podmazivanje lanca

Ljudi podmažite lance, zovu kišu.o_O:unsure:
 
Preko prijatelja iz NASA-e sam nabavio posebno raketno gorivo za čišćenje prljavština i posebno raketno mazivo koje podnosi sve centrifugalne i centripetalne sile od 101G do bestežinskog stanja. Zanimljivo je da ne treba nanosit sredstva na motor nego posude s gorivom samo približit prometalu, po mogućnosti što bliže lancu držeći lijevom rukom gorivo i desnom rukom mazivo. Tada se trepne dva puta okicama i sve se automatizmom odradi samo od sebe, a nakon toga se trepne još jednom i tada se probudite iz dubokog sna.:mrgreen:
 
Triba bi lanac bit magnetiziran i sredstvo za mazanje isto, onda namažeš jedan put i cili život stoji na lancu a ne štrca po felgi,:unsure:(y)
 
Triba bi lanac bit magnetiziran i sredstvo za mazanje isto, onda namažeš jedan put i cili život stoji na lancu a ne štrca po felgi,:unsure:(y)
Spojis 4 duracel D baterije u seriju i prikljucis na lanac
Elektroliza
Nema smrti😂😂😂😂😂
 
Triba stavit oni metalni oklop od starih Tomosa oko lanca ili oni plastični od MZ pa ne triba održavat.👍
 
Ili kupiti takvu MZ-u ili Tomosa i otvoriti novu temu "Koje ulje za mješavinu?" i za koji dan eto nas opet na 500-toj stranici 😁
 
...ili Tmax 👍


da je lijep je... da je dobar je...


ali ne loze me maloljetnice koje se ovlaze kad cuje prdekanje malo jace motorne pile iz akrapovica tako da nije u mojoj interesnoj skupini vozila koje bi vozio...

ako bi vozio skuter onda bi to bio xadv...
 
da je lijep je... da je dobar je...


ali ne loze me maloljetnice koje se ovlaze kad cuje prdekanje malo jace motorne pile iz akrapovica tako da nije u mojoj interesnoj skupini vozila koje bi vozio...

ako bi vozio skuter onda bi to bio xadv...

Jesi i ti kao i ja sazrio za kakvog choppera? :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
da je lijep je... da je dobar je...


ali ne loze me maloljetnice koje se ovlaze kad cuje prdekanje malo jace motorne pile iz akrapovica tako da nije u mojoj interesnoj skupini vozila koje bi vozio...

ako bi vozio skuter onda bi to bio xadv...
.
 

Attachments

  • 8fa0eadf8e0592346f4a52478dff83bb.jpg
    8fa0eadf8e0592346f4a52478dff83bb.jpg
    43.6 KB · Views: 0
200000 milja najmanje 😆


ovisi o starosti bla bla jer nam je priki puko na 50 tisuca milja...
Jesi i ti kao i ja sazrio za kakvog choppera? :mrgreen:


a lozi me brate dobrano lozi ali volin i ga u stiskat pa me jebe...malo lova malo jesam li sazrio...ali svida mi se jako chopper

ps narucio novi lanac 😊
 

Attachments

  • Screenshot_20210917-193846_eBay.jpg
    Screenshot_20210917-193846_eBay.jpg
    706.4 KB · Views: 0
Zaključak, svatko tko je vozio Fazera je poslije otišao ukurac; ja prešao na stroma, ovaj hoće harley, a treći spominje motokultivator!?!?
 
ovisi o starosti bla bla jer nam je priki puko na 50 tisuca milja...



a lozi me brate dobrano lozi ali volin i ga u stiskat pa me jebe...malo lova malo jesam li sazrio...ali svida mi se jako chopper

ps narucio novi lanac 😊
50k kilometara?ne milja?
Kojem priki?
Aaaaa to ste nesto spominjali sad u zadnje,kao ono..fora lanac remen bla bla,al mu je odmah nakon zveknuo remen
 
Kako ne zasrati okolo pod,motor i sve dok se sprica sprej? Razrezi karton od kuhinjske role papira i navuci, sve ostane unutra.
Motorex sprej bijeli, ne pravi probleme i među jeftinija cca 50kn, alternativa bijelom valvolineu... Ja zadovoljan, rijetko kad koristim wd da bi ocistio felgu
 

Attachments

  • IMG_20210927_184100.jpg
    IMG_20210927_184100.jpg
    1.9 MB · Views: 0
  • IMG_20210927_184119.jpg
    IMG_20210927_184119.jpg
    1.3 MB · Views: 0
Stao danas bezveze na pumpu, uzeo hipenol 140, litra 45kn. Pinel vulgaris 15kn. Plastična boca vode 6kn, prerezao popola da imam posudu za usut ulje, močit pinel. Podmazao i očistio za 15min. Ima za podmazivat do kraja života. Izašao iz garaže, a vanka kiša. Zlo i naopako...