Fotografija općenito

Danas sam vidio neki pravilni geometrijski oblik pa sam ga tom zgodom uslikao.

pPPgbh0.jpg
 
  • Like
Reactions: MA-Zvone
Je, to je odista tako ali tu se ništa ne može jednostavno je takva situacija u Velikome Gradu, stvari su geometrijske jer se stvari rade po pravilu. Evo čak i ovaj uradak koji spaja Split i Veliki Grad se ističe svojom geomet-ri-jom, ako me razumjete?

8RtEduM.jpg
 
  • Like
Reactions: Nero and MA-Zvone
Je, to je odista tako ali tu se ništa ne može jednostavno je takva situacija u Velikome Gradu, stvari su geometrijske jer se stvari rade po pravilu. Evo čak i ovaj uradak koji spaja Split i Veliki Grad se ističe svojom geomet-ri-jom, ako me razumjete?

8RtEduM.jpg

Ograničenje 90, ne ulazi u fokus.
 
Cviće zora, a mi nismo ništa uhvatili!
 

Attachments

  • IMG_20220327_072147.jpg
    IMG_20220327_072147.jpg
    7.8 MB · Views: 0
Last edited:
Kao što sam izradio većinu ljudi oko sebe za sitan novac, tako sam ovih dana izradio i nekoliko fotografija za forum.

O1972jH.jpg

Mjau?

Pw7IeVO.jpg

E ovo mi je bilo lijepo za vidjet, naši stari običaji.

WBs6vKh.jpg

Malo sam se bacio u ribičiju, bjeg od gradske vreve i stresa.

MBG0Gbo.jpg

Ovo je jedna umjetnička, ako me razumjete.
 
Prizor iz sadašnjosti koji je zapravo iz budućnosti, ful praktično baš ono top i ajde sad to možda djeluje malo smotano kad ima jedan šteker na parkingu od 500 mjesta, ali u bližoj budućnosti kad bude ovdje 500 štekeri pa to je realno i to je istinski kvalitetno rješenje zamisli gradsku mrežu kad im se 500 auta krene punit pa to je super to je realno (jer vjetrenjače će snabdjevati dodatnu struju pa je onda ok), plus šta Tesla ful dobro upre u sic kad odčepiš pun gas, a to će na ovim 5G umreženim autima bit ful realna opcija, u gradu budućnosti gdje će kamere, prometni znakovi i auti bit cijelo vrijeme spojeni jedno na drugog, sasvim maksimalno realno će razmišljati o ideji "čepljenja"po gradu od 0-100, 0-200 i te forice, malo osjetit brutalni moment itd, to će bit izuzetno moguće i realno da.

usGb4Y6.jpg