Gorivo

Jedino smisleno mjesto za prosvjed je ZG, u ZG velika većina ljudi dobro živi, a Katica koja mora radit subotu u dućanu u Donjem Miholjcu ne razmišlja baš svaki dan o prosvjedu u ZG pored dvoje male djece...
 
  • Like
Reactions: elektricar86
A kako se onda parsto tisuća okupi dočekati sportaše. Kakvi mentalni sklop moraš imati da cijeli dan stojiš na ulici da bi mahao Modriću i Co. OK, Titu smo morali.
Što imaš od toga što je Ivanišević osvojio Wimbeldon? Apsolutno ništa. Ali zato će se ljudi okupit. Za poskupljenja, referendume, izbore, neće. Ja to nekužim nikako. Evo gledam moto GP, bio i na trci, al da sad idem dočekivat vozače na ulici cijeli dan, nepada mi napamet, makar imao zagarantiran selfi s njima. Al na svake izbore i referendum ću izači u nadi da ću nešto promjeniti.
Evo da je izbor PDV 12% ili Hrvatska prvak svjeta u nogometeu, minimum 75% ljudi bi glasalo za nogomet.🤯
Kruha i igara.
Tako se zaokuplja narod, isto kao i sa nacionalizmom, i dalje spominju ustaše i partizane u saboru samo da vam skrenu pažnju.
 
IMG_20220108_140328.jpg
 
Jedino smisleno mjesto za prosvjed je ZG, u ZG velika većina ljudi dobro živi, a Katica koja mora radit subotu u dućanu u Donjem Miholjcu ne razmišlja baš svaki dan o prosvjedu u ZG pored dvoje male djece...
Rijetko idem u ZG (1-2 puta godišnje na par dana), ali nisam baš dobio dojam da u ZG cvjetju ruže. Dapače vidio sam puno više jada nego na obali. Katica u Donjem Miholjcu (nikad bio i neznam gdje je) vjerovatno može do jeftine hrane i stanovanja. Neki "dotepenec" podstanar u ZG na 15 katu mora platit sve u ZG. Nisu u ZG sve menađeri i direktori. Ima jada više nego drugdje, ali će rađe u Špara na kasu, konobarit kod Črnoga u bircu, nego u svom selu kopat i hranit stoku. A što može sa tom plačom u ZG. Ništa. Al se u selu odakle je pošla priča da živi u ZG. Slično kao i naši bauštelci po Irskoj i Dojčland.
 
Rijetko idem u ZG (1-2 puta godišnje na par dana), ali nisam baš dobio dojam da u ZG cvjetju ruže. Dapače vidio sam puno više jada nego na obali. Katica u Donjem Miholjcu (nikad bio i neznam gdje je) vjerovatno može do jeftine hrane i stanovanja. Neki "dotepenec" podstanar u ZG na 15 katu mora platit sve u ZG. Nisu u ZG sve menađeri i direktori. Ima jada više nego drugdje, ali će rađe u Špara na kasu, konobarit kod Črnoga u bircu, nego u svom selu kopat i hranit stoku. A što može sa tom plačom u ZG. Ništa. Al se u selu odakle je pošla priča da živi u ZG. Slično kao i naši bauštelci po Irskoj i Dojčland.
Jednostavno je, ZG pruza vise mogucnosti za one koji zele radit, bolje se zivi nego u ostatku HR.
Osim obale ako mozes dobro zivit od turista, pa poslije kukat kako je iznajmljeni stan u ZG za svoje dijete studenta skup :mrgreen:
 
Jel nam to borba dala?
Da po gorivo i dijelove moramo preko granice....
 
