjoj EICMAi, znači 2019...
 
  • Like
Reactions: ODST
Jel Monster zracnjak masina iz 90-tih :mrgreen:
 
Ducatijev osvrt na Cagivu Elephant 900..I ona je bila pogonjena njihovim zračnjakom..Prekrasan motor..Vidio ga na EICMI...
 

Attachments

  • Cagiva Elefant 900ie 90.jpg
    Cagiva Elefant 900ie 90.jpg
    129.7 KB · Views: 0
Tako je.. al sad navodno izlazi do kraj godine
Otprilike tako je i bilo receno, mozda bi bio i ranije da nije bilo korone. Slozili su ta dva prototipa i skupljali reakcije javnosti koje su bile izvrsne. U svakom slucaju sjecam se da mi je to bio hit sajma a klasa je koja postaje sve popularnija. Zanima me cijena, ocekujem oko 90-95.
 
  • Like
Reactions: ODST
Tankovi naprijed i nazad?
I samo pola sica?
Mnogo lepo.


Stvarno sam zaglavio u nekim prošlim vremenima, bar što se dizajna tiče, i Elefant gore mi izgleda super.
 
  • Like
Reactions: DiscoVolante
Mislim da nisi, ovo je spoj starog i novog iako iz drugih kuteva ne izgleda toliko lijepo.😄 Husqvarna je napravila FE liniju 2017-18 isto retro i na prvi pogled uzas ali nakon par mjeseci top...😇
 
Vodovodne cjevure 😁 zracnjak iz 90tih, plastika je svakako mukte svuda i malo sminkeraja, talijanskog. Stuke grizu ko lude 🤫😂
 
Taman za jedno 10 godina si ovo kupim, tad itako necu vise moci vozit R 😆
 

Attachments

  • 02-DesertX.jpg
    02-DesertX.jpg
    364.1 KB · Views: 0
  • Ducati-Desert-X-adventure-bike-engine-2-1024x683.jpg
    Ducati-Desert-X-adventure-bike-engine-2-1024x683.jpg
    168.9 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Nero