Honda INTEGRA 750

A dobro. Tamo u drugoj temi pises da se ne nerviram i da ne triba vrijedat. A ti ovu dvojicu konstantno vrijedas. E sad ??

Pa sam si reka ovome da ne kaki, al on ce to ucestalo nastavit.
Nije vrijedanje ako ukazes nekome da pise gluposti.
 
Opet kazem
Odlican stroj ali……
Jedan poznanik mi je ima….sve super…..
Ali sta se mene Integra je skuter i kao skuter mora imat mista ispod sica….Tj gdje bilo mista za integralnu kacigu….
Xadv to ima
Forza 750 to ima….
NC 750 X/S to imaju a to su prakticno motori….i sa istim kolima kao i Integra ako se ne varam.mozda grijesim
Govorim o ova 4 modela jer je unutra isti motor i DCT…..

a sta se tice Aprilje…on ce sa svojon sredenon(vrhunski) Integron sredit vecinu “motorista” na popularnoj dionici…..😂😂😂
Mislim da tome dosta sama integra doprinosi.
 
mogu samo reč da ne mogu smislit ono malo zadnje kolo na advu i forzi, znači radi smještaja jedne integralne kacige oni su prilagodili cili zadnji kraj i stavili malo kolo, za moju filozofiju poimanja ...to je ajme
seki izvoli :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: seki22 and Boxer_st
filozofija iza toga je, jedan skuter mora pod sjedistem imati kacigu, kao sto motor mora imati manualni mjenjac.

Iznenadija si me 🤣

Potpisujem 👍
 
  • Like
Reactions: Dene
to je filozofija staraca 🙃
automatika je zakon, moš' automatski moš' manualno minjanje i to lipo tipkaš +- bez gubitka điri, a kad ideš stat možeš spuštat brzinu do prve a i ne moraš, samo te lipo kad staneš stavi izvan brzine...izvanredno
 
  • Like
Reactions: Zog and seki22
to je filozofija staraca 🙃
automatika je zakon, moš' automatski moš' manualno minjanje i to lipo tipkaš +- bez gubitka điri, a kad ideš stat možeš spuštat brzinu do prve a i ne moraš, samo te lipo kad staneš stavi izvan brzine...izvanredno

To je stvar ko sta voli, meni je motor bez kvacila bez veze pogotovo na nekoj terenskoj voznji.
Opet ko sam ja da kazem da je automatika glupost, kupis sta volis bar sad ima izbora.
 
  • Like
Reactions: Zog
jedna slika velikog zadnjeg kola 🙃
 

Attachments

  • Integra 11.jpg
    Integra 11.jpg
    2.2 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: seki22
To je stvar ko sta voli, meni je motor bez kvacila bez veze pogotovo na nekoj terenskoj voznji.
Opet ko sam ja da kazem da je automatika glupost, kupis sta volis bar sad ima izbora.
Ti si nitko i ništa i nemaš pravo ništa govoriti. Jedino Šeki ima pravo i on zna šta je najbolje za sve !
😁
 
Ti si nitko i ništa i nemaš pravo ništa govoriti. Jedino Šeki ima pravo i on zna šta je najbolje za sve !
😁

Tako je, samo sta on ne kuzi da se ova sprdnja odnosi na njega. 🤣
 
  • Haha
Reactions: Dene
A zadnje kolo kod dct možes držat kočnicom pod kontrolom, još ako ti je zadnja kočnica ručna, još bolje.