Jednostavno je, ZG pruza vise mogucnosti za one koji zele radit, bolje se zivi nego u ostatku HR.
Osim obale ako mozes dobro zivit od turista, pa poslije kukat kako je iznajmljeni stan u ZG za svoje dijete studenta skup :mrgreen:
Svugdi se dobro zivi kad imas para
Isto tako se svugdi lose zivi ako nemas😎
Samo ako si na obali kukanje je lakse😂
 
  • Like
Reactions: diesel power
Daj vi meni recite gdje je najbolje skupljat bodove? Tako da kad litra bude 100kn imam popust 90kn po litri... Lukoil na 500kn daje 5kn na loyality kartici.
Crodux je do Nove imao za plaćanje zabom popust od x lipa po litri.
Inace ne volim skupljat te kartice, ali nek se natoci puni tank u kuci par puta eto 20kn manje
 
Ja sam na INI i na najvišem VIP statusu imaš 25 lipa po litri premium goriva.
A za doć do VIPa treba kupit milion litara goriva.
Najviše se bodova zarađuje na plinu. Ja mislim 450 bodova po boci. A za 500 kuna goriva ja mislim ne dobiješ ni 200 bodova.
Da ne kupujem plin sebi i drugima, nebi nikad VIP status stekao.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Ja sam na INI i na najvišem VIP statusu imaš 25 lipa po litri premium goriva.
A za doć do VIPa treba kupit milion litara goriva.
Najviše se bodova zarađuje na plinu. Ja mislim 450 bodova po boci. A za 500 kuna goriva ja mislim ne dobiješ ni 200 bodova.
Da ne kupujem plin sebi i drugima, nebi nikad VIP status stekao.
Adria oil 30 lipa jeftiniji plin i 30 lipa jos uz tocilicu cca 5.58, na privatnoj plinari 5.55. Crodux 30 lipa manje na sva goriva do 400kn godisnje ako napravis policu u croatia osiguranju. Ja mjesecno tocim 300l plina pa se ustedi skoro 200kn mjesno na adria oil trenutno.
 
Ja sam na INI i na najvišem VIP statusu imaš 25 lipa po litri premium goriva.
A za doć do VIPa treba kupit milion litara goriva.
Najviše se bodova zarađuje na plinu. Ja mislim 450 bodova po boci. A za 500 kuna goriva ja mislim ne dobiješ ni 200 bodova.
Da ne kupujem plin sebi i drugima, nebi nikad VIP status stekao.
Na ini dobiješ 1 bod za litru standardnog goriva, 2 class plus, 3 premium, i 3 za proizvode i usluga tipa plin u boci, pića, čokoladice itd.
Ne dobiješ za cigarete, bonove i takve stvari koje bi se mogle iskorištavati.



Tako sam i ja skoro do vipa, fali mi malo, boca plina 150kn, 450 bodova.
 
Sve je dobro... Zna li se sta, hoce rukometasi osvojit ista da se malo raja okupi. Jebes ove pizdarije ispod.
 
jebesemene, ja uvijek tankam za 150...
više me brine što će reći ovi iz olandije, dojćlandije i osterajkije
 
  • Haha
Reactions: diesel power
kak ovi moji gastići komentiraju u austriji 1.xx ojro , dojč 1,xx ojro..... točno znaju koja pumpa je najjeftinija..... i di je najjeftiniji sendvič... bolje cendraju nego mi dva kaj skupa nemamo jednu njihovu plaću :)
 
  • Haha
Reactions: exfreerider
bumo im platili pana dok dojdu doma, nek se nesekiraju
 
Ja sam na INI i na najvišem VIP statusu imaš 25 lipa po litri premium goriva.
A za doć do VIPa treba kupit milion litara goriva.
Najviše se bodova zarađuje na plinu. Ja mislim 450 bodova po boci. A za 500 kuna goriva ja mislim ne dobiješ ni 200 bodova.
Da ne kupujem plin sebi i drugima, nebi nikad VIP status stekao.
Bas sam Danas gledao,je 450 je bodova za plin.Kako kupujem za apartmane plin,evo sam jos malo na gold haha..Nego koliko ti vip traje? Isto godinu dana?
P.s. al svejedno odem preko grane..litra je 2.30 kilometara 😆
 
Bas sam Danas gledao,je 450 je bodova za plin.Kako kupujem za apartmane plin,evo sam jos malo na gold haha..Nego koliko ti vip traje? Isto godinu dana?
P.s. al svejedno odem preko grane..litra je 2.30 kilometara 😆
Nemam pojma koliko traje ili treba stalno nadoknađivat davno steknute bodove.
U savkom slučaju preko grane je puno isplativije. Mjerio neki dan. Točno 10 km do pumpe na Ivanici. Na 50 litara dizela, ušteda nekih 105 kuna.
 
  • Like
Reactions: exfreerider