Honda X-ADV

Vozit se liti na 35+ stupnjeva
Kratke gace i japanke….😎

Cijelo ljeto sam na motoru, u kratkim, po gradu, bez japanki doduše. Kako na ovom, tako i na prošlom. Ne kužim u čemu je problem.

Opusteno se provlaciti po gradu bez da razmisljas o kvacilu i mjenjacu, a o prtljaznom prostoru je suvisno pricati. Meni na Burgmanu topcase ne treba jer imam 60l ispod sica.
Ne znam, meni je skuter nezamjenjiv po gradu, a super mi je i kad se zena vozi samnom: veliki udoban sic i automatska getriba pa nema lupanja kacigama na saltanju u nizu.

Ok. To su osobne preference. Šaltanje nije nešto o čemu razmišljam.
Sve to možeš i s motorom.
Opušteno i provlačenje, mi ne idu u istu rečenicu. Ne zbog motora/skutera, nego zbog prometa.
Ili atento, ili lagano u koloni, prst u uho.
 
BTW, nedavno sam ugradio grijane ručke od Oxforda na svoj pederski traktorić i sasvim lijepo rade, mada se prsti na kočnicama i dalje ohlade, ali zadovoljan sam jer će sigurno vožnju u idućim mjesecima učiniti ljepšom.

Dobre slike.
Tocno se vidi zagrijanost rucaka.
 
Ja san jedan od rijetkih šta ga neman i srića pa nosin male kacige neznan kako bi inače
... ja se sican sa EICME 2017 kad smo bili, taman je bia predstavljen x-adv... svih je zanimalo moze li integralka stat unutra, i mogle su vecinom, al doslovno stane kaciga i list papira...
 
... ja se sican sa EICME 2017 kad smo bili, taman je bia predstavljen x-adv... svih je zanimalo moze li integralka stat unutra, i mogle su vecinom, al doslovno stane kaciga i list papira...
Uzea san LS2 F900 i srića kaciga ima 2 školjke od L pa na dalje nemože ispod sica a XS,S,M mogu uć i utran rukavice, bubrežnjak unutra i kapak
 
budimo realni, kufer ti netreba jedino ako se ideš jurcat, za svo drugo vrime na motoru/skuteru ti triba (osim burgmanu i silver wingu)
 
ne s.ri moran ti reč
zaboravija san istaknuti skupinu kojio netriba ništa ni ispod ni van sica, a to su gradski šminkeri koji se voze za do kave, naravno kad je lipo vrime
a što je isto legitimno 🙃 :mrgreen:
 
Last edited:
.... kufer ti triba jedino ako nemas mista ispod sica za integralnu kacigu... kad si vidia zadnji put tmaxa s kuferom...

Kufer ti jedino treba ako imaš male cafe-rejser retrovizore o koje ne možeš objesiti kacigu.
 
  • Haha
Reactions: Dene
Kufer triba kad se ide na eskurziju.🤭
 
ne s.ri moran ti reč
zaboravija san istaknuti skupinu kojio netriba ništa ni ispod ni van sica, a to su gradski šminkeri koji se voze za do kave, naravno kad je lipo vrime
a što je isto legitimno 🙃 :mrgreen:

Pravom muškarcu sve neophodno za 4 dana samostalnosti stane u fred perry pederušu.
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Malo offtopic: primjetio sam da su maxi skuteri ovamo u Dojcland a i u Amerikama skoro pa rezervirani za oldtajmer ekipu, tj. za starije od 60 godina. Mladji kao da se ustrucavaju voziti maxi skutere jer to eto nije kul ili sta vec? Cak mi je jedan jednom rekao kad sam imao Kymco Downtown 300i da ne idem sa njim na Glemseck (lokalno okupljaliste bajkera) jer ce mi se ekipa smijati :mrgreen:. Naravno da sam otisao.
Kod nas u HR i recimo u Italiji svi voze maxi skutere u rekao bih da su kod mladje ekipe cak popularniji nego motori.
Nemam pojma zasto je to ovamo tako, ali meni uopce nije blam voziti maxija.
 
... pizdekaš ka po običaju i vadiš se na gradske šminkere samo zato šta si kupija skuterčić kojem ispod sica stane kutija duvana i takuin i onda si shvatia da ćeš morat stavit stavit kufer i uvjerit svih nas da je takva lipša.... :mrgreen:
 
... pizdekaš ka po običaju i vadiš se na gradske šminkere samo zato šta si kupija skuterčić kojem ispod sica stane kutija duvana i takuin i onda si shvatia da ćeš morat stavit stavit kufer i uvjerit svih nas da je takva lipša.... :mrgreen:
zamolija bi te da se više ne nadovezuješ na mene, sve šta kažeš smrdi
 
vidim i sebe na x-adv, neznam hoće li biti ovaj sada ili novi model ako izbace krajem 2022., bio bi fora xadv 850, sa tempomatom i android auto opcijom jer volim udarit malo dalje
 
... smrde jedino pizdarije koje odi izvaljuješ, a meni jednostavno smeta da lažeš ovaj napaćeni narod... :mrgreen:
 
nisi sposoban sam nešto promislit i napisat nego smo s.ereš po tuđim postovima i tuđim motorima/skuterima
 
.... misliš kao što si ti zadnjih 10 godina štrapao po t-maxu i svakom skuteru koji nije honda?
 
brkaš vrijeđanje i mišljene , ako dosad to nisi savlada teško da sad to shvatiš
o tmaxu možeš naći negativno mišljenje samo o bačvastom sicu i ništa drugo
uglavnom, od.bi ! zan da ti je teško ali pokušaj
 
Last edited: