Honda INTEGRA 750

A zadnje kolo kod dct možes držat kočnicom pod kontrolom, još ako ti je zadnja kočnica ručna, još bolje.

snagu blokiras kocenjem te doziras po potrebi?

nisam ima priliku al ako to funkcionira svakako bi bilo lakse na rucnoj kocnici(zadnja) nego nogom
 
Treba vidit prvo kako se sjedi.
Dal se može mjenjat guvernala i tako, do koje mjere se da perzonalizirati.
Njoj je bolje ubacit lovu u ovjes već u šuplje cijevi.
Pa Aprilijin ovjes je nabuđen…..
Nema bolje Integre u HR i sire
Ali opet …..nema mista ispod sica😂😂😂😂
 
prije dva miseca san stavija Bridgedstion T-32 sport turing gume
ne mogu opisat koliko su dobre, najbolje
na integri san dosad ima T-30 i metzeler Z8 interact koje su po tesovima bile najbolje...ali više nisu
i po suvome i sve ove dane po kiši nevjerojatno, ne mogu se načudit kako se motor vozi i kako drže na mokrom
ništa drugo više ne stavljan
 
ekipa pitanje ?
iman prilike kupiti jako urednu integru iz uvoza 2013 sa +50,000.
ima li po vama stvari na koje moran pripaziti baš posebno ?
svaka sugestija će mi dobro doći.......
 
Last edited:
jedini covik na forumu a (11 u HR sveukupno) koji ima Integru je Aprilija
I to ima zadnju verziju
A ti pitas za prepotopnu iz 2013
Ako ti daju mukte uzmi…ipak je to Honda
 
Strasan skuter koji bi mi sutra vec bio u garazi, samo da ima mjesta pod sicom. Ovako ne vidim neku prednost nad nekim motorom sa topcase-om. Donekle su to sada rjesili sa Forzom 750, ali opet samo 22l ispod sica i opet potreban topcase kojeg nikako ne volim drzati na motoru.
I tako mi opet bude zao sto sam prodao Burgmana 400 kod kojega si mogao ispod sica spizu za 5eroclanu obitelj za 7 dana natrpati. Dokazano u praksi jako puno puta :D
 
  • Like
Reactions: seki22 and DA-IM
jedini covik na forumu a (11 u HR sveukupno) koji ima Integru je Aprilija
I to ima zadnju verziju
A ti pitas za prepotopnu iz 2013
Ako ti daju mukte uzmi…ipak je to Honda
šta znači prepotopna ? ne kontam bgm,
ovaj je u extra stanju sa novim gumama i sc na njemu,cijena jako primaljiva,
znam da su honde dobre ali eto zbog te kilometraže nisam baš pametan...
 
Ako je cijena toliko dobra da imas sa strane jos par tisuca eura za eventualne kvarove, ja bih je uzeo. Inace, ta iz 2013te je Integra 700 a ne 750. Ako si visi od 1,80m, neces imati mjesta za noge, tj. udarat ces koljenima u plastike naprijed.
 
  • Like
Reactions: DA-IM and seki22
Ako je cijena toliko dobra da imas sa strane jos par tisuca eura za eventualne kvarove, ja bih je uzeo. Inace, ta iz 2013te je Integra 700 a ne 750. Ako si visi od 1,80m, neces imati mjesta za noge, tj. udarat ces koljenima u plastike naprijed.
visok san 194,
ovaj je vlasnik diza volan jer je on tu negdi visine ka i ja pa sad i ima nekog mista,
a neman pojma,svi hvale tu integru pa računam da pitan vlasnike pa da buden mrvu pametniji.....
kako san proda tmaxa fali mi nešta na dva točka jbggg
 
Pozdrav svima, molio bih vas pomoć i savjete ako netko ima volje i vremena za odvojit.

Kupio bi si motor ili malo jači skuter, do sada sam posjedovao samo Nexus od 300cc pa se može reći da sam početnik po pitanju 'bajkerskog svijeta'.
Većina vožnje bi mi bila po gradu (ne mislim stajat u koloni nego minglat među autima), ali bi išao i na izlete van grada (imao bi suputnicu pa da se i to uzme u obzir).
Visok sam 185cm, imam 95kg i nebi volio neki mali motor, a opet da ne bude preširok za gradsku vožnju.

