Opremanje motora

Našao sam bio sa jedne talijanske stranice carpimoto vizir za motor i naručio, može se platit pouzećem, što je dobro da nisam platio jer vizir nikad nije došao. To putuje iz Kine za Indiju pa tek onda za Europu.
 
ne kuzim, nisi platio,nije doslo,a narucio iz vanka, nisam znao da se vanka more naruciti i platiti po dolasku paketa ...
 
Hvala Vam svima poslušat ću vaše savijete i uzeti kofer sa monokey sistemom, jer mislim voziti i izvan asfalta, zato bi uzeo jači kofer, a dobro će doći i u svakodnenoj vožnji i neku repnu torbu iz louisa, to će biti investicija na proljeće za sad ništa ne uzimam nego planiram i hvala na savijetu sa crash bar, bio sam uvjeren da gornji bolje štiti, zato služe forumi, iskreno nemam iskustva i treba mi crash bar, probao sa po makadamu i samo je pitanje kad će se prevrnuti, zato baš treba, bilo bi idealno i nove gume ali tek iduću godinu mjenjam gume, jer ove su još dobre, od crash bara najviše mi se sviđa ovaj na linku ispod src, međutim online kupnja mi je sumnjiva za veće iznose.

Možda sam popušio 50 eura kupujući moto čizme sa stranice www.haydoll.com čizme su ove :

Putujem sam i to bi trebalo biti dosta prostora, još neke sitnice trebaju uz to set za krpanje, mali kompresor za pumpanje, tank torba, štitnike za ruke i glavna investicija je SHARK EVO GT sa komunikacijom, imam agv staru kacigu koja je dala svoje a ove flip up mi se sviđaju.
pogledaj komentar na kraju ovog linka, nadam se da sam u krivu.

 
ja ti vozim taj motor i imam sva 3 SHAD kofera, prvo si riješi top case a s vremenom onda ulozi u bocne (do tada torba ozada i vozi).... svakako ti preporucam ici sa tvrdim koferima koje mozes zakljucati, takodjer shad ti koristi njihov 3P sistem mountanja (kod bocnih kofera) sto mi je super, kada skines kofere takodjer dobro izgleda jer ti nosac nije klasika cetvrtasti vec ima nekakav lagani oblik slova "L" ...
 
ja ti vozim taj motor i imam sva 3 SHAD kofera, prvo si riješi top case a s vremenom onda ulozi u bocne (do tada torba ozada i vozi).... svakako ti preporucam ici sa tvrdim koferima koje mozes zakljucati, takodjer shad ti koristi njihov 3P sistem mountanja (kod bocnih kofera) sto mi je super, kada skines kofere takodjer dobro izgleda jer ti nosac nije klasika cetvrtasti vec ima nekakav lagani oblik slova l"
 
gdje si uzeo i koji su nosači...
DKS i AMD moto oprema. Na linku ispod imas koji ti nosaci trebaju.

 
Našao sam bio sa jedne talijanske stranice carpimoto vizir za motor i naručio, može se platit pouzećem, što je dobro da nisam platio jer vizir nikad nije došao. To putuje iz Kine za Indiju pa tek onda za Europu.

Jesi siguran za Carpimoto ??

Ja sam prije neki dan baš naručio od njih Ogio torbu ali nisam obavio transakciiju do kraja.
I oni imaju samo opciju kartice ili bankarsko plaćanje. Nema pouzeća koliko sam vidio :confused:
 
Jesi siguran za Carpimoto ??

Ja sam prije neki dan baš naručio od njih Ogio torbu ali nisam obavio transakciiju do kraja.
I oni imaju samo opciju kartice ili bankarsko plaćanje. Nema pouzeća koliko sam vidio :confused:
Ja sam naručio u 8 mjesecu i nisam ništa platio , bila je opcija platiti pouzećem, DHL je zaprimio pošiljku ali nisam nikad dobio, pošiljka je otkazana čekao sam 3 mjeseca i javili su da je otkazana...
 
Gledao sam više štitnika i ovi su najpovoljniji, zanima me vaše mišljenje oni su 180 eura sa razlogom, ovaj donji štitnik ima samo jednu šipku....štiti li to dovoljno motor.....givi je oko 2000 kn što je razlika ali donji štitnik je bolje izveden.....oba imaju ove gornje jednake možda gornji heed a donji givi...
 
Nisam nadlezan,ali ako nadjes nesto sta ti treba na Aliju...slobodno naruci...nes fallit...pusti muucke provokatore.,isporuka se zadnje vrijeme ubrzala,dodje u roku 2 tjedna jer vecinom salju iz skladista po EU...ako narucujes vise stvari,neka je do 160 eur.,ako prelazi onda naruci u razlicitih dobavljaca... ili kod istog,al u razmaku od tjedan dana...
 
  • Like
Reactions: cadjo