Dobre prilike u oglasima

Evo, ne kuzim ni ja, moguce da je moj primjerak bio skroz nesto rastelovan, ali da mi je taj v2 ostao u sjecanju kao pijanica, to je, i tog dojma se ne mogu rijesiti.
Naime, bas ne volim kad motor loce vise od mene. 😄
Prvi put izracunao koliko mi je trosio rsv 😜 ispada oko 7.5-8L 🤣 znaci original
 
uf i mene bi bilo :mrgreen:
frend me obrađivao nedugo kak ću i ja u jednom momentu postati sektaš, ali naslušao sam se tih priča kroz život, tvrda je ta bosanska glava:mrgreen:
 
uf i mene bi bilo :mrgreen:
frend me obrađivao nedugo kak ću i ja u jednom momentu postati sektaš, ali naslušao sam se tih priča kroz život, tvrda je ta bosanska glava:mrgreen:
Haha daleko sam ja od te sekte kaze svaba da sam 1/2 koji nema neke normalne stvari za tu klasu 🤣🤣🤣

Ps: i dalje tu i tamo skicnem da mi ne pobjegne koji faktori racing ili sl...
 
  • Love
Reactions: MOONSHIELD
Haha daleko sam ja od te sekte kaze svaba da sam 1/2 koji nema neke normalne stvari za tu klasu 🤣🤣🤣

Ps: i dalje tu i tamo skicnem da mi ne pobjegne koji faktori racing ili sl...
pratim ja i za tebe, neće mi pobjeći, bez brige :mrgreen:
 
To je jos ok, ali nije bas malo, normalni R trosi ispod 7 litara, tj. oko 6,5 pa do 7,kad ga najvise stisnes. 😜😁
Kad ga najviše stisneš troši svaki 2 - 2,5x toliko... bilo pred par godina u Motorradu koliko ode R sa tankom kada se dere do kraja... sjećam se da je BMW S 1000 RR pri deranju do kraja na stazi trošio cca 17-ak litara i da je tank bio prazan kod mršavog prebacivanja tripa na troznamenkasto...

A ta potrošnja koju navodiš je potrošnja sasvim prosječne vožnje, osim ako to za tebe nije "do kraja"...
 
  • Like
Reactions: ODST and prpa
Kad ga najviše stisneš troši svaki 2 - 2,5x toliko... bilo pred par godina u Motorradu koliko ode R sa tankom kada se dere do kraja... sjećam se da je BMW S 1000 RR pri deranju do kraja na stazi trošio cca 17-ak litara i da je tank bio prazan kod mršavog prebacivanja tripa na troznamenkasto...

A ta potrošnja koju navodiš je potrošnja sasvim prosječne vožnje, osim ako to za tebe nije "do kraja"...
Za mene je "do kraja" kad motor trosi 7 litara. 😁
 
😂😂
 

Attachments

  • IMG_20210920_101114.jpg
    IMG_20210920_101114.jpg
    218.5 KB · Views: 0