Neki o kojima sam razmišljao su: Honda integra 750, CB500/600, Kawasaki ER6N, z750 i sl.
Zaljubio sam se u X-ADV, ali mi je trenutno izvan mojih mogućnosti pa vas molim za savjete.

Znam da sam nadrobio sad tu sve i svašta, al htio sam biti kaj je detaljnije moguć.

Unaprijed hvala :)
 
Pozdrav svima, molio bih vas pomoć i savjete ako netko ima volje i vremena za odvojit.

Kupio bi si motor ili malo jači skuter, do sada sam posjedovao samo Nexus od 300cc pa se može reći da sam početnik po pitanju 'bajkerskog svijeta'.
Većina vožnje bi mi bila po gradu (ne mislim stajat u koloni nego minglat među autima), ali bi išao i na izlete van grada (imao bi suputnicu pa da se i to uzme u obzir).
Visok sam 185cm, imam 95kg i nebi volio neki mali motor, a opet da ne bude preširok za gradsku vožnju.

Neki o kojima sam razmišljao su: Honda integra 750, CB500/600, Kawasaki ER6N, z750 i sl.
Zaljubio sam se u X-ADV, ali mi je trenutno izvan mojih mogućnosti pa vas molim za savjete.

Znam da sam nadrobio sad tu sve i svašta, al htio sam biti kaj je detaljnije moguć.

Unaprijed hvala :)
Pozdrav, čim si naveo suputnicu u priči i večina vožnje po gradu - od svih motora što si naveo IMO integra ili neki drugi maxi .
Vidi malo koji su ti prioriteti i budžet pa po tome traži dalje, i probaj ako imaš prilike , makar sjesti na sve te motore ako ne možeš već đir.
Ako ti je nexus 300 bio do sada ok, veliki pomak će ti biti bilo šta novije od maxi skutera.
Ako ti je xadv izvan mogućnosti - imaš i manji adv 350 i ostalo za potražiti
lp
 
Pozdrav svima, molio bih vas pomoć i savjete ako netko ima volje i vremena za odvojit.

Kupio bi si motor ili malo jači skuter, do sada sam posjedovao samo Nexus od 300cc pa se može reći da sam početnik po pitanju 'bajkerskog svijeta'.
Većina vožnje bi mi bila po gradu (ne mislim stajat u koloni nego minglat među autima), ali bi išao i na izlete van grada (imao bi suputnicu pa da se i to uzme u obzir).
Visok sam 185cm, imam 95kg i nebi volio neki mali motor, a opet da ne bude preširok za gradsku vožnju.

Neki o kojima sam razmišljao su: Honda integra 750, CB500/600, Kawasaki ER6N, z750 i sl.
Zaljubio sam se u X-ADV, ali mi je trenutno izvan mojih mogućnosti pa vas molim za savjete.

Znam da sam nadrobio sad tu sve i svašta, al htio sam biti kaj je detaljnije moguć.

Unaprijed hvala :)
Obzirom na vecinu voznji u gradu i povremene izlete preporucam bilo sta od Hondine NC serije (S, X) s DCT-om. Zadrzavas sve prednosti skutera (twist'n'go, prtljazni prostor) i motora ( veci kotaci, polozaj voznje). Zahvalan komad tehnike, malo trosi, ide dobro, pouzdan, dugacki servisni intervali, ne jede gume.
 
uzmi tmaxa,zadovoljava sve te kriterije,
za grad/gužvu,za dalje rute a ima i dosta snage za dvoje šta nexus nije ima,
pošto ti je budžet ograničen čak i tu ima izbora sa starijim modelima.....
 
Hvala vam na informacijama. Za početak ću, kak Marin kaže, bar sjest na motore pa vidjet šta mi po tom pitanju odgovara. Za sad me malo više vuku skuteri, zapela mi jedna integra za oko. A ako slučajno netko ima volje mi još jednu stvar odgovorit; koliko otprilike košta uvoz motora, jel se isplati uopće tražit negdje vani?