HP Corse ispušni sustavi

mate

Administrator

Pogledajte što vas zanima, skupite lovu na hrpicu i javite mi kad se odlučite. :mrgreen: Imaju poseban dizajn, kvaliteta visoka a montaža i prvi test idu s toplijim vremenom. Proizvodi ih firma unutar poveće talijanske grupacije, nije neki kineski škart niti tzv. garaža handmade. Krećemo sa zastupstvom za HR, ide promocija na portalu i u Moto Pulsu, za forumaše posebna cijena. :p
 
Last edited:
ima za moj motor i ne izgleda lose
 
Meni se isto svidio dizajn, drukčiji je od ostalih pa sam tako i naletio na njih. Onda sam počeo pratiti komentare po svijetu i vidim da su pozitivni odnosno da je ekipa generalno jako zadovoljna. Potencijalni problem vidim u tome što su veliki pa da ne bi štekao mali dio oko proizvodnje auspuha međutim stranicu uređuju, novi su katalozi i modeli... tak da vjerujem da se ozbiljno radi na tome a ono jako bitno, cijena je otprilike trećina Termija. Uglavnom, za Diavela stiže drugi tjedan pa ćemo vidjeti iz prve ruke.
 

Attachments

  • 0019238_terminale-doppio-hydroform-short-r-black-ducati-diavel-1260-racing.jpeg
    0019238_terminale-doppio-hydroform-short-r-black-ducati-diavel-1260-racing.jpeg
    192.1 KB · Views: 0
Svida mi se kod njih što im su varovi super odrađeni. Uz to imaju te fluidne linije. auspuha. Meni odlični!
 
Ja imam HP Corse Hydro Tre na MV Agusti. Vrlo lijep, kvalitetan auspuh. Kad sam uzimao 2016. za Turismo Veloce je bilo tek par proizvođača koji su nudili auspuh za taj model. HP Corse je jedini nudio detaljne izračune performansi s tim auspuhom u raznim kombinacijama (race, street, sportski filter…). Kasnije sam čitao da su mnogi bili nezadovoljni s QD radi lošije kvalitete. S HP nije bilo takvih prigovora, dapače meni izgleda odlično nakon prijeđenih cca 25tkm i 5 godina…
 

Attachments

  • C05BC421-34CE-4280-A190-1E6E0376192D.jpeg
    C05BC421-34CE-4280-A190-1E6E0376192D.jpeg
    2.9 MB · Views: 0
Grdobi od motora u pristaju grdne suplje cjevi 😁 Puno zadovoljstva zelim 👍
 
Ja imam HP Corse Hydro Tre na MV Agusti. Vrlo lijep, kvalitetan auspuh. Kad sam uzimao 2016. za Turismo Veloce je bilo tek par proizvođača koji su nudili auspuh za taj model. HP Corse je jedini nudio detaljne izračune performansi s tim auspuhom u raznim kombinacijama (race, street, sportski filter…). Kasnije sam čitao da su mnogi bili nezadovoljni s QD radi lošije kvalitete. S HP nije bilo takvih prigovora, dapače meni izgleda odlično nakon prijeđenih cca 25tkm i 5 godina…
Na ovako egzotičan motor nebi ni staja neki ‘normalni’ auspuh, top izgleda (y)
 
  • Like
Reactions: navigator77
Neću se igrat kad nema za Stroma 650 :( ... Nije mi jasno zašto ne rade za njega?? Prodajemo MIVV-a na kile za malog Stroma..Mate, javi im da saviju nešto za njega i Hrvate:)..
Inaće, super izgledaju auspusi(y)
 
Neću se igrat kad nema za Stroma 650 :( ... Nije mi jasno zašto ne rade za njega?? Prodajemo MIVV-a na kile za malog Stroma..Mate, javi im da saviju nešto za njega i Hrvate:)..
Inaće, super izgledaju auspusi(y)
Može, čim ti javiš ovima u MIVVu da naprave za Diavela. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Bob Rock
Ne kuzim sta ce to na novom Stromu kad ima sexy auspuh,nit je programiran za to,kao ni za naginjanja,vec za krstarenja...preuredio sam sjedalo kao fotelju,jedino sto je trebalo... i goniii kao Lord ... :coffee:
 
Ne kuzim sta ce to na novom Stromu kad ima sexy auspuh,nit je programiran za to,kao ni za naginjanja,vec za krstarenja...preuredio sam sjedalo kao fotelju,jedino sto je trebalo... i goniii kao Lord ... :coffee:
Auspuh je nešto šta većina ljudi odmah promijeni, ili bar namjerava ubrzo promijeniti..To ti je neki tvoj dodir na tvornički motor, malo si ga personalizirao-odabrao marku ispuha..Neki gušt. Da nije sve tvornica..Oplemeni motor i dušu :)..
 
Danas montiran. Odlično izgleda, čuje se prilično glasno s dizanjem okretaja ali gradska vožnja na niskim je sasvim prihvatljiva. Mislio sam da bi montaža mogla biti komplicirana međutim na kraju je ispao relativno jednostavni plug&play. Sve u svemu, više nego zadovoljan.
 

Attachments

  • 20220305_123638.jpg
    20220305_123638.jpg
    5.1 MB · Views: 0
  • 20220305_123628.jpg
    20220305_123628.jpg
    5 MB · Views: 0
Gledam i nemrem vjerovat....kaj da je zdelan u SSSR u Kamazu!
 

Attachments

  • Screenshot_2022-03-05-14-54-03-726_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-03-05-14-54-03-726_com.android.chrome.jpg
    678.7 KB · Views: 0
  • Haha
Reactions: Dene