pitanje za tomosa

Sve se može sjebati, pa čak i Tomos. Skupo ti malo popustiti gas i stisnuti kvačilo ili je neki drugi problem? Skineš 2 nanosekunde od 0-40 km/h?
 
Sve se može sjebati, pa čak i Tomos. Skupo ti malo popustiti gas i stisnuti kvačilo ili je neki drugi problem? Skineš 2 nanosekunde od 0-40 km/h?
ma saltam sa kvacilom ali na punom gasu pa nez jel to lose saltat na punom gasu jer mi se pet puta pokvario brojac brzina od kako sam poceo saltat na punom gasu pa nez jel do saltanja na punom gasu ili do cega drugog?
 
Ti si tak osjećajno biće,stoga ti preporučam nešto senzibilno kao što si i sam.Tenk T34,jednostavno nemreš pogriješit ,šaltung odličan.🚜🚢možda.
 
  • Haha
Reactions: hondimir
Nista mu nece biti, kao da ovi u moto gp pustaju gas, daj molim te...samo ti odvrni i saltaj
 
ne znam, ja na svom tomos A3, skužio sam da bolje sam mjenja nego kad stisnem kvačilo, nekako na pun gas to ide fluidno, kad bi stiskao kvačilo, motor, ne znam kako da to opišem, ali motor bi usporio prije promjene brzine, ne znam.
 
ne znam, ja na svom tomos A3, skužio sam da bolje sam mjenja nego kad stisnem kvačilo, nekako na pun gas to ide fluidno, kad bi stiskao kvačilo, motor, ne znam kako da to opišem, ali motor bi usporio prije promjene brzine, ne znam.
tko zna, zna
 
poz da li mogu sjebati tomosa ako ga saltam na punom gasu sa kvacilom? i koje su posljedice ako moze se sta sjebat.
Dao bi ja tebi da dva-tri puta zamjeniš klin na piramidi, pa biš brzo naučio kako se šalta Tomos 😁
 
  • Like
Reactions: Nino777
ne znam, ja na svom tomos A3, skužio sam da bolje sam mjenja nego kad stisnem kvačilo, nekako na pun gas to ide fluidno, kad bi stiskao kvačilo, motor, ne znam kako da to opišem, ali motor bi usporio prije promjene brzine, ne znam.
Zvuči kao da imaš krivu mapu, a pogledao bi i da li su velocity stacks potrošeni.
 
  • Haha
Reactions: neven