Isle of Man TT & other road races

tocno to,mada je izjavio pocetkom godine da se naucio nositi sa tragedijama(ili se mozda tjesi da je),
cinjenica je da svaku utrku shvaca jako emocionalno upravo zbog svih tih tragedija i mislim da mu to daje jos jednu
vrstu dodatne motivacije da vozi i za njih,a isto tako je govorio da razmislja o prestanku utrkivanja,
ali tko moze vjerovati u to covjeku kojemu su cestovne utrke smisao zivota,koji je odkad zna za sebe uz motore i tesko je samo tako reci
"od dans vise ne vozim" mozda on i bi,ali se vjerovatno ne vidi u nicemu osim utrkivanju,(moje misljenje)
a kad pogledas sve njgove kojih vise nema,nitko nije otisao i mirovinu i objesio kacigu od rucku motora,
vec su vozili kao da ne planiraju stati,a realno govoreci biti ce pravo cudo ako on jednoga dana kaze,
gotovo,u biti ce biti jedini dunlop vozac(ako to napravi) da je dozivio dublju starost,
ali pred njim su jos godine i godine utrkivanja koje sa sobom nose ogroman rizik i realno gledajuci moze se svasta dogoditi,vrijeme ce pokazati.

e da,Horst Saiger je najavio kraj trkacke karijere,ako se ne varam ima 50 godina.
 
zali se da nije na razini na kojoj je bio sto je logicno nakon udesa,kao bolje je iz mjeseca u mjesec ali da nije to to,i godine stisle polako.
 
Vrtim maloprije programe na TV i naletim na neke pizdarije o vanzemaljcima. Kazu da kroz povijest ima jako puno svjedocanstava da su obitavali na otoku Manu i da su dolazi u obliku trokrakih plamenih kotaca. Vjerojatno Marchesini, tako bar izgledaju.😂 Uglavnom, sad je puno toga jasnije o IOM TT a nadam se da pravi vanzemaljci nece dozvoliti nasim vanzemaljcima da se prestanu natjecati.😄
 
  • Haha
Reactions: Nero
Vrtim maloprije programe na TV i naletim na neke pizdarije o vanzemaljcima. Kazu da kroz povijest ima jako puno svjedocanstava da su obitavali na otoku Manu i da su dolazi u obliku trokrakih plamenih kotaca. Vjerojatno Marchesini, tako bar izgledaju.😂 Uglavnom, sad je puno toga jasnije o IOM TT a nadam se da pravi vanzemaljci nece dozvoliti nasim vanzemaljcima da se prestanu natjecati.😄
izbrisao sam je ali moram je vratiti nazad.:mrgreen:
 

Attachments

  • q.jpg
    q.jpg
    593.9 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: piljun